Пазаруване от HМ, тема 64

  • 50 735
  • 781
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 54 883
Да, значи. За всеки ден са различни артикулите. Нищо, че пише за Лоялни клиенти. Нали сложих днешния банер.
Плюс да е над 50 лв. покупката.

# 721
  • Мнения: 2 321
Снощи пуснах едни ботушки и едни цвички за дъщеря ми.
Бикини исках да взема, но нямаше номера от тези, които ми трябват.
Сутиените съвсем ги забравих...щях да поръчам няколко, тъпа работа..

# 722
  • Мнения: 2 750
Дева, намалява шапките с помпони.
Ще поръчам няколко модела за проба.

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 10 365
Поръчах си още един цвят от този комплект. Много ми е удобен за вкъщи, спуквам се да го нося. Имах и ваучер от 5 лв, та се получи чудна цена.

# 724
  • Мнения: 69 234
Тези неща се казват навреме, тоест вчера....сега вече нЕма смисъл...

Поръчах си още един цвят от този комплект. Много ми е удобен за вкъщи, спуквам се да го нося. Имах и ваучер от 5 лв, та се получи чудна цена.

# 725
  • Мнения: 2 892
Аз по спомен мисля, че мг в края на седмицата имаше на всичко май или нещо подобно ...🤔

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 2 151
Аз също се опитвам за едно яке
Ето това
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1169303001.html
Не ми прилага код, нито да си избера такъв от полето
Аз го поръчах преди малко, кода беше в полето, където го отбелязах и се приложи!

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 10 365
Тези неща се казват навреме, тоест вчера....сега вече нЕма смисъл...

Поръчах си още един цвят от този комплект. Много ми е удобен за вкъщи, спуквам се да го нося. Имах и ваучер от 5 лв, та се получи чудна цена.


Кое няма смисъл и как трябваше да го кажа вчера, след като го поръчах преди половин час?

# 728
  • Мнения: 15 356
Мария, като дойде ще го снимаш ли да видя реалния цвят?
Вчвра гащя за мен и малката поръчах, 10 за мен, 7 за нея с ваучер 5лв излязоха 36лв

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 10 365
Разбира се, Бобчи. Дано е като в сайта, един от любимите ми цветове е това.

# 730
  • Мнения: 69 234
Тези неща се казват навреме, тоест вчера....сега вече нЕма смисъл...

Поръчах си още един цвят от този комплект. Много ми е удобен за вкъщи, спуквам се да го нося. Имах и ваучер от 5 лв, та се получи чудна цена.


Кое няма смисъл и как трябваше да го кажа вчера, след като го поръчах преди половин час?

Шегувах се, и не съм се събудила очевидно още - помислих че е от вчерашните намаления.

# 731
  • sofia
  • Мнения: 2 262
Поръчах леопардовия шал на Рабан, който с много зор успях да вкарам в кошницата, тъй като хем го имаше, хем го даваше изчерпан като тръгвам да го добавя в кошницата. И въпреки че беше с надпис 25%, не го хвана кода, но карай 😀 Самият факт, че беше наличен, е достатъчна награда. Дано не ми откажат поръчката, поради изчерпано количество.
С кода иначе поръчах показания спортен екип в сиво, бодита за малкия и комплект шапка и ръкавички. Доволна!

Последна редакция: пн, 20 ное 2023, 11:45 от truetrue

# 732
  • Мнения: 69 234
На който не му хваща кода, какво забелязах при мен - от компютъра изобщо не мога да въведа кода, цъкам на квадратчето, но не се активира изобщо. Дори при опит да сложа в кошницата едно нещо, ми изписа грешка при добавяне.

От телефона пробвах, пак през браузър влизам, не с приложение, и успях и код да добавя, и артикул в кошницата.

Та пробвайте, ако още имате проблем. Не знам защо така, на мен поне, през комп.не ми дава...

# 733
  • Мнения: 54 883
Мен от лаптопа отново не ме пуска изобщо. Камо ли код да пробвам. Беше се оправило уж, сега пак не може.

# 734
  • Мнения: 5 323
Аз добавих два кода, поръчката е приета.

Общи условия

Активация на акаунт