Мартенчетата растат кат' гъбки, време им е за захранване и зъбки - ТЕМА 2

  • 18 448
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 250
Момичета,някоя има ли от тези купички,дали правят хубав вакуум.Знам,че е рано за купичка ама много ми хареса.

# 76
  • В твоето съзнание...
  • Мнения: 561
So Close, може да каже.
Като цяло са много популярни, та предполагам са хубави.
Аз взех изцяло силиконов комплект, както и един комплект на ТомиТипи от пластмаса и без да може да залепва така. Лъжичките от него са удобни, сега давам разни капки с тях.

Аз така и не мога да стигна до тези уебинари на доктор Владимирова... Но чакам сега в края на месеца да видим и нашата педиатърка какво ще каже.

В този ред на мисли, някоя от вас може ли да препоръча педиатър от София, който евентуално би ни приел? Нашата до края на годината ще работи по ЗК и после каза, че трябва да се преместим... Може на лично, ако не искате тук да споделяте, много ще ми помогнете.

# 77
  • Мнения: 169
И аз ги бях загледала, но се спрях нa Mushie , понеже имаме и други техни неща и съм доволна. Ии хоп точно днес получихме Mymunche  като подарък. Доста е стабилна, когато се залепи, но не я влязла в употреба все още.

# 78
  • В твоето съзнание...
  • Мнения: 561
Аз съвсем забравих какво исках да питам.

С какво си играят вашите мъници? Чудя се какво би му било интересно, освен гризалките и гимнастиката. Има една пирамида и няколко шушкащи книжки, но бих му взела нещо по-занимателно, ако съществува такава играчка.

# 79
  • Мнения: 1 521
Mimsd, хубави са купите на mymunche, ок е вакумът. Имам от тях и едни обикновени, пластмасови.
Днес захраних Сами с пащърнак-хареса му.
march, малки са май за по-сложни играчки. Моят пъха всичко в устата, дори книжките 🤣

# 80
  • Мнения: 613
So close, ами те книжките са най-вкусни 😅

# 81
  • Мнения: 1 595
march за да не е реклама ще сложа картинки без марката да се вижда - това е купуване в последните 3 месеца и като цяло ммного си играе с тях - под формата на гризане, бутане, дрънкане, събаряне и каквото аь измисля като вид криене и покзаване, струпване, или ако е възможно провесване от някъде





# 82
  • Мнения: 5 912
Луси, пусни в скрит текст марките и магазините, че да не издирва е по картинки. Много да интересни играчките.

# 83
  • Мнения: 1 595
В интерес на истината всички са поръчвани от амазон, като гледам да могат да се перат/мият лесно, да не са прекалено скъпи, да могат да се закачат евентуално, и в абсолютноникакъв случайда нямат батерии 😄😆 (т.е. никакви святкащи и пеещи).  Добавям и някои книжки - едната има релефни елементи и малкият обожава да ги "дращи" - първата от скрийншота - с животинките. Едната по грешка всъщност е с батерии и мелодии, но на всяка страница има и думичките на съответната песничка и така ги пеем (обикновено сутрин докато имам нерви 🙈🙈) - но тя също е сензорна - и нея много обича да я дващи и човърка - все повече забелязва малките елементи (има вълна на овцете, портички в страниците за мишките, улейчета за пътя на пеперудки и охлювчета- изобщо на сляпо я взех, но голям хит се оказа)

Скрит текст:








# 84
  • В твоето съзнание...
  • Мнения: 561
Благодаря, Lucie, ще разгледам и ще видя какво мога да намеря тук.
Той на тоя етап май много не се впечатлява от сензорните играчки, тоест не се впечатлява от различните текстът и, но пък скоро може да започне. Последните дни такова любопитство го е обзело, че ако сме навън трудно заспива в раницата, само иска да зяпа.

А ти защо избягваш музикални?
Той има сега една дето пее и май си я харесва.

# 85
  • Мнения: 1 595
Аз избягвам музикални ... защото ме дразнят 😄😄🙈🙈 но знам че той тепърва ще отключва все повече интерес към звуци- та няма да ми се размине 😄🙈 но лацяло предпочитам ние да му пеем/дрънчим - имитираме мелодии ММ и майка ми пеят много правилно, и те и двамата му пеят, аз по-скоро му дрънкам в ритъма на песнички

И не съвсем в този ред на мисли - каквото и да чета за развитие , сензорни играчки, ала бала - от известно време сутрин слагам няколко играчки в една кутия и му ги давам - и това са играчките за деня - е след първите десетина минути вадене, гризане и мятане единствената и най-интересна играчка остава кутията 😆😆 ей така си я държи дори по време на хранене 😄



Благодаря, Lucie, ще разгледам и ще видя какво мога да намеря тук.
Той на тоя етап май много не се впечатлява от сензорните играчки, тоест не се впечатлява от различните текстът и, но пък скоро може да започне. Последните дни такова любопитство го е обзело, че ако сме навън трудно заспива в раницата, само иска да зяпа.

А ти защо избягваш музикални?
Той има сега една дето пее и май си я харесва.

# 86
  • Мнения: 1 521
Мами, здравейте. Как са бебешорите ви? Как вървят зъбките и захранването? На Сами давах вече картоф, морков, тиквички и пащърнак. Мисля да пробвам утре с тиква. Дано му допадне, мрази лигавници и ги дърпа.

# 87
  • Мнения: 998
Ние вчера зяпочнахме захранването с домашно приготвено пюре от картоф, толкова безвкусно но тя трепереше от кеф докато си хапваше. Разплака се като спрях да и давам, днес пак ще е на картоф, а утре може би на пащърнак. Иначе купих и сладък картоф и тиква, та това ще са първите храни.

# 88
  • Мнения: 1 521
Kityty, много хубаво, че е харесала картофчето! Не сложи ли малко АМ за вкус и протеини? Моята педиатърка прешоръчва и слагам малко да втечня, а и става по-вкусно.

# 89
  • Мнения: 1 595
Между тук препоръчват да се добави зехтин/олио и аз добавям на всичко 👍

Общи условия

Активация на акаунт