стъкло в бурканче от пюре

  • 2 403
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ужас! Цялата настръхнах! Тия са за  #2gunfire

# 16
  • Мнения: 887
КОШМАР!!! Какви са тези, ще ни затрият децата  #2gunfire Купих 4 точно месни. Досега ядем само HIPP, та тези ги взех за по-нататък, но ще отидат директно в коша  #Cussing out
Някой намирал ли е нещо нередно в HIPP, че вече и за тях почвам да се замислям  newsm78

Не съм намирала нищо нередно в Хип, поне за сега.
И аз.Откакто съм започнала да давам нещо различно от мляко залагам само на Hipp и Gerber

# 17
  • Мнения: 791
Няколко пъти съм чувала за стъкло в пюре на Ганчев. И по новините са съобщавали.
За каката съм купувала, но за беба си правя домашни и не се притеснявам  Peace Така си знам какво има вътре  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 551
Никога не съм купувала "Ганчев"поради същата причина.Познати майки какво ли не са намирали в тези пюрета.

# 19
  • Мнения: 46 526

Не съм намирала нищо нередно в Хип, поне за сега.

А аз да.
Намерих бели, дебели косми, приличащи на свинска четина.

# 20
  • Мнения: 100
Аз пък вчера намерих впюре със заешко малка костица с много остър връх.Не съм писала до комисията на потребителите.Моля дайте ми адреса,за да се оплача.

# 21
  • Мнения: 5 362
Искам да ви споделя какво ми се случи вчера. Намерих малко стъкло в бурканче от местно пюре на Ганчев. Направо изтръпнах, като си помислих какво можеше да стане, ако не го бях видяла. Както хранех едното бебе с пюрето, ми се видя нещо неестествено в купичката и като го извадих - стъкло, остро, колкото грахово зърно. А бурканчето е цяло, значи не е от него.
Иде ми да ги разстрелям тия от Ганчев. Какъв е тоя контрол на качеството - не знам. И това е за бебешки пюрета.
Пуснах жалба в Комисията за защита на потребителите по Интернет, и ще чакам да видим какво ще  направят. Запазих и стъклото и бурканчето, ако ги искат за доказателство.
Не ми се разправя с медии, но ако не ме информират за мерките, които са взели срещу Ганчев и дотам може да се стигне.
#2gunfire
Много добре си постъпила!
Ние сме зад теб! Peace

# 22
  • Мнения: 3 092
Aбе тези хора са за съд просто !
Аз не ги купувам - само веднъж взех едно от сини сливи.Е , повече няма и толкова да взема .
Не само че съм зад теб а най-сериозно те подканям да се даде гласност и наистина да се подведат под отговорност.
Намерили от какво да печелят!  #Cussing out

# 23
  • Мнения: 903
#Cussing outУжас
И ние използваме тези пюрета!Много добре си направила,ако се наложи действаи по нататък,ние сме зад теб!!!! #2gunfire
И ние така,но слава богу до сега не съм попадала на такива неща, но от сега нататък ще гледам под лупа всичко  #Crazy #Crazy #Crazy

# 24
  • Мнения: 159
 #Cussing out по финансови причини минахме на Ганчев, че с тези майчински дето са за 10 дена незнам какво ще правим. Фирмата не беше ли стандартизирана по някаква система за контрол?
Аз не мога да разбера защо друга фирма от БГ не произвежда бебешки пюрета /като изключим АМ-АМ, които са бъкани със захар/. Къде сте находчиви бизнесмени - ето ви я новата икономическа ниша на тепсия!  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 2 227

Не съм намирала нищо нередно в Хип, поне за сега.

А аз да.
Намерих бели, дебели косми, приличащи на свинска четина.
#Shocked #Shocked #Shocked

Днес вече сме на домашно пюре и слава Богу този път го прие. Praynig
Щом и Хип се изложиха... нямам думи!!!

# 26
  • Мнения: 2 197
Благодаря за информацията, но не е лошо да знаеш, че прилагателното, получено от "месо" е месно , а не местно (това значи съвсем друго).

# 27
  • Мнения: 1 013
Аз пък вчера намерих впюре със заешко малка костица с много остър връх.Не съм писала до комисията на потребителите.Моля дайте ми адреса,за да се оплача.
КОМИСИЯ ЗА ТЪРГОВИЯ И ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ- тел. 933 05 00, e-mail- commission@ktzp.bg
БЪЛГАРСКА НАЦИОНАЛНА АСОЦИАЦИЯ НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ-тел. 989 01 06, e-mail- bnap@bnap.org
СТОЛИЧНА ИНСПЕКЦИЯ ЗА ОПАЗВАНЕ И КОНТРОЛ НА ОБЩЕСТВЕНОТО ЗДРАВЕ (ХЕИ)- тел. 931 20 51, e-mail- director@sriokoz.com

 #2gunfire

# 28
  • Мнения: 1 744
Благодаря за информацията, но не е лошо да знаеш, че прилагателното, получено от "месо" е месно , а не местно (това значи съвсем друго).
Извинявам се, знам как се пише, но в бързината да споделя възмущението си съм сбъркала! Peace

# 29
  • Мнения: 1 043
аз съм от асеновград - никога не съм давала ганчев на децата си защото съм наясно с качеството на пюретета им - много от майките тук дават - но хранят и с кислео мляко от както се родят децата им  #2gunfire , не защото нямт средства - защото си ходят боядисани и наконтени а ганчев взимат защото им е по ефтинко - както и киселото млекце  ooooh!

може би е силно казано но според мен тези пюрета трябва да се спрат от производство - така или иначе правят алкохол от каквото остане -  да си сменят въобще насоката на дейност след като немогат да вкарат елементарен контрол или малко по голяма хигиена - ами вие да видите отвън как изглежда сградата кадето се правят -  Crazy  а това са доста купувани български пюрета - за толкова годинки малко поне можеха да поработят върху базата  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт