Бременност и секс?

  • 1 574
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Положително се отрази  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 361
При първата бременност ми забраниха от самото начало, но пък и аз нямах желание. Но вторият път въпреки, че имах проблеми се въздържахме само в началото  Peace

# 17
  • Мнения: 5 393
Не ми се отрази особено много.В началото бях малко по-сънлива и предпочитах да си поспивам, но скоро отмина този период. Mr. Green Mr. Green luvbed

# 18
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Почти през цялата си бременност нямах желание за секс,но пък след това си наваксах Peace

# 19
  • Мнения: 345
Различно през различните периоди. Понякога имаш желание, понякога те дразни. Поне при мен
И при мене, но каточели накрая коремчето малко ми пречи...... #Cussing out

# 20
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Почти през цялата си бременност нямах желание за секс,но пък след това си наваксах Peace

# 21
  • Мнения: 2 197
На мен не ми се отрзи изобщо бременността. Пропуснахме само последния месец, защото приятеля ми го беше страх (аз нямах притеснения, имах желание, но реших да не го притискам). Не съм имала никакви затруднения, но аз имах изключително лека бременност, а коремче ми се появи чак в 6-тия месец.

# 22
  • София
  • Мнения: 35 957
 
Различно през различните периоди. Понякога имаш желание, понякога те дразни. Поне при мен

Точно така беше и при мен

# 23
  • Мнения: 2 897
Различно през различните периоди. Понякога имаш желание, понякога те дразни. Поне при мен

И при мен беше така.

# 24
  • Мнения: 191
Желанието си беше същото, само дето не ми беше много удобно с корема.

# 25
  • Мнения: 5 026
По никакъв начин не се отрази и на двама ни-всичко си беше като преди.

# 26
  • Мнения: 1 416
Нямах такова желание...  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 309
Абсолютно никакъв мерак и от двама ни ... не за друго,а от страх да не навредим на бебето!
А и какъв секс е флегмавия!? ooooh!

# 28
  • Мнения: 1 457
И на мен нещо не ми се отразява добре, т. е никакво желание за секс. Надявам се скоро да се промен  newsm78

# 29
  • Мнения: 683
Желанието ми определено се занижи, но пък все още го има и май ще е така до края.  Blush
и при мен така. А на мъжа ми мерак си има. За него май няма разлика...

Общи условия

Активация на акаунт