Дългото чакане след трансфер – тема 107

  • 36 284
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 105
Включвам се в темата, тъй като ми предстои 3-ти инвитро опит - един неуспешен без имплантация и един успешен, довел до бебе на 1г2м.

В момента чакам заповед от фонда. Имате ли  представа дали имат заседание август месец  или са отпуски? Аз пуснах молбата на 13.07.

През това време продължавам с подготовката на тялото си за процедурата - спорт, хранителен режим, много вода, хранителни добавки, а в края на месеца ще направя и курс от 10 процедури физиотерапия.

Тонита, аз също нямах симптоми при успешната си бременност, освен едно лееко виене на свят сутрин, но чак към 8 гс. Така че не се притеснявай излишно, важно е да си спокойна. 🤗
Благодаря Hug

# 61
  • Мнения: 20
Здравейте!
И този път неуспех! 11 ден - 0.10 резултат. Това е трети неуспешен опит.Какво трябва да изследвам?Имам едно дете от първият опит, една спонтанна бременност до 13 седмица и после три неуспешни.

# 62
  • Мнения: 302
Здравейте!
И този път неуспех! 11 ден - 0.10 резултат. Това е трети неуспешен опит.Какво трябва да изследвам?Имам едно дете от първият опит, една спонтанна бременност до 13 седмица и после три неуспешни.
Искрено съжалявам за неуспеха!
Изследвания:Тромбофилия,Имунология,Биопсии,Хистеро ,ако се налага,Щитовидни хормони,момичетата,ако се сетят да добавят

# 63
  • Мнения: 916
Здравейте!
И този път неуспех! 11 ден - 0.10 резултат. Това е трети неуспешен опит.Какво трябва да изследвам?Имам едно дете от първият опит, една спонтанна бременност до 13 седмица и после три неуспешни.
Искрено съжалявам за неуспеха!
Изследвания:Тромбофилия,Имунология,Биопсии,Хистеро ,ако се налага,Щитовидни хормони,момичетата,ако се сетят да добавят

Каква е възрастта ви и качеството на ембрионите? Имате ли изследван АМХ, как е спермограмата? Имате ли ПИД на някой ембрион и на кой ден ги връщат?
Сещам се още за НК клетки, макар че и там темата е противоречива.

Съжалявам за неуспеха ви, дано скоро се намери причина!

# 64
  • Мнения: 20
Здравейте!
И този път неуспех! 11 ден - 0.10 резултат. Това е трети неуспешен опит.Какво трябва да изследвам?Имам едно дете от първият опит, една спонтанна бременност до 13 седмица и после три неуспешни.
Искрено съжалявам за неуспеха!
Изследвания:Тромбофилия,Имунология,Биопсии,Хистеро ,ако се налага,Щитовидни хормони,момичетата,ако се сетят да добавят

Каква е възрастта ви и качеството на ембрионите? Имате ли изследван АМХ, как е спермограмата? Имате ли ПИД на някой ембрион и на кой ден ги връщат?
Сещам се още за НК клетки, макар че и там темата е противоречива.
AMH - 5,21, спермограмата е 3%, 39г. А НК клетките ги изследвах този път и бяха в норми. При първият опит бяха завишени, правиха ми вливания и резултатът е на 4години,но явно има друг проблем.Изобщо не се стига до имплантация....

Съжалявам за неуспеха ви, дано скоро се намери причина!

# 65
  • Мнения: 47
Здравейте, момичета,

Три дни след трансфер съм, от тогава усещам болка в корема (по-скоро придърпване) и кръста. Преди трансфера прогестерона ми беше близо 80, до сега винаги за трансфер в бил около 20. Та въпросът ми е някоя от Вас била ли е с толкова висок прогестерон ? И дали е възможно за това да са тези болки ?

# 66
  • Мнения: 302
За високия прогестерон не мога за кажа,но придърпването е нормално след трансфер,особено ако започва да се имплантира ембриона…пийте но шпа и УСПЕХ!

# 67
  • Мнения: 72
Здравейте момичета! Преди два месеца бях тук при вас в очакване резултата от първият ми инвитро опит след стимулация и пункция,който беше неуспешен! Изчакахме един цикъл и на 2/8 ми върнаха единственият замразен ембрион,който имах! Днес ми е денят за цикъл и 9 ден след трансфер (5дневен беше ембриона) и не усещам нищо! От самото начало съм без симптоми! Нямам подуване,нямам засилен апетит,нямам болезнени,подути или чувствителни гърди! Нищо! Преди два дни ме свиваха корема и яйчниците точки,като при цикъл,но днес нито болки,нито зацапвания,нито нищо! От 26/7 след моя единствен преглед си бих Овитрил и на следващия ден започнах с прогестерон 2х2 от 100мг! Казаха ми тест на 16/8!
Стискам ви палци и се моля този път да е нашият!

# 68
  • Мнения: 25
Здравейте момичета! Преди два месеца бях тук при вас в очакване резултата от първият ми инвитро опит след стимулация и пункция,който беше неуспешен! Изчакахме един цикъл и на 2/8 ми върнаха единственият замразен ембрион,който имах! Днес ми е денят за цикъл и 9 ден след трансфер (5дневен беше ембриона) и не усещам нищо! От самото начало съм без симптоми! Нямам подуване,нямам засилен апетит,нямам болезнени,подути или чувствителни гърди! Нищо! Преди два дни ме свиваха корема и яйчниците точки,като при цикъл,но днес нито болки,нито зацапвания,нито нищо! От 26/7 след моя единствен преглед си бих Овитрил и на следващия ден започнах с прогестерон 2х2 от 100мг! Казаха ми тест на 16/8!
Стискам ви палци и се моля този път да е нашият!
Стискам палци.
Аз след трансфера бях по същия начин, без абсолютно никакви симптоми, на 14ти ден чхг ми беше 1355, на 17ти ден 7300. Днес съм на първи преглед. Все още нямам абсолютно никакви симптоми. Успех! ❤️🤞

# 69
  • София
  • Мнения: 54
Здравейте, само минавам да споделя, че отново сме с неуспешен опит Sad А толкова го исках, имах и всякакви неразположения, които ми даваха надежда, че ще успеем. Така ни е било писано. Сега, малко почивка и после продължаваме.

# 70
  • Мнения: 392
Здравейте отново ,днес на 16 ден реших да пусна отново прогестерон и ЧХГ . На 14 ден ЧХГ беше 974 и прогестерон 46 nmol. Днес ЧХГ е 2189 и прогестерон 21.6 nmol. Взех да се замислям от това дали ще излезе бременност. Поставям сутрин по един пролутекс и вечер по един кринон

# 71
  • Мнения: 302
Здравейте отново ,днес на 16 ден реших да пусна отново прогестерон и ЧХГ . На 14 ден ЧХГ беше 974 и прогестерон 46 nmol. Днес ЧХГ е 2189 и прогестерон 21.6 nmol. Взех да се замислям от това дали ще излезе бременност. Поставям сутрин по един пролутекс и вечер по един кринон

А какво точно Ви навежда на мисълта,че няма да излезне бременност ЧХГ расте супер,пуснете след два дни още веднъж и двата хормона ,прогестерона ако е паднал звъннете на док.да Ви увеличи дозата прогестерон
Аз съм до днешна дата на Циклогест и Дуфастон два пъти на ден ,а до скоро бях и на Пролутекс точно поради падащ прогестерон
Сега го следя всяка седмица за да не го изпуснем…вчера правих и и паднал за една седмица с 15 единици другата седмица пак ще направя и ако е паднал пак ще започна с Пролутекса

# 72
  • Мнения: 219
Аз пък мисля, че при такива стойности на ЧГХ изобщо не би трябва да пускате повече тестове! Просто се консултирайте за Прогестерона! Аз бях с идентични стойности на хормоните и все още съм бременна 🤰🤰🤰

# 73
  • Мнения: 392
Аз пък мисля, че при такива стойности на ЧГХ изобщо не би трябва да пускате повече тестове! Просто се консултирайте за Прогестерона! Аз бях с идентични стойности на хормоните и все още съм бременна 🤰🤰🤰
За прогестерона лекарката ми каза не пипаме нищо ,продължаваме така . Малко ме притеснява ,че пада вместо да се вдига

# 74
  • Мнения: 219
Имайте доверие в лекаря си! При мен също падаше, но доки не взе мерки, а аз се съгласи с нея 😇🤗
То ако всички бяхме такива специалисти, нямаше нужда да ходим на лекари! Просто се успокойте, имайте вяра и повече положителни емоции

Общи условия

Активация на акаунт