Харесва ли ви тази рокля?

  • 4 419
  • 119
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 167
Според мен тази рокля би могла да бъде обявена с еднакъв успех за най-хубавата и за най-грозната.

# 31
  • Мнения: 3 423
Тази рокля според вас хубава ли е?

Нищо особено. Всяка начинаеща
шивачка може да я ушие. Набързо.
Но може би платът е специален, тъкан
със сребърна или платинена, или кой
знае каква там марсианска нишка.
И воланите са драпирани на ръка
от дъмпингови китайски труженички.

До каква степен ще повлияе на мнението ви това, че роклята е модел на Валентино, че я носи Камерън Диаз

Това, че е на Валентино,
вдига цената й неимоверно.
Това, че я носи Камерън Диаз,
покачва имиджа й още толкова.
Иначе, като я видя тая лиготия,
не очаквам нито стил, нито огън,
а само едно обилно слюнкоотделяне.
И от нейна, и от моя страна. Бррр.
Каквото и да си облече, по-добре
да не я виждам. Не мога я преглътна.


И кой определя какво е хубаво, стилно и модерно? Как мислите?

Критиците, Лени, критиците.
А преди тях париците.
Всяко общество си има негови
критерии, всяка сган също.
Към това добавям епохата,
рекламата, извратеността
и прага на търпимост.

# 32
  • Мнения: 6 167
Камерън е сладурана. Роклята и лично за мен е кич. Харесвам изчистени линии, освен класическото черно ето това е много свежо:
[img]

на това нещо особено свежи са му чепиците, които онази вечер се заклех да притежавам някой ден ( като отслабна, стана красива и богата).

# 33
  • Мнения: 13 512
Отдавна се досещам за Великия Отмъстителен Заговор на Педерастите Против Жените, чийто апогей е т.нар. Висша мода, но ми се струва, че вече прекалиха. В последните години съвсем открито се подиграват с жените и докато има Големи Бели Птици, които да кълват стръвта, така ще е...  Sick
То не бяха обувки-глезенотрошачки, то не бяха голи пъпове, унищожаващи единственото, с което един педераст не може никога да догони жената - майчинството, то не бяха канцерогенни силиконови интервенции и козметични мазила, то не беше протежиране на анорексията...
Не са виновни педерастите, не са...  Tired
Ама ужасно си праава Како Сийке...за мен  Валентино беше единствения,чийто манекенки приличаха на хора и дефилетата му се различаваха от останалите в педерасткото сборище, ама....това е една друга тема- може ли да станеш известен дизайнер, ако не си част от педерасткото лоби..

# 34
# 35
# 36
  • Germany
  • Мнения: 2 010
 Lennie, чепиците не са свежи, невероятни са Peace На мен лично ми остава само да плакна окото...

# 37
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
харесват ми :






другите не

# 38
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
общо взето съм съгласна с коментарите.......което рядко ми се случва



Ето линка:

http://www.tialoto.bg/article.php?cat=13&id=4139

# 39
  • Мнения: 7 186
Не, не ми се вижда подходяща за събитието, прилича ми по- скоро на булчинска. От друга страна с новата визия, грима и черната панделка изглежда малко гръндж, което пак не е много подходящо. Презрамката също не ми харесва.
И не и стои добре- талията и се губи, изглежда равна и я сплесква в бюста.
Това, че е на Валентино не ми променя мнението, виждала съм и по- големи грозотии от именити дизайнери.
Всъщност изненадва ме, защото това, което съм гледала от Валентино, ми е оставило впечатление, че колекциите му са доста елегантни, стилни и "нормални", в сравнение с тези на други негови колеги.

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 21:52 от Lady Marmalade

# 40
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Заради тази рокля Камерън Диаз се нареди сред The Worse Dressed On The Red Carpet, май даже на едно от първите места беше  Crazy

Класацията за най-добро и най-лошо облекло в един сайт -- ТУК

# 41
  • Мнения: 6 167
да, ами да си кажа, щото почнаха да се пускат и други рокли...а и явно не мога да удържа тайната))

аз харесвам роклята.
днес прочетох, че това е обявената за най-грозна рокля на въпросното събитие.
с разбиваща критика, че прилича на абажур и тн.
останах леко потресена, защото уж имам око и се интересувам много от мода.

всъщност си мисля, че със същия успех роклята можеше да бъде обявена и за супер стилна.
виждали сме много такива рокли.

замислих се, до колко критиката повлия на мнението ми и си признавам,че повлия.

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 21:56 от Lennie

# 42
  • Мнения: 6 910
Класацията за най-добро и най-лошо облекло в един сайт -- ТУК
А на този сайт наистира са грозни Sick Камерън определено изглежда най-добре от всичките там Peace

# 43
  • Мнения: 6 993
Не. И не ми влияе хич, че е на Валентино и че е обявена за незнамкакво си, при положение, че е в абажурено-завесената стилистика на Мими Иванова.
Тъй, тъй. Моето мнение е същото, макар че май по-кротко бих го изказала Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 897
Ако трябва да кажа какво ми харесва в цялата рокля, това е панделката. Много е шик  Wink  Peace

И аз само това й харесвам Wink

Общи условия

Активация на акаунт