Инсулинова резистентност и отслабване с НВ-ВМХ, кето - Тема 69

  • 19 957
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 27 971
Мда, и аз нещо съм се поиздула.Вярно, че новолуние беше. То е виновно за всичко.
Новолунието, гравитацията и високият инсулин са виновни за всичките ни неволи.😂
Мен лично МЦ не може да ме спре от разходки.🙂
Скрит текст:
Не знам във Витоша има ли изобщо места с ВЦ или на открито...😄

# 661
  • Мнения: 32 516
Няма, вършим нещата в храстите. Но няма страшно, винаги се намира такова местенце.

Иначе аз имам 2 дни много тежки и ми е много отпаднало. Ходя с папмерс, буквално.
Единия не е чак толкова силен, но обилен, ама втория ден е водопад.

# 662
  • Мнения: 14 987
Има и тоалетни, ти забрави ли, че дори платена си намери 😀.
Нека дойдат, пък това да е проблема, че по пътя ще броим мравките 😜

# 663
  • Мнения: 857
Оле какви изненади виждам, тук. Леко завид на осиновени и осиновители❤
Мацки с тези планински разходки внимавайте. Четох вчера нещо то и всички трябва да сте гледали де.
То да те е страх вече да ходиш по горите и в квартала не е безопасно.

# 664
  • Мнения: 32 516
Как ще забравя, има, ама и в храстите може. За човек като мен, който се налива с водица Joy

# 665
  • Мнения: 14 987
Дара, сега ще е най- безопасно. Ще гъмжи от полиция и съгледвачи 😀

# 666
  • Мнения: 32 516
Точно, а и ние не сме от калибъра на Петров, че да ни нападне някой.
А и аз знам тай чи, карате и съм гледала Бъфи - убийцата на вампири два пъти. Така че споко.

# 667
  • Мнения: 27 971
Има и тоалетни, ти забрави ли, че дори платена си намери 😀.
Нека дойдат, пък това да е проблема, че по пътя ще броим мравките 😜
Ей, Елора е забравила за този лукс.😃 Не я е впечатлило платеното ВЦ значи...😄
Дара, сега ще е най- безопасно. Ще гъмжи от полиция и съгледвачи 😀
Това е вярно.🤪
Шарпи, като казах на майка ми, че няма да ходим на 19-ти на Витоша и тя ми се хили насреща /супер щастлива/ и казва" "Супер!". И аз..."?!?"🤔🤔 И тя: "Отдъхнах си, застреляли са някакъв човек във Витоша.".🙄 Казах и', че едва ли всяка седмица се случва нещо такова там...

# 668
  • Мнения: 14 987
Като взема и челника и им пусна червеното лампе, ще бЕгат те от нас🤣

# 669
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 835
Jof,
carne/ месо и оттам carnivore /месоядно.  Шарпи вече ти в отговорила. Но понеже съм и аз с псориазис реших да се вмъкна.
Червата са отговор и за паркинсон, за ракови образувания, други кожни проблеми, за ошишкването ... Абе много белички могат да ни отворят, ако не се отнасяме с уважение към тях. И към населението в тях. То бъкало от бактерии там. И в стомаха си живейкат, като на Малдивите. Брей щурава работа. Опознаваме света, а собственият си космос не подозираме дори че съществува. Вижда се,че съм под ефекта на Черво с чар.
Елора, направи ли тортата, че вече ми се изчака чакането? Вие софиянки скитайте по гората (пазете се обаче!) ! Те тортите сами не се правят. А и с писане не стават. Аз пиша в тетрадката рИхцепти, коя от коя по вкусна и режимна, копирам линкове, принтирам си разни рецепти, купувам всички продукти и накрая правя палачинки, че ми е по-лесно и ям сметаната отделно. Айде лека нощ 🌃.Изморена съм и вкисната...

# 670
  • Мнения: 4 638
Добрютрюю! Ей ме на в 6.00 часа ставам за работа и веднага отварям да чета "сектата" 😁
За 2-ри септември съм ЗА и бихме дошли с Долче.
Веднага отдавам и аз моето набухване на новолунието! Точка!
За покушенията: за жалост никой не е застрахован, дали няма да пострада покрай друга мишена. Има доста такива случаи.

Последна редакция: пт, 18 авг 2023, 06:37 от sharpy

# 671
  • Мнения: 32 516
danilu , на мц ще правя, сега няма смисъл. Еритритол още нямам.

# 672
  • Мнения: 7 294
Ау, Долче, страхотна изненада! Heart Eyes Ама най-хубавото от всичко е жестът! Шарпич... Heart

Елора, ходиш ли още на боуен и продължаваш ли да имаш все същия хубав ефект? Simple Smile

Искаше ми се да се включа в някоя следваща среща, но на 2-ри септември мойто мъж е рожденик и няма как Grinning

Моят цикъл не е обилен хич, не е тежък, нямам болки.

Като сте се заговорили за червата, какви пробиотици пиете? Дайте някои хубави, подходящи.

# 673
  • Мнения: 32 516
И аз нямам болки, но все едно е кръводаряване, свят ми се вие.

Иначе тия дни малко мазни неща ям, та се позакучиха нещата.
Последния път за нерва правихме процедура, та има ефект. Запулсира ми пръстчето и сега имам по-голямо усещане в единия пръст на ръката.

# 674
  • Мнения: 4 638
Ау, Долче, страхотна изненада! Heart Eyes Ама най-хубавото от всичко е жестът! Шарпич... Heart
Искаше ми се да се включа в някоя следваща среща, но на 2-ри септември мойто мъж е рожденик и няма как Grinning
Като сте се заговорили за червата, какви пробиотици пиете? Дайте някои хубави, подходящи.
И аз теб Purple Heart
Стелче, кажи кога можеш и ти да дойдеш, все ще се измисли нещо. Що пък да не е на 9-ти септември? Септември го дават супер време. Много бих се радвала да се съберем от всички точки на страната. Ще бъде толкова хубаво....
С червата имам чувството, че и аз имам проблем тези дни. Днес корема не спира да ми къркори, в устата имам някакъв много странен вкус - леко киселогорчив сякаш. 2 пъти си мих зъбите и си стъргах езика и вкусът стои. и друг път ми се е случвало това, не знам от какво е. За капах като се качих сутринта на кантара, щях да получа удар. 51,7 - по тежка и от вчера дето предните 2 дни ядох като разпрана и по много калории. Вчера ви казах какво ядох, нищо забранено и днес ... Weary
Моят цикъл също е тежък, особено първите 2 дни. Много обилен, с много болки в корема. Ако не пия хапче преди да ме стегне корема, после мога до спешното да стигна, както е и ставало в миналото.

Общи условия

Активация на акаунт