Искам вече да раждам

  • 3 605
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 92
и аз съм в твойто положение,8 месеца минаха толкова бързо,а сега сякъш времето е спряло.Вече не се издържа,нямам търпение да гушна малкото човече.Трябва да стискаме зъби.........не остана. Praynig Praynig Praynig

# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Мнооого разходки и мнооого секс,Успех и леко раждане  Peace
Peace

# 17
  • Мнения: 182
В болницата и предизвикано , аз така направих Simple Smile
Иначе пробвах всичко : секс , карах колата през всички калдъръми и легнали полицаи , пих рициново масло , ходих като кон , чистих , вдигах легени с вода , нищо ! Човека си седеше доволно в корема Simple Smile

# 18
  • Мнения: 503
аз преносих 6 дена и нито секса нито разходките ми помогнаха,но чак сега покрай  тичането с  бебчо оценям безгрижието като бременна,така че наслади се още малко на тези мигове.успех

# 19
  • Мнения: 8 505
Сексът,разходките и катеренето на стълби не помогнаха при мен.Накараха я да излезе насила седмица след термина.

# 20
  • Мнения: 333
Отмяна, чакане му е майката. И аз съм в същото положение и искам час по скоро да родя, но какво да направя като на бебо не му се излиза. Аз се скъсах от чистене, гладене и подреждане, но няма ефект.
Съгласна съм с момичетата който казват да си починем още малко, че бебо като излезе ще се скапем. Аз така сладко си поспивам, направо не е истина.

# 21
  • Мнения: 473
на мен ми остават 7 дни до термина за първо раждане и напротив даже леко ме е страх и понякога се шегувам с мъжа ми че е по-добре да си стои вътре... а има и друго да устискам до 21 за бъде водолей...

# 22
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
На твое място нищо не бих правила. Има една народна мъдрост "На сила хубост не става". За всичко си има време. Наистина накрая дотежава, но ще дойде време и ще гушнеш детенце. Просто имай търпение Peace Желая леко раждане Hug
Много хубаво казано  Peace

# 23
  • Мнения: 174
А аз все си казвам  "нека не е днес". Малко ме е страх от раждането и от това, че живота ще се промени коренно и вече няма да сме царе на положението /аз и съпруга ми/.

# 24
  • Мнения: 1 217
Вчера влезнах в девети месец и лека полека почва да ме обхваща луда паника,но пък аз всеки ден се моля на бебчо да си поседи още 15-20 дена да можем да оправим апртамента-защото сме след ремонт,а той един голям беборан...........,но както се случи-божа работа.

# 25
  • Мнения: 2 952
I az iskam  ve4e  Crazy

# 26
  • Мнения: 5 026
Е,толкова си чакала, изчакай още малко. Накрая винаги е тежко и досадно. Наближава...

# 27
  • Мнения: 3 360
Ох,познато чувство PraynigСкор,скоро-дръж се !  bouquet

# 28
  • Мнения: 430
и аз но има много още -2месеца нерви нямам вече Cry Cry Cry

# 29
  • София
  • Мнения: 10 858
и аз но има много още -2месеца нерви нямам вече Cry Cry Cry

Оооо, как добре те разбирам!!!!
И на мен ми остава толкова ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт