А ще покажете ли своите кухни???

  • 153 183
  • 885
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 11 315
Аз искам да питам тази цена с уредите ли е?

ДА
Евтинко ти е легнала, като гледам сушилня, миялна, фурна в тази цена  Whistling

# 526
  • Мнения: 199
Аз искам да питам тази цена с уредите ли е?

ДА

пак да питам, а само шкафчетата? материал, обкантване и т.н. колко излязоха? Питам защото и моят съпруг се гласи да ги прави сам, макар, че аз имам опасения...

# 527
  • Бургас
  • Мнения: 702
Въпреки че не е съвсем завършена, ви показвам и моята кухня. Като се нанасяхме имахме да правим много неща и за кухнята направихме само долния ред. Горният още предстои, но и по долния ще има промени, защото вече нуждата от миялна е много остра. Печката е на остъкления балкон вляво, даже се вижда малко през прозореца.

http://snimka.bg/album.php?album_id=116892&photo=1

# 528
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Въпреки че не е съвсем завършена, ви показвам и моята кухня. Като се нанасяхме имахме да правим много неща и за кухнята направихме само долния ред. Горният още предстои, но и по долния ще има промени, защото вече нуждата от миялна е много остра. Печката е на остъкления балкон вляво, даже се вижда малко през прозореца.

http://snimka.bg/album.php?album_id=116892&photo=1

Еха, изглежда много уютно! Много обичам цветя, но там където живея сега не виреят.

# 529
  • Бургас
  • Мнения: 702
Въпреки че не е съвсем завършена, ви показвам и моята кухня. Като се нанасяхме имахме да правим много неща и за кухнята направихме само долния ред. Горният още предстои, но и по долния ще има промени, защото вече нуждата от миялна е много остра. Печката е на остъкления балкон вляво, даже се вижда малко през прозореца.

http://snimka.bg/album.php?album_id=116892&photo=1

Еха, изглежда много уютно! Много обичам цветя, но там където живея сега не виреят.

Благодаря!  Grinning

# 530
  • Мнения: 230
Аз искам да питам тази цена с уредите ли е?

ДА

пак да питам, а само шкафчетата? материал, обкантване и т.н. колко излязоха? Питам защото и моят съпруг се гласи да ги прави сам, макар, че аз имам опасения...

Грубо 850 лв

# 531
  • Ruse
  • Мнения: 390
АЗ  да отговоря на зададените въпрос4ета.
Плотът може да буде и в зелено -комбинацията жълто и зелено е невероятна.
Кантът не е метален
от двете страни на фурната имам кошници-първона4ално не го бях замислила така но и така ми харесва

# 532
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Най -после ,снощи се наканих да снимам ап.Направих дълга фотосесия Joy,и който желае да я разгледа,моля да влезе в албумчето ми в подписа....Снимките са в албум моят дом:hug:

# 533
  • Мнения: 4 202
Най -после ,снощи се наканих да снимам ап.Направих дълга фотосесия Joy,и който желае да я разгледа,моля да влезе в албумчето ми в подписа....Снимките са в албум моят дом:hug:

Поздравления за красивия дом!  Peace

# 534
  • Мнения: 3 219
Най -после ,снощи се наканих да снимам ап.Направих дълга фотосесия Joy,и който желае да я разгледа,моля да влезе в албумчето ми в подписа....Снимките са в албум моят дом:hug:
Кухнята , а и цялата ти къща е страхотна ! Дечицата-големи сладури . А  я ми кажи как е така чистичко навсякъде , моите мъже вкъщи такава кочина правят всеки ден, че ме е срам да снимам . Simple Smile))

# 535
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Все още е чистичко,понеже дребосъка не върви,а само пълзи,и всеки ден мия с парцала,и почиствам праха.То няма и много мебели де JoyА ,имам и голяма кака все пак.... Heart Eyes

# 536
  • Мнения: 3 640
danidji, домът ти е разкошен. Браво!   bouquet

# 537
  • Мнения: 230
Ето още монтажни работи тия дни, сега отивам за плот и гръб. Стискайте палци да имат моя десен.

# 538
  • Мнения: 11 315
Ето още монтажни работи тия дни, сега отивам за плот и гръб. Стискайте палци да имат моя десен.
Mама сигурно няма търпение да оцапа Mr. Green
Какви ще са дръжките?

# 539
  • Мнения: 486
Най -после ,снощи се наканих да снимам ап.Направих дълга фотосесия Joy,и който желае да я разгледа,моля да влезе в албумчето ми в подписа....Снимките са в албум моят дом:hug:

danidji, кухнята ти има страхотен гръб (нали така се казва?). От какво е?

Общи условия

Активация на акаунт