Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 21

  • 57 275
  • 696
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 15
Здравейте,

Могат ли да се включат дами, които са правили интервенция само за повдигане на бюст?
Какви са резултатите? Кой лекар препоръчвате?

# 586
  • Мнения: 4
Здравейте, сложих импланти на 6-ти март при Стоянов.
От около десет дни насам ми изтръпва дясна ръка, десен крак. Боли ме врата отзад, пареща болка. Днес съм запазила час при невролог.
Надявам се да не съм изтеглил късата клечка и да не е от имплантите. До колкото знам, не могат да се премахват ако не са минали 6 месеца и ми се ще да направя всичко възможно преди да се стигне до експлант.
Последните две седмици се раздвижих малко повече и мисля, че се претоварих. Също така имах едни два дни, в които работих, седейки доста изкривена на лаптопа на леглото си.
Ще ви бъда благодарна ако споделите дали някой е имал подобно нещо.

# 587
  • USA
  • Мнения: 7 367
Нямам идея какво може да ти има, но мн добре си направила.
И на мен ми звучи неврологично, щом ти изтръпва само дясната половина на тялото.  
Пиши какво са ту казали, ако имаш желание.

Пълна ти е кутията и не мога да изпратя лично съобщение, иначе получих твоето. Пращам тук.


"Не мисля,че е от имплантите, а тялото ти да прави реакция от тях. Все пак, тази опция също трябва да се проучи.
Със сигурност не е нормално състояние.
Ако за врата можем да кажем,че си стояла на криво и от там те боли, то за изтръпванията на дясна половина на тялото означава,че левия център на мозъка предава грешни сигнали.
Всичко ще е наред,просто трябва да се разбере причината."

Последна редакция: вт, 09 апр 2024, 18:20 от Adoralova

# 588
  • Мнения: 525
Здравейтееее,вече съм с нови циции юхуууууу . В петък беше операцията ми,днес се прибрах вкъщи. При пътуването отекох доста,корем талия всичко е едно цяло . Усещам опъване,едната гърда е по- отекла и по-нависоко от другата.. Стандартните неща,до колкото съм ви чела . Въпроса ми е за сутиена,като отекох и започна да ме стяга,дали да го махам?  Ще ви приложа снимка как съм отекла на ляво Grinning  Общо взето цялата съм надута,а коремче нямах сега съм като бременна...

# 589
  • Мнения: 131
Здравейтееее,вече съм с нови циции юхуууууу . В петък беше операцията ми,днес се прибрах вкъщи. При пътуването отекох доста,корем талия всичко е едно цяло . Усещам опъване,едната гърда е по- отекла и по-нависоко от другата.. Стандартните неща,до колкото съм ви чела . Въпроса ми е за сутиена,като отекох и започна да ме стяга,дали да го махам?  Ще ви приложа снимка как съм отекла на ляво Grinning  Общо взето цялата съм надута,а коремче нямах сега съм като бременна...

Нормално е 😬 аз бях по-зле. Едва дишах😬😬😬 Сутиена от долу на горе 3те зъбчета ги отпусни да не те стягат , така е една идея по поносимо🙌🏻 пий повече вода , за да се изчистиш по-бързо.

# 590
  • Мнения: 924
Здравейте! Прочетох няколко теми назад и се спрях на др Стоянов, Гигов и Хатър. Като клоня към последното за сега. На 38 след 3 бременности и кърмене. Последното доскоро. От почти година си тренирам, освен джогинг и рядко колоездене, упражнения в къщи. Не ми отчети фа спра да тренирам гърди и да правя лицеви опори. Аз и без това не ги тренирам много. Притеснява ме новия спорт, по който се зарибих. Танц на пилон. Там си е голямо натоварване на горната част на тялото. Според вас ще мога ли да си го практикувам?

Последна редакция: вт, 16 апр 2024, 19:37 от Parusheva

# 591
  • Мнения: 37
Здравейте! Прочетох няколко теми назад и се спрях на др Стоянов, Гигов и Хатър. Като клоня към последното за сега. На 38 след 3 бременности и кърмене. Последното доскоро. От почти година си тренирам, освен джогинг и рядко колоездене, упражнения в къщи. Не ми отчети фа спра да тренирам гърди и да правя лицеви опори. Аз и без това не ги тренирам много. Притеснява ме новия спорт, по който се зарибих. Танц на пилон. Там си е голямо натоварване на горната част на тялото. Според вас ще мога ли да си го практикувам?

Аз съм година и половина след операция, но лично бих изпитвала дискомфорт, ако правя движения, с които тялото ми се държи на гръдния мускул. При лицева упора се чувствам особено, набиране не съм пробвала. Помисли добре

# 592
  • Мнения: 131
Здравейте! Прочетох няколко теми назад и се спрях на др Стоянов, Гигов и Хатър. Като клоня към последното за сега. На 38 след 3 бременности и кърмене. Последното доскоро. От почти година си тренирам, освен джогинг и рядко колоездене, упражнения в къщи. Не ми отчети фа спра да тренирам гърди и да правя лицеви опори. Аз и без това не ги тренирам много. Притеснява ме новия спорт, по който се зарибих. Танц на пилон. Там си е голямо натоварване на горната част на тялото. Според вас ще мога ли да си го практикувам?

Първо , като активен спортист ти казвам , че ще трябва да забравиш за тази активност дълго време , след време дори да практикуваш най много да си окепазиш резултата.

# 593
  • Мнения: 2 063
Танц на пилон. Там си е голямо натоварване на горната част на тялото. Според вас ще мога ли да си го практикувам?
За моженето, ще можете. Ако сте упорита, ще свикнете с дискомфорта при напрягане на гр мускул и няма да ви прави впечатление. Но както Фокси е писала, много вероятно е мускулите да избутат и деформират имплантите и резултатът ще е неприятен.
Може да поискате надмускулно поставяне, но те пък бързо увисват и често правят КК.

# 594
  • Мнения: 924
Много благодаря, момичета. А само повдигане ще свърши ли работа? Начиии няма пълно щастие. Ся ще се чудя кое ме прави по-малко нещастна. Да си приема гърдите такива или да си разтоварвам със спорт и да си правя кефа с него. 🥺😒

# 595
  • Мнения: 2 063
Много благодаря, момичета. А само повдигане ще свърши ли работа? Начиии няма пълно щастие. Ся ще се чудя кое ме прави по-малко нещастна. Да си приема гърдите такива или да си разтоварвам със спорт и да си правя кефа с него. 🥺😒
Повдигането е екстра, стига да имате мат'рЯл. Ако е само кожа, както беше при мен, няма да е добър резултатЯ, защото след премаването и, остава нищо.
Ама и само повдигнатите гърди трябва да се пазят. Ако ги развявате без сЮтен, пак стават продълговати😆
Вярно е, че пълно щастие нЕма.

Последна редакция: ср, 17 апр 2024, 19:35 от Чи лу

# 596
  • Мнения: 2 031
И аз тренирам активно с тежести, вчера сутринта, тръгвам да се обличам и се поглеждам в огледалото на гардероба Grinning
Рамо, ръце, плочки, развити горни гръдни мускули и едни нюню гърдички, дето горките са вече чашка А, празни в горната част Grin  Викам си край, звъня да запазвам час за консултация, след няколко часа се разубедих, просто не ми стиска, това е Sad

# 597
  • Мнения: 924
Ааа аз и сега ги пазя и пак са торби. 34 Д нося. Матрял има, ма дали е достатъчен? Ще взема да си запазя час при др Хатър, че ми е най-близо и да видим какво ще каже. Малко се обнадеждих, много благодаря! И сега спя със спортния сутиен. Не си помислям без него да стоя ли ходя. А тия дето бягам с тях гледам да са бетон.
Отслабнах малко повече и това помогна да са още по-зле.

# 598
  • София
  • Мнения: 1 798
Хатър има добри резултати само с повдигане, виж инстаграма й. Препоръчам консултация с нея, няма какво да заубиш.

# 599
  • Мнения: 924
А някой има ли информация за цената на повдигане при др Хатър?

Общи условия

Активация на акаунт