Бързи въпроси и отговори по темата КЪРМЕНЕ - тема 36

  • 24 865
  • 887
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 912
Здравейте, имам бебе на 9 дни и днес за първи ден е изцяло на кърма без дохранване. Гледам памперса за да се ориентирам, защото не знам колко суче. От първото хранене в 06:00 до момента имаме 4 наакани памперса, нормален цвят и консистенция, средно количество. Притеснява ме, че не мога да разбера колко пъти е пишкал. Имам 2 напишкани памперса ( само пишкано, без ако), но не мога да различа в останалите пълни памперси дали има урина или не.
Сигурно звуча глупаво, но не намирам в интернет информация - нали с наакването обикновено има и пишкане? Притеснявам се малко защото след много мъки днес за пръв път не съм дохранвала и акането се увеличи значително, но все пак не знам дали му стига. Будя го на 3 часа, давам едната гърда на хранене, суче между 30 и 40 минути.

# 886
  • Мнения: 488
Ако жълтата линия на памперса е оцветена в синьо значи има и пишкано. Акото не променя цвета на линията Simple Smile
Щом е увеличил акнето, най-вероятно му стига на бебчето. В началото е най-трудно. Всичко ще е наред, продължавайте така!

# 887

Общи условия

Активация на акаунт