Диета "Японско чудо" - 2 част

  • 31 293
  • 310
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 780
 ааа имам още един въпрос :- мисля че съм виждала някъде диетична сол - - нея може ли да я ползваме?

# 256
  • Мнения: 1 169
ааа имам още един въпрос :- мисля че съм виждала някъде диетична сол - - нея може ли да я ползваме?

Аз имам и си слагам, но малко

# 257
  • Мнения: 377
Момичета много ме кефите, радвам Ви се от сърце и така имам стимул да продължавам с диетката.
И аз да си кажа, че приключих успешно с първия ден. Днес май не съм толкова гладна и дано това чуство продължи и до вечерта, защото тогава си мисля, че мога да погълна всичко което ми се изпречи пред погледа.
Започнах диетета с показания на кантара 74 кг. Не искам да се тегля всеки ден, за да не се отчая ако няма положителен резултат, но утре за отчета ще си кажа всичко.
Поздрави и пишете, пишете.....

# 258
  • Мнения: 1 975
хай пак от мен  bouquet

Честит рожден ден на малкия юнак да е жив, здрав и много послушен  newsm51 newsm51 newsm59 newsm67  party023  bigdance2 Tada

Petjia ние явно ще вървим заедно, давай с теб съм Hug

Еманоелита
каква е цената на този чай - Инхуа и къде го има по аптеки или... newsm78

Аз за момента нямам проблеми с 00, но още има какво да излиза, а по-нататък , не се знае #Crazy, та ще ми трябва нещо такова. Преди като бях на тази диета имах случай 6 дни без 00, това си е истински ад - не ядеш, а ти е адски тежко и да си призная тогава прибягнах до свещички Embarassed, но нямаше вече начин Rolling Eyes

Айде бай до после  bouquet

# 259
skorpi незнам дали чайчето,ИНХУА потиска апетита според мен всичко е подсазнателно!Но едно мога да кажа сас сигурност причиства идиално поне при мен е така.За този чай чух от една позната,небях я виждала близо 6-7 месеца когато я видях направо си я подминах!Беше отслабнала до неузнаваемост,значи беше страшно едра жена майка е на 3 деца мн тиха и добра женечка никъде не работи,не излиза по кафета домушарка.Та значи тази жена беше свалила най малко 40 кг поне го видях с очите си.Питах я Янче как го направи? иИтя ми каза че си купила чай ИНХУА спряля сладкото и хляба и пиела от този чай 3 на ден преди ядене и всичко др си го хапвала.Дали е отслабнала само от това незнам то и аз 2 год хляб не сам яла но не сам се стопила .Но явно чая помага купи си го няма да сажаляваш струва 7 лв за месец!Аз се мотивирах най вече от нея да почна да спазвам диета защото тя никаде не ходи няма приятели неработи а ето имала е стимул и воля А аз сам купонджика лятото работя като камериерка в голям хотел обиколена сам от мн хора трябва да изглеждам добре и най важното да се чуствам добре в тялото си.Благодаря на всички за поздравите

# 260
Gaka -чая ИНХУА .си го купувам от аптеката на Поморина и аз сам Бургазлика Peaceструва 7 лв и са 2 кутики за близо месец приятен е на вкус не е горчив а и аптекарката ми каза че барзо сваршвал явно е добар Peace!При мене почна да действа след 3 ден! Успех колежке Японка newsm10!

# 261
  • Мнения: 310
Здравейте , японки Simple Smile
Аз съм в много добро настроение  , защото вече съм на втори ден от диетката и няма много прегрешения  Crazy Надявам се и при вас да е така, че вече трябва да ги разкараме тия пусти сланинки или  по - скоро сланища (при мен  Mr. Green ) #2gunfire

# 262
  • Мнения: 1 130
Благодаря ти Еманоелита   bouquet И аз живея в Бургас, че и в Славейков даже  Simple Smile още днес ще скокна да си го купя чайчето  Peace Истината е, че не обичам чай, ама никак \само липов малко\, откакто обаче почнах таз диета и особено лунуването свикнах да пия, не че ми е много приятно де  Mr. Green ама като огладнея и сърбам чай  Grinning Grinning Grinning

# 263
  • Мнения: 1 975
Еманоелита благодарско  love001 smile3501 от това по-подробно инфо - здраве му кажи.

Skorpi ти да не си комшийка случайно, ако се засечем в парка да свиркаш - ще се познаем две заслабващи майчета Joy Joy Joy

Аз искам да си призная, че пия по 2 кафенца morning на ден - сутрин и след обяд, навик, немога да се откажа, но това да е проблема bowuu

Айде мацки, чао до по някое време newsm51

# 264
  • Мнения: 1 111
 Здравейте и от мен!
 Днес ни е пети ден.Спазвам диетата стриктно, нямам никакви прегрешения, но не е много лесно.Особено след днешната гадна безсолна печена риба, почти не я ядох, а като се сетя, че и довечера няма ядене....Но съм много доволна от резултата, аз съм отслабнала видимо, иначе около 3кг, любимият към 4, той всеки ден в 17.00 си хапва по едно бананче, иначе други прегрешения няма.Сигурно е вярно, че ако имаш по-малко за сваляне става по-бавно.Ние и двамата не сме дебели, нито дори пълни, но в последно време наддадохме на тегло и искаме да си върнем предишната форма.
 За отчета, започнах диетата 52.200 кг в петък, в момента съм 49.100-вторник/тегля се сутрин след ставане/.
  Поздрави и успехи! Laughing

# 265
  • Мнения: 1 975
ji ти наистина нямаш нищо за сваляне, евала на волята ти, че и на мъжлето, то явно ви е семейна черта Hug

# 266
  • Мнения: 326
Привет
искам и аз да се присъединя. Днес я започнах диетката, за сега нямам прегрешения Simple Smile. За отчета аз съм 61кг и искам да стана 52 дано успея. УСПЕХ на всички Hug

# 267
  • Мнения: 326
Здравейте някои би ли ми пратил тази диета Японско чудо

# 268
  • Мнения: 780
има я на 1 страница

# 269
  • Мнения: 6 167
здравейте японки!
всеки ден се разписвам, нищо че свърших диетата  Wink
ноя и дамаянти нещо подозрително изчезнаха от хоризонта в последните дни  Twisted Evil
аз успях да сваля това килце, което трупнах веднага след приключването на диетата, обаче в последните 2 дни ям само моркови и моцарела. и то не закусвам.
усещам, че никакви въглехидрати не бива да ям.
в момента в който хапна каквото и да е имам чуството , че ще експлоадирам.
кофти, но това е положението.

поздрави на всички за успехите! много се гордея с вас  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт