Бременност и секс?

  • 1 583
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 724
Здравейте.Искам да ви попитам как се отрази бременностави на желанието да правите секс?
А на мъже те Ви отрази ли се това по някакъв начин?

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 20:35 от antoniast

# 1
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Желанието ми определено се занижи, но пък все още го има и май ще е така до края.  Blush

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
Положително. Не мисля че бременността дава отражение на желанието за секс. По скоро всичко е до нагласа и психика на жената, е не визирам когато ти се гади или пък ти е зле, но като нямам оплаквания определено желание за секс имам много. Все пак бебетата ако са направени с любов мисля че тези чувства и после си остават.

# 3
  • Мнения: 131
Различно през различните периоди. Понякога имаш желание, понякога те дразни. Поне при мен

# 4
  • Мнения: 7 723
 
.... Не мисля че бременността дава отражение на желанието за секс. По скоро всичко е до нагласа и психика на жената,..... Все пак бебетата ако са направени с любов мисля че тези чувства и после си остават.

Определено бременността дава отражение върху желанието за секс. Едни жени искат повече, други- изобщо. По- скоро зависи от бушуващите в бременната жена хормони.  Peace
Аз, например нямах никакво желание, а твърдя, че бебетата ми са заченати с любов  Peace

# 5
  • Мнения: 4 546
на мен засега ми се отразява отрицателно. когато не ми е лошо ужасно ми се спи. и в двата случая не ми е до секс  Embarassed надявам се по-нататък положението да се оправи  Simple Smile
офф:кой беше месецът, в който жената имала много засилено либидо?

# 6
  • Мнения: 11 024
офф:кой беше месецът, в който жената имала много засилено либидо?

Казват, че първите 4-5 месеца либидото се засилва  Peace
На мен ми забраниха секса от самото начало, а засилено желание винаги съм имала Sad

# 7
  • Мнения: 1
Здравейте.Искам да ви попитам как се отрази бременностави на желанието да правите секс?

az taka otslabnoh prez parvite 3 meseza,nikoga ne sam bila tolkova slaba i niamam jelanie za sex,t.s.mnogo mnogo riadko

# 8
  • Мнения: 1 043
Почти през цялата си бременност нямах желание за секс,но пък след това си наваксах Peace

# 9
  • Мнения: 5 362
.... Не мисля че бременността дава отражение на желанието за секс. По скоро всичко е до нагласа и психика на жената,..... Все пак бебетата ако са направени с любов мисля че тези чувства и после си остават.

Определено бременността дава отражение върху желанието за секс. Едни жени искат повече, други- изобщо. По- скоро зависи от бушуващите в бременната жена хормони.  Peace
Аз, например нямах никакво желание, а твърдя, че бебетата ми са заченати с любов  Peace
Права е mylenka !
Подкрепям мнението й Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
Изпари се напълно.Пък и ми беше забранено,защото имах рискова бременност Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 5 103
Различно през различните периоди. Понякога имаш желание, понякога те дразни. Поне при мен
И при мене.

# 12
  • Мнения: 2 407
На мен не! Даже ми се правеше повече Wink

# 13
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
В началото нямах желание и как да имам като непрекъсното ми се гадеше. Но като отмина желанието си се върне  Joy

# 14
  • Мнения: 8 505
...как се отрази бременностави на желанието да правите секс?

Никак.

# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Положително се отрази  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 361
При първата бременност ми забраниха от самото начало, но пък и аз нямах желание. Но вторият път въпреки, че имах проблеми се въздържахме само в началото  Peace

# 17
  • Мнения: 5 393
Не ми се отрази особено много.В началото бях малко по-сънлива и предпочитах да си поспивам, но скоро отмина този период. Mr. Green Mr. Green luvbed

# 18
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Почти през цялата си бременност нямах желание за секс,но пък след това си наваксах Peace

# 19
  • Мнения: 345
Различно през различните периоди. Понякога имаш желание, понякога те дразни. Поне при мен
И при мене, но каточели накрая коремчето малко ми пречи...... #Cussing out

# 20
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Почти през цялата си бременност нямах желание за секс,но пък след това си наваксах Peace

# 21
  • Мнения: 2 197
На мен не ми се отрзи изобщо бременността. Пропуснахме само последния месец, защото приятеля ми го беше страх (аз нямах притеснения, имах желание, но реших да не го притискам). Не съм имала никакви затруднения, но аз имах изключително лека бременност, а коремче ми се появи чак в 6-тия месец.

# 22
  • София
  • Мнения: 36 064
 
Различно през различните периоди. Понякога имаш желание, понякога те дразни. Поне при мен

Точно така беше и при мен

# 23
  • Мнения: 2 897
Различно през различните периоди. Понякога имаш желание, понякога те дразни. Поне при мен

И при мен беше така.

# 24
  • Мнения: 191
Желанието си беше същото, само дето не ми беше много удобно с корема.

# 25
  • Мнения: 5 026
По никакъв начин не се отрази и на двама ни-всичко си беше като преди.

# 26
  • Мнения: 1 416
Нямах такова желание...  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 309
Абсолютно никакъв мерак и от двама ни ... не за друго,а от страх да не навредим на бебето!
А и какъв секс е флегмавия!? ooooh!

# 28
  • Мнения: 1 460
И на мен нещо не ми се отразява добре, т. е никакво желание за секс. Надявам се скоро да се промен  newsm78

# 29
  • Мнения: 683
Желанието ми определено се занижи, но пък все още го има и май ще е така до края.  Blush
и при мен така. А на мъжа ми мерак си има. За него май няма разлика...

# 30
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
При нас нещата бяха същите!  Embarassed  Не ми спадна либидото, може би малко се повиши! Не ни пречи ни корем, ни бебе, само да сме заедно, че моя мъж много пътува, не че аз се спрях!  Joy

# 31
  • Мнения: 503
на мен желание не ми липсваше,само,че към края корема ми пречеше..

# 32
  • Мнения: 3 500
Бях хиперсексуална.Постоянно мислех и исках секс, повече от нормалното.Дори сънувах почти всяка нощ, че правя секс.Побърках мъжа ми.Той каза, че ще се обадел на някой сексолог да потърсел помощ, че жена му е бременна нимфоманка и не може да се справи  hahaha hahaha hahaha Сега нещата се нормализираха, но хормоните ми по време на бременността засилиха желанието ми.

# 33
  • Мнения: 266
Бях хиперсексуална.Постоянно мислех и исках секс, повече от нормалното.Дори сънувах почти всяка нощ, че правя секс.Побърках мъжа ми.Той каза, че ще се обадел на някой сексолог да потърсел помощ, че жена му е бременна нимфоманка и не може да се справи  hahaha hahaha hahaha Сега нещата се нормализираха, но хормоните ми по време на бременността засилиха желанието ми.
Същата история беше и при мен Grinning

# 34
  • Русе
  • Мнения: 2 354
при мен нямяше кой знае каква промяна - желанието ми се беше както и преди да забременея. При съпруга ми обаче нещата стояха по малко по-различен начин- той също имаше желание но страхът да не навредим на бебчо надделя.  Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 4 590
Понамаля, като че ли...Макар че пак си правим често секс, но не знам докога ще е. Пък и малко се притеснявам да не навредим нещо на бебчо. Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 552
Като че ли при мен желанието се изпари макар да съм в приповдигнато настроение и бременността ми да ме прави много щастлива. А имам чувството и ,че татито нещо го е страх да не ме "счупи" затова не настоявам. А определено сънувам еротични сънища много странно?! Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт