Отговори
# 45
  • Мнения: 1 101
Валя, бързо оздравяване на принцесите!

Дени снощи много лошо пострада Cry Разби си горната устничка. Носеше ми жилетката си да му я облека, спъна се в нея и се удари в радиатора. Майко, колко кръв имаше.... ooooh!Опитах се да огледам дали всички зъбки са си на мястото, но от кръв нищо не можеше да се види. Исках хубаво да огледам къде точно се е ударил, откъде идва тая кръв, притеснявах се да не би да трябва да отидем до Спешното, изобщо не знаех какво е станало. Геройчето плачка малко и веднага започна да смуче кръвта и устничката, та колкото можах видях - зъбките си му бяха на мястото, венеца е разбит, и горната устна. Снощи и сутринта едва се нахрани, милото, и нощес го боля. Днес устата му е подута от едната страна, като се смее все едно не е мойто дете, а раната отвътре е направо страшна гледка  Cry CryДано бързо му минава! Praynig

И тук времето е разкошно, сигурно поне 20 градуса на слънце. Ходихме с баба и дядо на хижата, а там беше пълно с народ. LaughingУтре пак сме там Peace

Аз гъби не съм давала на Дени, няма и да му дам скоро.

П.С. Ето вижте ранения юнак  Cry
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=94440&photo=30
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=94440&photo=29

# 46
  • Мнения: 1 178
Валя, кураж и дано бърzо се оправят момичетата.
Гъби и аz не съм предлагала, бях чела че са трудно смилаеми и тежки и да не се дават преz първите 2 или три години, но се съмнявам моя каприz да ги хареса. Много е подоzрителен към нова храна и понякога я отхвърля беz да е опитал, просто zащото на външен вид не му харесва.
Сиска  Hug юнак беz рана не може.

аz съм писала, но да се повторя, Анди от три месечен е с атопичен дерматит, сега от лятото полzвам Eucerin 12%omega http://www.eucerin.de/trockene_haut/12_omega_creme.asp и съм иzключително доволна. крема е специално zа нойродермитис (АД)

# 47
  • Мнения: 2 407
Вале дано вече ви напускат болестите.

Сиска ,Дени пак е голям сладур,цункай го от нас Heart Eyes
Ние днес цял ден бяхме навън.Ходихме мама да се пързаля,бях позабравила малко,но бързо се вкарах в час.По този повод някой да има кънки за лед 38 номер за продаване?
Мслини обича много, а гъби не съм давала още.

# 48
  • Мнения: 796
Сиска, цункай Дени от нас Heart Eyes На снимките личи, че подуто, но поне не е синьо, дано бързо спадне отокът.

# 49
  • Мнения: 2 498
Дидке-питке, слава Богу, че Владо е добре Praynig....а джипа много ли е пострадал?!...как е станало?....знаеш ли , май често ви се случват такива неща-преди време ти с Данчо-я вземи раздай нещо....оффф, добре, че ти не си била в колата....
Сиска, милият Дени spoko...как е устничката му-поспадна ли отока?
Kamij, радвам се, че си разпуснала на пързалката...

Гъби още не съм предлагала в менюто на Иса, но маслините просто ги обожава, за разлика от кака си...
Днес и двете са по-добре-пак имат температура, но поне не е висока.....

Мами, някоя от вас може ли да ми помогне по този въпрос newsm78?
Търся да купя плюшени възглавнички от този род, но да са на Дисни (Мики Маус) или на Барби


# 50
  • Мнения: 3 818
Отивам в ъгъла да се срамувам с тия гъби, дето съм му ги натресла на детето Embarassed ooooh! Laughing
Явно ще ги изхвърлям от менюто, но ако яде от моята паничка и в нея има гъби, на нейна отговорност ще е, да знаете Laughing

Сиска Hug ще му мине като на кутре, както баба казва. И Миша беше в подобен вид преди време, кумът ни я изпусна и тя си поразби физиономията, обаче аз като знам колко имат да падат, хич и не се впечатлявам Laughing
Има едно комшийче, към три години е. Пада един ден на чакъла пред погледа на вси родители и бабата, която се казва Марга и докато мигнат детето стана, отупа си дрехите и невъзмутимо каза на баба си "Така се расте, Марго" Laughing

Дидка, добре, че няма пострадали!

Валя, не съм виждала такива възглавнички с Дисни мотиви Confused

# 51
  • София
  • Мнения: 2 896

Мами, някоя от вас може ли да ми помогне по този въпрос newsm78?
Търся да купя плюшени възглавнички от този род, но да са на Дисни (Мики Маус) или на Барби


Има такива в магазините на Home Studio - спално бельо - София, бул. Джеймс Баучер 114, тел. 963 11 27, бул. Г. Делчев, бл. 1, тел. 958 92 18, ул. Граф Игнатиев 9А, тел. 980 48 02.  Преди месец-два влизах в магазина им на Г.Делчев, който е на 10 мин от офиса ми. Имаха с моят любимец - Тигър, аз затова и влезнах в магазина де, защото го мернах да се оранжевее отвътре. Цената беше 45 лв. за квадратните и 40 лв. за кръглите.

Сетих се, че имат магазин и в Пловдив, и там съм виждала тези възглевнички - ето адрес и тел. Пловдив, ул.Отец Паисий 3, тел./факс: 032/ 27 46 23.


Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 00:44 от Гуш

# 52
  • Мнения: 4 076
Добрутро,
геройски изчетох всичко, дано не пропусна нещо:
Валя, дано бързо се оправяте! Освен Т друго има ли? Много гаден този грип, ужас...
Сиска, лошо се е ударил. Добре, че зъбките са наред.
Феъри, щом няма проблеми, всичко е наред. Но само да кажа, че маслините не са проблемни, Теа яде много отдавна, а всички знаете с какви проблеми беше. Само че ги обезсолявам (при това купувам безсолни, но все пак ги държа във вода). Това е от малкото неща, които могат да я изкушат, нали и тя е една злояда...
За срещата - не я отлагайте заради мен. Аз така и така до края няма да знам ще идвам ли, че нали все не успявам последните пъти...
Камиж, аз също не съм се качвала на кънки от около 14 години сигурно, може и 15 да са вече... Много ми се ходи, на коя пързалка бяхте. Гледах пред Народния, на Орлов мост, май и при НДК имало - много ми харесва идеята. Иначе навремето зимните си кънки (обувките им) ги монтирах на ролери, взимах си под наем. Сигурно е лудница, обаче, да чакаш на опашки за кънки под наем заедно с дечурлигата.

Да кажа за 2 те най-любими забавления на Теа от последните дни
- правя й фокуси - една паричка уж изчезва, казвам фокус-мокус препаратус и я вадя я от вратлето, я от ушето, я от обувката - просто се размазва от кеф. Вика окън-мокън (фокус-мокус) и половин час не ни мърда.
- вечер преди да си легнем, на светлината от нощната лампа, насочена към тавана, й правя театър със сенките от ръцете си - сещате се какво имам предвид - зайчета, кученца, меченца, маймунки - ей само чака да легнем и вика мунката, мунката (маймунката). Вчера даже и тя участва с малките ръчички, така сладко се смее...

С кърменето - ами вече колко станаха - 6 дена - не се кърмим. Сети се общо 3 пъти, каза само тити (цици), но веднага сама се поправя - уда, уда (вода). Не съм й обяснявала, че ще заместваме едното с другото, не знам как е стигнала до то извод. Аз продължавам да пия салвия, но също така продължавам да имам кърма. Кърменето вече ми липсва.... но пък цапнах едно уиски онзи ден по повода - все пак ми се събират вече 2г. и половина без никакъв твърд алкохол Grinning

# 53
  • Мнения: 995
Добрутру!

Мартеа, сигурно е нормално да имаш още кърма newsm78, все пак от толкова време кърмиш...
Добре се забавлявате с Теа, аз напоследък съм голяма заспа и игрите съм ги оставила за татито Simple Smile.

Дидка, важното е, че мъжът ти е добре. Иди да запалиш свещичка. Моят съпруг много пътува и постоянно съм на тръни... Да не дава Господ Praynig

Валя, толкова сладки възглавнички не съм виждала в нашия град.

Станислава, има нов репертоар, три нови думи за един ден! Казва моко- мокро, паи-пари и любимото ми бодие, бодие- боже, боже Laughing

Много здраве  на всички през тази седмица  bouquet

# 54
  • Мнения: 920
Сиска от устата много кръв тече. Добре че е само устната. Ще зарастне.  Hug за малкия палавник.

Феъри щом не ти е направило впечатление да не са смлени - яжте си ги бре. Ние пък ядем шкембе чорба с огромен кеф. Без оцета, чесъна и лютото  Laughing. Първия път, когато майка предложи да му отдели изпаднах в як потрес, но като я гледах как всяко месце в буркана го оглежда щателно да е месо, а не кожа или т.н. и дребен с такъв кеф я хапва.

Мартеа разби ме с тия фокуси  Laughing . Наздраве по другия повод  cheers.

Дидка стискам палци за малки поражения.

бодие, бодие- боже, боже

 hahaha  hahaha  hahaha

# 55
  • Мнения: 465
Добро утро и от мен Coffee
Вале много сладки възглавнички и при нас не съм виждала. Аз щах да те питам за жирафа-метър от Орифлеим доволна ли си? Защото Криси имаше стоношка-метър но тя само играе с нея и не дава да се слага на стената по предназначение, та мислех да и вземем друго например жирафа Laughing
martea добре си преключила кърмаческия период (аз ви се възхищавах, на мамите които още се справяте с това), когато аз спрях да кърмя (в 6 месец) вместо чаша твърда алкохол запалих цигара ( и сега се ядосвам на това, вече месец се мъча да ги откажа пак  ooooh! )
И Криси има нова думичка, сега като я попитат "как се казва бате?- тя отвръща Цеци но го казва толкова сладко, после сама се ръзхожда и вика "батии цеции"- с одължаване на и-то Grinning
Лек ден, очертава се пак страхотен  Nature Sunny

# 56
  • София
  • Мнения: 3 787
Добрютро на всички Grinning
Мартеа,честито ви успешно отбиване.Ти си направо героиня-толкова време издържа,въпреки проблемите  bouquet

Всички болни дечица да оздравяват Heart Eyes

За майчинството-увеличението важи от януари,а ние ще го усетим февруари,когато си получим януарските парички Wink

Буба,и при мен се получи така с цигарките,но още им се радвам.Решила съм като забременя пак,окончателно да ги спирам,ама ще видим Rolling Eyes

Феъри,какво се притесняваш за тези гъби.И ние ядем от време на време.Когато готвя с гъби,не ги махам специално за него.Яде всичко така,както съм го наготвила.Проблеми няма Peace

# 57
  • Мнения: 31
Добро утро!

Сиска дано вече русата главица е без подута устничка.

Мартеа, как е чичко Астор май ви е бил на гости, а? Сменяй професията с време. Ха сега наздраве!!!

Тиа браво на детето, щом му се харесва е шкембенце, скоро и биричката няма да му се размине.

Дидка, дано е било всичко леко и без много поражения.

исках да напиша, че марти е ок но не ми позволява. Само ходи по мен. добре че беше само 36 часа с Т.

Megstar  Eucerin от аптеката ли го купуваш или от дрогерия?

# 58
  • Мнения: 1 037
Ха здравейте и от нас! Heart Eyes
Поражения на колата има,но на хора-НЕ,слава Богу! Praynig
Катка,той и моя пътува всеки ден минимум по 150 км.,така че....и аз съм на тръни
Валя,Владо е бил с Пежото,не с джипа.А такива възглавници ще проверя на едно място и ако има ще ти звънна!
Аз усилено си търся детегледачка,реших да не пускам Даката на ясла,че ще има да мъкне болести,а като се роди бебето това е недопустимо!А какви майки има-водят си болните деца в парка и ги пускат между здравите,безотговорна работа!Ще спра да ходя по паркове,то.... Thinking,всеки ден се намира по някоя.Дори днес Данчо си игра с едно дете и след това разбрах,че е болно и следобяд ще го водят на лекар.Дадох му веднага доза осцилококцинум,дано се размине! Praynig

# 59
  • Мнения: 1 711
      Дидке, важното е,че на мъжа ти нищо му няма. Материалното е поправимо. И аз много се беся на такива безотговорни майки. Имахме подобен случай и ние наскоро. Нас ни поканиха на гости в един дъждовен ден и после се оказа,че детенцето има сополи. Чак майката се направи,че не ги е видяла досега, тъпа работа. И аз дадох от Осцило-то веднага, но колко треперих не е истина. Още повече в това грипно време.
      Взехме Апетон преди 2 дни. Не смея и да се похваля даже. Да минат още няколко дни и ще си кажа случайно ли прояде това дете.

        Лек ден на всички и по-малко болни в редиците!

Общи условия

Активация на акаунт