Отговори
# 165
  • Мнения: 827
Вайче, права си, но се познавам и кажа ли си, че ще го давам по - бавно и спокойно, никаква не я върша. Затова и такава цел си поставих, пък каквото стане. И 10 кг да сваля, пак ще съм много доволна. Ще се опитам да си променя изцяло начина на хранене, така че да бъде балансирано. Ха, дано ми се получи. Завиждам за тирамисуто, мням. Пиши по - често тук.
Кайсия, съчувствам за въшките. Дано бързо се избавите.
Прити, честита да е майчицата ти. Жива и здрава да бъде още дълги години. ♥️

Утре ММ е на преглед в частната клиника, та помислете ни с добро, моля.
Днес направих първата си тренировка след почти 2г. прекъсване. Имах чувството, че ще пукна, а специално тази тренировка ми беше от супер лесните преди. Много имам да наваксвам.

# 166
  • Варна
  • Мнения: 2 757
Dorchester, супер полезни таблици. Hug
Я кажи повече за доматения таратор, моля?

Веднагически Simple Smile

Баба ми го правеше според сезона. Зимно време с домати от буркан (без люспи), лятно време с пресни. Като са от буркан, изсипваш в купа и мачкаш с ръка до пюре. Пресните се стържат на едро ренде и се маха люспата. В тая доматена каша се добавя лук на ситно (може стар, може зелен) и сега е готиният момент - може да има краставица на ситно нарязана или стъргана, ама може даже и без - нищо, че името му е таратор. Пак е хубаво. На следваща стъпка се добавя олио и чак накрая 2 към 1 вода. В нашето семейство слагаме в купичките и черен пипер на вкус.

(Водка няма да споменавам).

# 167
  • sf
  • Мнения: 10 203
В 22ч синко реши да си готви вечеря. Накапа си любимите панталони с олио, омаза и покривката, а заради неподходящия избор на тиган, целия апартамент е в димни кълбета. Оммммм!

# 168
  • Мнения: 2 266
Лаватера, тирамисуто е, защото има купон за намаление тази седмица в Лидъл, и се изкуших Simple Smile
Стискам много палци на ТМ.
Ако имаш много за сваляне, 10 стават до края на годината.
Аз свалям само от стрес, ама свалям по 10-20 за месец, и после поправям щетите поне година. Този път свалих 11. Вече почти 3-ти месец, откакто успявам да наваксам, а съм качила само 3.

# 169
  • София
  • Мнения: 10 378
Дор, домати 2 към вода 1 ли? Ще се пробва, нещо като гаспачо е.

Да честитя въшките на Кайс! На пари са, да знаЙш. Випринът върши чудеса, споко, ще ги махнете.

Аз да се отчета за деня:
Работа - чек
Пране - чек, чек
Под, прах - чек
Пазар - чек
Свиждане с щерката - чек
Обаждане на майка ми - Х
Скандалче с МН - чек
Чаша бяло винце - чек

Да броя денят за успешен и да лягам, а?

# 170
  • Варна
  • Мнения: 2 757

Да, точно. Пропуснах и сол на вкус, ама то се подразбира. Simple Smile

# 171
  • Мнения: 5 760
Чета и се дърпам по косата! Срам не срам, въшките и аз не знам как изглеждат! Надявам се така да си остане. Според майка ми някои хора просто не хващат въшки, други ги лепват при при първи контакт!
 Лав, 🍀! Дано всичко да е наред!

# 172
  • Мнения: 2 822

Ставайте! Който спал, спал, който не е, да е бил спал! 😛😜
Лав, стиснала съм сите палци!
Ваичка, де се губиш?
Въшки, едно време от лагер в Обзор се върнах с такова богатство. Дълга, къдрава, гъста коса...
Мазанено беше газ, мас и оцет. Изтребва гадините до крак, косата става разкошна, но  как смърди...
Сите в къщи, намазани и чалмосани, ай си драснал клечката и къщата ще изгори.

# 173
  • Мнения: 5 760
Кайс, сетих се , че колежката трепе гадините с електрически гребен! Дъщеря и през няколко месеца си ги носи в къщи! Твърди , че върши страхотна работа!

Сънувах Сири!
 Сири, мъцни нещо!

Добро утро!

# 174
  • Мнения: 8 938
Добро утро!Пия кафето,изчезвам до Кауфланд за една помпа и розов тоник и от работа най-пространно ще ви чета.Ама в 9 иМам среща с адвоката за документите и тогава.
   Уинд,кафето е готино, мерси!

# 175
  • София
  • Мнения: 9 636
Добро утро!

Прити, да е честита майка ти! 🍀🪻

Лав, стискам палци за ТМ!

Тресе ме ПМС. 🤕

После от офиса ще пиша повече. Имам едни дилеми с щерката.

# 176
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 065
Добро утро!

Прити, да е честита майка ти! 🍀🪻

Лав, стискам палци за ТМ!

Тресе ме ПМС. 🤕

После от офиса ще пиша повече. Имам едни дилеми с щерката.
Добро утро!
Взе ли ги от клавиатурата, това за ПМС...
Върти ми се в главата нещо за масло от вечерна иглика. Но не знам кое е хубаво?

# 177
  • тук и там
  • Мнения: 11 645
Добро утро! Кафепия. Надявам се да сме се оттървали от нежеланите гости .
Сис, аз и се боядисвам, последно и кичури ми правиха, и преса ползвам -и пак имам. Не искам никакви ел. гребени, мисля другата седмица да ползвам животинското, за децата може пак Виприн и надявам се да приключим с тази гад завинаги.Каката почти нямаше, ама малкото пълно, че и аз покрай него.
Само ММ няма, щото няма коса..Grinning

Хубав ден на всички!

# 178
  • София
  • Мнения: 9 636
Лоли, и аз се замислям от известно време за вечерна иглика, но също не съм сигурна на коя марка да заложа. Фармацевтката ми препоръча Джеймисън. Лекар ми е препоръчвал друга добавка от Джеймисън с изказано негово положително мнение за марката като цяло.

# 179
  • София
  • Мнения: 13 908
Момичета, съвсем ви изпуснах. Чета в темата за случая в Стара Загора, а и след година и половина болки, най-после имам диагноза. Не е рак, но не е и хубава и съм доста стресирана.
Дорче, супер полезна таблица. Вярвам, че Кло ще я добави в кулинарните ни избухвания.

Общи условия

Активация на акаунт