Със или без сутиен

  • 5 154
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
Аз на морето не слагам сутиен , но само тогава....... иначе тайно завиждам на тези жени, на които не им пука и се разнасят така навсякъде..... Grinning

# 16
# 17
  • Мнения: 87
A на какво ли е способен всеки мъж,ако види хубав секси сутиен през блузката или през достатъчно отвореното деколте...и си представи какво се съдържа в него,а Rolling Eyes  Laughing
...на импровизация  Laughing Laughing Laughing шото то това дето изглежда....мое да не е това което е! (стана като "туин пийкс" )

# 18
  • Мнения: 620
A на какво ли е способен всеки мъж,ако види хубав секси сутиен през блузката или през достатъчно отвореното деколте...и си представи какво се съдържа в него,а Rolling Eyes  Laughing
...на импровизация  Laughing Laughing Laughing шото то това дето изглежда....мое да не е това което е! (стана като "туин пийкс" )

Ето го очаквания контравъпрос Wink А ако се окаже много по-добро
от очакванията ти newsm53

# 19
  • Мнения: 830
Със сутиен разбира се,аз за какво си купувам хубаво бельо,няма само аз да му се радвам я LaughingКойто не му харесва да ми го свали Mr. Green Wink

# 20
  • Мнения: 620
Със сутиен разбира се,аз за какво си купувам хубаво бельо,няма само аз да му се радвам я LaughingКойто не му харесва да ми го свали Mr. Green Wink

Mа кажи му го и ти бе Бени. Wink Laughing

# 21
  • Мнения: 87
Ето го очаквания контравъпрос Wink А ако се окаже много по-добро
от очакванията ти newsm53
....аааааааа , не така да ми скачаш с кофтия... Simple Smile именно за да не стават разминавки...требе да е натЮрел...без излишни дрънкулки и станиолени звездички по зърната  Laughing избери природния продукт и пипни при възможност  Laughing Laughing Laughing

# 22
  • Мнения: 214
без сутиен каза мъжО

# 23
  • Мнения: 620
Ето го очаквания контравъпрос Wink А ако се окаже много по-добро
от очакванията ти newsm53
....аааааааа , не така да ми скачаш с кофтия... Simple Smile именно за да не стават разминавки...требе да е натЮрел...без излишни дрънкулки и станиолени звездички по зърната  Laughing избери природния продукт и пипни при възможност  Laughing Laughing Laughing

Къде видя кофтията бе Никсън,само си лафиме Wink
Що реши,че ти "скачам" Rolling Eyes
Просто поиграхме малко словесен футбол с теб Wink Laughing

# 24
  • Мнения: 87
...ми кофтия е , че вместо да се съгласиш с невероятната ми теория която успях да изровя от дълбоките тъпанарски дебри на безполезния си мозък , ти ми задаваш некви контри монтри...! Ето това е скачане... а за футбола...не ме барай шото съм готов на вързано за всяка игра с топка да знаш  Laughing

# 25
  • Мнения: 620
...ми кофтия е , че вместо да се съгласиш с невероятната ми теория която успях да изровя от дълбоките тъпанарски дебри на безполезния си мозък , ти ми задаваш некви контри монтри...! Ето това е скачане... а за футбола...не ме барай шото съм готов на вързано за всяка игра с топка да знаш  Laughing

E друго си е да разполагаш с топки за ежедневна тренировка по
всяко време Wink Laughing
И все пак..... със сутиен по ме кефи Laughing
Прекратяваме спора,Ники Wink

# 26
  • Мнения: 87
че ние спорим ли бе драга?! Мислех , че изразяваме мнение само...
Но така да е - спираме! Само мир да има Simple Smile

# 27
  • Мнения: 656
Кронки твърди, че без сутиен ме харесва повече.
Логично. Така съм преди "съществената" част. Обаче отработи разкопчаването с една ръка.

Обичам да го дразня, така че отивам за още един. Хм, ще си взема и един корсет, по-стегнат. Едва ли ще се справи с една ръка...  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 374
аз харесвам цици в сутиен,моя мъж харесва цици без  Mr. Green

като гледам извода е жените си оби4ат сутиените-мъжете не  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако циците "ръкопляскат", по-добре със сутиен, иначе - без...
Пък и зависи къде си - в делова обстановка много не е удобно да разсейваш аудиторията със щръкнали зърна... Shocked

Общи условия

Активация на акаунт