Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 21

  • 57 059
  • 693
  •   2
Отговори
# 525
  • Мнения: 192
Здравей! Аз също имам записан час за д-р Молов на 24 Март и като записвах часа попитах кога може да стане операцията и ми казаха, че за София става по-бързо и след около два месеца може.
Обаче при мен стана така, че докато чаках успях да отида на други консултации и миналата седмица мина моята операция при д-р Желев в Пловдив.
Ако някои иска да използва часа ми за д-р Молов на 24.03 да ми пише Simple Smile

# 526
  • Мнения: 525
Здравей! Аз също имам записан час за д-р Молов на 24 Март и като записвах часа попитах кога може да стане операцията и ми казаха, че за София става по-бързо и след около два месеца може.
Обаче при мен стана така, че докато чаках успях да отида на други консултации и миналата седмица мина моята операция при д-р Желев в Пловдив.
Ако някои иска да използва часа ми за д-р Молов на 24.03 да ми пише Simple Smile
Би ли споделила мнение за него? Как мина операцията,както и какви са цените при него? Много ли се чака за консултация и операци

# 527
  • Мнения: 192
При д-р Желев се случват бързо нещата. Обадих се и записах час за след два дни. Отдели ми доста време за консултация, подробно ми обясняваше преди да преминем към измерванията. След като направих пред оперативните прегледи, насрочихме операция за след една седмица. Той работи в Медикус Алфа, на сайта ги има цените, 7750 лв платих за операцията. Предполагам, че при всеки е индивидуално, но мен много ме болеше и стягаше и все още ме боли, въпреки че съм вече седмица след операцията. Той работи с Ментор, аз сложих 330 сс анатомични импланти и май съжалявам, че не сложих по-малкия размер 290. Докторът препоръча този размер. Казва, че ще спаднат след два месеца отоците и ще ми се виждат малки. Доверих му се, дано наистина да е така. Ако имаш още въпроси, пиши:)

# 528
  • Мнения: 101
Здравейте, интересувам се от повдигане на гърди при др. Гигов. Ще се радвам да споделите впечатленията си! ☺

# 529
  • Мнения: 2 063
Д-р Гигов е много добър хирург, аз се оперирах при него преди 9мес. В групите за пластична хирургия във ФБ има много отзиви за него и то най-вече за повдигане.

# 530
  • Мнения: 32
Здравейте !
Имам въпрос към вас , дами Simple Smile
На 34 съм родих преди 9 месеца .
Имах много хубави гърди , но след раждане и кърмене ….. , това което виждам не ми харесва . Получих стрии на гърдите , а преди нямах нито една .
Обмислям тази стъпка за уголемяване на бюста , но исках първо да стана майка . Въпросът ми е :
Планираме второ детенце ( живот и здраве ) поне след година , но няма да кърмя ( това не е моето категорично ) , има ли някакво време което трябва да се спази от операцията и забременяване ?
Ако я направя сега след 3 или 4 месеца , колко дни няма да мога да вдигам синът ми ?

Не ми се отлага за след втора бременност .

Моята операция беше 6 месеца след ражданетп, като може да се каже че не съм кърмила ( само 10 дни). Докторката тогава ми каза, че ако мисля да забременявам отново да не е по- рано от 6 месеца.
Относно вдигането на детето, ми казаха поне 1 месец да не го вдигам. Е нямаше как да стане. След 10тия ден си го носих, но той и не тежеше много(7 кг.).

# 531
  • Мнения: 22
Здравейте !
Имам въпрос към вас , дами Simple Smile
На 34 съм родих преди 9 месеца .
Имах много хубави гърди , но след раждане и кърмене ….. , това което виждам не ми харесва . Получих стрии на гърдите , а преди нямах нито една .
Обмислям тази стъпка за уголемяване на бюста , но исках първо да стана майка . Въпросът ми е :
Планираме второ детенце ( живот и здраве ) поне след година , но няма да кърмя ( това не е моето категорично ) , има ли някакво време което трябва да се спази от операцията и забременяване ?
Ако я направя сега след 3 или 4 месеца , колко дни няма да мога да вдигам синът ми ?

Не ми се отлага за след втора бременност .
Имплантите по никакъв начин не могат да помогнат за стриите.

От гледна точка на траен резултат не е добре да се оперират гърдите непосредствено преди бременност, защото дори без да кърмите при бременността често се променят. Разбира се, никой не може да забрани на някого да забременее дори веднага след операция, но при някакви усложнения, възпаления и т.н. какво ще правите?

# 532
  • Мнения: 241
Djeryko, здравей !
Запазих  си час при Ильо Стоянов за пъвичен прглед , но операцията мисля да обсъдим с него да бъде септември . Синът ми е на 9 месеца сега  , но тежи близо 12 кг 😃това ме  спира за по- ранна операция . Искам първо да проходи за да намаля вдиганията .
Забременяването ще изчакам да мине поне 1 година от поставянето на имплантите .
Дори мисля да взема жена да ми помага с малкият , ако се наложи и възтановяването отнеме повече време .
Все си мисля и надявам 😃, че след раждане и кърмене възтановителният процес е по- бърз , защотото вече самата кожа се е разтегнала и няма да има такова напрежение .

# 533
  • Мнения: 18
Здравейте, може би някъде из всички теми има зададен този въпрос, хвърлих едно око, но не успях да намеря каквото търсех. На какъв специалист ходите, за да преглежда гърдите ви след поставянето на импланти? На мамолог или ЯМР? Трябва ми специалист за обстоен преглед, както за целостта на импланта и дали всичко с него е наред, така и за проблеми със самите гърди.
Съжалявам ако въпроса ми ви се струва глупав, но не съм запозната.
Поздрави!

# 534
  • Мнения: 1 117
Здравейте, може би някъде из всички теми има зададен този въпрос, хвърлих едно око, но не успях да намеря каквото търсех. На какъв специалист ходите, за да преглежда гърдите ви след поставянето на импланти? На мамолог или ЯМР? Трябва ми специалист за обстоен преглед, както за целостта на импланта и дали всичко с него е наред, така и за проблеми със самите гърди.
Съжалявам ако въпроса ми ви се струва глупав, но не съм запозната.
Поздрави!
Plamena2323 аз ходя на ехографски преглед при мамолог, там обикновена виждат импланта, капсулата, мускула, млечната жлеза,не знам конкретно какво те интересува, на мен са ми казвали доста неща. На ЯМР се виждат доста повече неща обаче аз когато ходих последния път ми разчетоха грешно ЯМР-то .... така, че и много зависи от специалиста

# 535
  • Мнения: 32
Djeryko, здравей !
Запазих  си час при Ильо Стоянов за пъвичен прглед , но операцията мисля да обсъдим с него да бъде септември . Синът ми е на 9 месеца сега  , но тежи близо 12 кг 😃това ме  спира за по- ранна операция . Искам първо да проходи за да намаля вдиганията .
Забременяването ще изчакам да мине поне 1 година от поставянето на имплантите .
Дори мисля да взема жена да ми помага с малкият , ако се наложи и възтановяването отнеме повече време .
Все си мисля и надявам 😃, че след раждане и кърмене възтановителният процес е по- бърз , защотото вече самата кожа се е разтегнала и няма да има такова напрежение .

Ами в моя случай, дори след 3 раждания ме болеше страшно много. Аз, когато си правих моята операция, майка ми беше при мен, за да ми помага. Въпреки това, детето си искаше мен и нямаше как да го оставя да плаче. Тогава все още го приспивах на ръце. Много ми беше трудно и адски ме болеше.
Относно прохождането, в моя случай се радвам, че го направих докато беше още по- малък- ако бях чакала да проходи щеше да ми е още по- трудно, защото моето зверче, колкото повече расте повече иска да го гушкам и да го нося.
Но, вие си знаете най- добре и как ще ви е удобно. Просто казвам в моя случай как беше.

# 536
  • Мнения: 2 063
На какъв специалист ходите, за да преглежда гърдите ви след поставянето на импланти? На мамолог или ЯМР?
На специалист по образна диагностика. Има такива, които са натрупали опит с импланти, потърсете информация. Аз скоро бях силно изненадана, че специалност мамолог/мамология няма.
Jasmin, д-р Стоянов дава доста далечни дати за операция, ако се вредите за септември ще сте голяма късметлийка.

# 537
  • Мнения: 18
Към дамите, които тренират горна част - с какъв сутиен си правите тренировките? Знам, че трябва да е по- стегнат и да държи гърдите добре. Ще Ви бъда благодарна, ако ми кажете някоя марка или модел.

# 538
  • София
  • Мнения: 1 797
Аз съм с Triumph Triaction Extreme, поддръжката е отлична.

# 539
  • Мнения: 505
Здравейте момичета,може ли да ми дадете тел .номер на доцент Роман Романски.Бладаря

Общи условия

Активация на акаунт