НАИСТИНА СЪМ ЗЛЕ.НАДЕЖДАТА МИ УМИРА

  • 8 087
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Близо до София
  • Мнения: 896
здравей Вали,
аз съм от скоро във форума и сега прочетох твоята истовия. Поздравявам те за силния ти дух и много съжалявам, че е трябвало да преживееш тези трудни моменти. Моля се и стискам палци всичко да е наред и есента да успееш Praynig Praynig Praynig
  bouquet

# 61
  • Мнения: 2 259
Незнам какво да напиша.На прегледа днес  се оказа ,че и другият яйчник е зле.За инвитро за сега спираме  да говорим,а  аз спирам и  да пиша.Много  ми  е мъчно и гадно Cry
Пожелавам на всички на есенната сесия успех!!!   

# 62
  • Мнения: 1 247
ВАЛЕНЦЕ НЕДЕЙ ТАКА БЕ ДУШКО НЕ ГУБИ НАДЕЖДА МНОГО МИ Е ДОМАЧНЯЛО ЗА ТЕБ ЗВЪНИ ДАЙ СЕ ВИДИМ ЦЕЛУВАМ ТЕ  love001 newsm51  love001

# 63
Недей се предава, надежда има, бъди силна и ще постигнеш заветната цел. Пожелавам ти от сърце скоро да се похвалиш с добри новини. Praynig

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Вале,и аз се присъединявам към пожеланията на момичетата.Дано всичко се разреши и да достигнеш съвсем скоро до мечтата си!!!

# 65
  • Мнения: 1 209
Вале, ти знаеш много добре, че ние сме с теб... Не ни оставяй, пиши ни как си... Стискам силно палци  Hug

 Praynig Praynig Praynig

# 66
  • Мнения: 1 365
Здравей Вале, да не си посмяла да се предаваш. Всички сме с теб и ти стискаме палци и се молим. Повярвай ми винаги има шанс!!! Всичко ще се оправи. Пиши, за да знаем какво става. Не забравяй, че и ние имаме нужда от твоята подкрепа. Успех и пиши!!!!!!!!!!!!!!!!! txtloves

# 67
  • Мнения: 455
Здравей Вале, да не си посмяла да се предаваш. Всички сме с теб и ти стискаме палци и се молим. Повярвай ми винаги има шанс!!! Всичко ще се оправи. Пиши, за да знаем какво става. Не забравяй, че и ние имаме нужда от твоята подкрепа. Успех и пиши!!!!!!!!!!!!!!!!! txtloves
Peace

# 68
  • до морето
  • Мнения: 494
valikir съжалявам, че чак сега прочетох какво си писала по новото развите на нещата. Стана ми много неприятно от това, което прочетох. Не се отчайвай, все ще има изход. Hug

# 69
  • Мнения: 2 422
Вале недей така мило коте аз имам една поговорка и тя е за теб :
Нещата трябва много да се объркат за да се наредят.
Имай вяра ще се оправи всичко. Praynig Peace Praynig Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 80
valikir с теб сме всички мислено. Не губи кураж, почини си хубаво. Искрено се надявам в началото на другата година яйчника да се съвземе и да имаш сили за инвитро. Другата година ще бъде твоя, вярвай в това. Прегръщам те силно миличка.  Hug

# 71
  • Мнения: 1 247
вале как си душко как  са нещата при теб  Hug  bouquet Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 84
вале как си душко как  са нещата при теб  Hug  bouquet Heart Eyes

 Peace не спирай да пишеш, не може просто така да изчеднеж, всички те подкрепят и мислят за теб  Praynig Hug

# 73
  • Мнения: 1 950
Вали, вчера гледах репортажа по БТВ от 06-09, не бях тогава в България, много ти се зарадвах. Беше страхотна Hug Стискам ти палци каквото и да правиш в момента Hug Praynig

# 74
  • Мнения: 1 284
Вали,не се предавай момиче!Всички сме с теб и стискаме палци! txtloves

Общи условия

Активация на акаунт