Зодиакален СПАМ по августовски - 01.08.-31.08.23 г.

  • 12 591
  • 432
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 394
Добро утро и добре дошла В.!

Последна редакция: нд, 06 авг 2023, 11:00 от Реа

# 61
  • София
  • Мнения: 18 730
Добро утро.
Оо Весе.

# 62
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Добре дошла, Веси.
Приемаме, разбира се.
Сега, "фейсконтрола" ще почне да те "плаши", че имаме куп изисквания, но това е прийом, за да се установи дали заявилия участие има добро чувство за хумор и носи на майтап. Wink
Малко изопачаваш истината и звучиш отчаяно за нови попълнения. Всъщност не ни трябват нови, а разпитваме за подробности, за да може след като изгоним натрапника, да има за каво да му се подиграваме с холдънът Wink

# 63
  • Мнения: 15 366
Не разбирам какъв е тоя стремеж да се гони всеки нов. И защо да нямаме нужда от нови попълнения.
Няма как да звуча отчаяно, просто защото искам да бъдем една нормална тема в която всеки, който иска може да пише. Не виждате ли колко хора спряха да ни навестяват. Ако искате двама трима души да си пишат тук, кажете.
Пп Отделно, имам чувството, че от известно време, специално ти Исе, не ти е приятно, че и аз списвам тук. Няма лошо, като е така дайте знак и "да си ходим".

# 64
  • Мнения: 11 394
Хора, днес е много хубав празник. Нека да се насладим на неделята и да стоим повече на климатик, че тая жега мн ни обърква.

ВариМ леща и пека ципура. Днес за постещите може да се яде риба.

# 65
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Shocked

Джасте, много на сериозно ги приемаш нещата. Какво беше там за чувството за хумор и носенето на майтап? Rolling Eyes

Инак, аз за неприятното си имам филтър - просто прескачам. Особено след школовката на земфира.... ааа, и на холдън Laughing

# 66
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 867
Джасте, Исето се майтапи, не се засягай.
Юхуу, Весето е човек, с който съм била на ПП Wink.  И пак ще повторим.

# 67
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Не разбирам какъв е тоя стремеж да се гони всеки нов. И защо да нямаме нужда от нови попълнения.

Ти сюрозно ли Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 10 596
От тук е изгонен само оня лудия, дето си правеше психоексперименти с 4-годишната си дъщеря.
Аз лично оказах силен натиск, но той си беше чисто ненормален.
Всички други си заминаха саминки.

ХранИМ котки по мелнишко Joy .

# 69
  • Мнения: 1 494
Тенкю за посрещането!ЗначЕ минах по каранбозовия килим,апнах лЕб и солчица и заставам мирррно!😄
Та,питайтИ ма!Надявам сА да издържа!😄
Готина котана!🐱

# 70
  • София
  • Мнения: 10 596
Да да ти видим котето първо Joy .
Ку нямаш коте, може и друга "гад"😄

# 71
  • Мнения: 1 494
НЕмам коте...имам мъжО!😄Ма засега слуша!И...аз слушам... откъм кьоравата страна!😄😄😄

# 72
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 867
Shocked
Инак, аз за неприятното си имам филтър - просто прескачам. Особено след школовката на земфира.... ааа, и на холдън Laughing
Иии, че Холдън е душичкаааа! Joy   Ма сега ходи по чужди теми Wink

# 73
  • Мнения: 1 494
ЗабраЙх да питам -кой или какво е Холдън?

# 74
  • Мнения: 9 860
Няма лесен отговор на тоя въпрос Joy

Общи условия

Активация на акаунт