НАИСТИНА СЪМ ЗЛЕ.НАДЕЖДАТА МИ УМИРА

  • 8 071
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
Мила Valikir, от цялото си сърце ти пожелавам да се оправи всичко. Знам какво е да си в гадна дупка. Ще ти стискам палци и ще се моля всичко да е наред. Кураж, мила!

# 16
  • Мнения: 122
Valikir от все сърце ти желая всичко при теб да се оправи,стискам палци на ръце,крака въобще на всичко! Praynig Praynig Praynig
знам, че е по-лесно да се каже отколкото да се направи но все пак - бъди силна! всички сме с теб! Hug

# 17
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ех, душица мила...съжалявам, че трябва да минеш по този път. Дано от тук нататък нещата се наредят ПРЕКРАСНО! Стискам палци!!!

# 18
  • Мнения: 1 612
Вали знам как се чувстваш и те разбирам напълно. И аз като теб имам много операции вече, но трябва да се борим. Не се предавай!
Когато бях малка много боледувах и ми беше много мъчно, че не мога да си играя с другите деца. С времето се стабилизирах. И с теб ще стане така. Не се отчайвай!
Ще видиш, че всички ще успеем!

Ако имаш нужда от нас, ние сме тук и те подкрепяме макар и морално!

  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 35 948
Пожелавам ти нещата да се оправят  Praynig, бъди силна   Peace и скоро да се похвалиш с добра новина.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
valikir , кураж мила   Hug . Всичко ще се оправи, ще видиш.
С теб сме fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 21
  • София
  • Мнения: 40
Не мога да дам информация, нито да споделя опит. Но желая да подкрепя, да пожелая късмет и здраве. И скоро да споделящ хубави новини. Стискам палци! Дано всичко е наред

# 22
  • Мнения: 334
 newsm19  Не се отчайвай! Каквото и да стане надеждата умира последна! До колкото знам и с един яйчник може да се забременее / майката на мойта най-добра приятелка, така е забременяла с нея /  Винаги се консултирай поне с двама лекари при сериозни проблеми! Всъщност ти вече си го разбрала и искай обяснение защо се случват тези неща и с какви последствия са ! Незнанието винаги води до страх и тревоги, а те са излишни!
Накрая една тибетска мъдрост: "АКО НЕЩАТА МОГАТ ДА СЕ ОПРАВЯТ НЯМА СМИСЪЛ ДА СЕ ЯДОСВАШ, А АКО НЕ МОГАТ ДА СЕ ОПРАВЯТ ЯДОСВАНЕТО НЕ ПОМАГА!" newsm78

# 23
  • Мнения: 4 306
Valikir,  Hug Hug Hug
Искрено се надявам да стана по най-безболезния начин и да няма повече усложнения!
Кураж, мила!

# 24
  • Мнения: 1 950
Valikir, много силно стискам палци и ти пожелавам с това да свършат тревогите, и мъките ти Hug Hug Hug
С теб сме!

# 25
  • Мнения: 390
Да му се невиди newsm78
Миличка,стискам палци за щастлив край!
 Hug Hug Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 626
VALIKIR КАК СИ?
КАКВО СТАВА?

# 27
  • Мнения: 550
Valikir, не губи надежда. Жената е създадена с два яйчника, но когато забременее, то е от функцията само на единия от тях, понеже се редуват, както знаета. Така, че и с един яйчник можеш да забременееш точно толкова, колкото и с два. Моя близка е с един яйчник, и то с много слаба активност, дори и след много силна стимулация. Но това не й попречи да забременее и да си роди, живи и здрави, тъкмо две близначета - момче и момиче. Вече са на 2,5г. Вярвай и се надявай. Успех и късмет, а и много здраве също.

# 28
  • Мнения: 941
Днес е 25 януари,какво става с това момиче,знаете ли нещо,може да съм пропуснала развитието на нещата и искам да знам.Миличка,надявам се всичко да е наред,ще се моля за теб newsm17

# 29
  • Мнения: 2 259
Днес на обяд ме изписаха.Ще ви пиша по късно днес ,че сега имам малко болки.За начало ще ви кажа ,че ми липсват 2 тръби и един яйчник.Липсват ми надежди и мечти.Пролях много сълзи тези 5 дни и за бога мислете при кой лекар ходите мили момичета!Обичам ви и Ви благодаря за подкрепата!Много ми е мъчно все още !

Общи условия

Активация на акаунт