Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 137 - август 2023)

  • 110 643
  • 1 375
  •   1
Отговори
# 1 305
# 1 306
  • При децата ми
  • Мнения: 6 194
Не съм я виждала в темата, но и не виждам коментара с магазините.

[/quote]

Тази игра я видях тези дни, но не помня къде.

# 1 307
  • Мнения: 619
Не съм я виждала в темата, но и не виждам коментара с магазините.


Тази игра я видях тези дни, но не помня къде.
Сега намерих правилата и редактирах. Simple Smile

# 1 308
  • Мнения: 212
За гр. Варна имаше в Булмага.

# 1 309
  • Мнения: 2 981
Според мен, някой си/куриер или друг по веригата си е "взел" телевизора/ и затова няма протокол и искат някакъв подпис в системата, защото има вече подпис за ТВ. Това ще бъде отразено като награда в НАП, така че си искай протокола с подпис и печат!

# 1 310
  • Пловдив
  • Мнения: 1 285
Игра на Хилтън. Условията са описани в статията, затова слагам линк към нея:
https://trafficnews.bg/plovdiv/nai-noviiat-hotel-plovdiv-podaria … chuzhbina-288290/

# 1 311
  • Мнения: 555
Това са печелившите от играта на БОШ, които печелят ръчно изработени рецептурници от Bosch:
https://www.facebook.com/BoschHomeBulgaria/

# 1 312
  • Мнения: 430
Днес пристигнаха двете.
Учудих се колко бързо пристигна Поларбокса - звъннах за наградата предния вторник и този понеделник искаха да ми го носят, но отложих за днес. Сигурно защото лятото е към края си и бързат да ги разпратят.

# 1 313
  • Мнения: 3 180
Днес пристигнаха двете.
Учудих се колко бързо пристигна Поларбокса - звъннах за наградата предния вторник и този понеделник искаха да ми го носят, но отложих за днес. Сигурно защото лятото е към края си и бързат да ги разпратят.


От както пращат с Европът наградите идват изключително бързо.

# 1 314
  • Мнения: 1 044
За доставките- преди да почне играта им бяха доставили в централния склад палета с Поларбоксове и организатора само изпраща списъци и една страхотна мацка ги разпраща и разпределя . Търсихме една пратка и сума си време я издирвах, а тя ми оказа супер съдействие и от там се запознах . Даже от Емаг чаках една пратка и пак от там си взимах, а тя приготвяше ваучерите от морени( бяха в едни цветни пощенски пликове

# 1 315
# 1 316
  • Мнения: 1 357
За печелившите от форума на Гелоривойс - къде пратихте данни?

# 1 317
  • София
  • Мнения: 1 253
От кой номер звънят от Хел?

# 1 318
  • Мнения: 1 975
От Хел ми звъняха от този телефон - +359888223231.

# 1 319
  • Мнения: 1 059
Според мен инфлуенсъри не би трябвало да имат право да играят. Дори и да е честно тегленето, изглежда някка нагласено. Хората недоволства и с право

Общи условия

Активация на акаунт