Диета "Японско чудо" - 2 част

  • 31 300
  • 310
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 764
Здравейте!
Вчера удържах на диетата,ама днес се поизложих!Правих торта и си хапнах!Срам!Но няма да вечерям нищо и утре продължавам с Чудото!Вече ще съм стриктна,обещавам! Embarassed

# 76
  • Мнения: 1 169
Днес понеже ми е първи ден и
трудно се понася глада  #Cussing out си легнах
да поспа и сега ставам  Rolling Eyes следмалко отивам да си
приготвя вечерята  Twisted Evil дано ме засити въпреки,
че се съмнявам, но нищо друго няма да ям Naughty
дори и да огладнея много  Crazy

# 77
  • Мнения: 1 169
олеееее ужас приятеля ми ми сервира сега че ще ходим на гости  Confused
да ама аз сега ще се наям и там ще пия само вода
дано не се се издъня че като ги знам какви вкусни неща
слагат на масата всеки път  Whistling Crazy

# 78
  • Мнения: 1 169
Слава богу отложихме гостито  Mr. Green
много съм доволна е този ден ми е успешен   Heart Eyes
само не съм пила почти вода, но за сметка на това
постоянно вися във WC-то  Crazy
защо така никой не дава отчет  Naughty Thinking Crossing Arms Whistling
Утре ще се притегля и после мисля на няколко дена да се
качвам на кантара само незнам дали ще издържа  hahaha Joy

# 79
Днес ми е 2ри ден и се справих добре.Като стъпих на кантара бях с минус 1кг.Яйцата ги хапвам с апетит,проблеми с тях нямам.Ама тези салати без сол едвам ги прекарвам.Успех на всички

# 80
  • Мнения: 1 169
Днес ми е 2ри ден и се справих добре.Като стъпих на кантара бях с минус 1кг.Яйцата ги хапвам с апетит,проблеми с тях нямам.Ама тези салати без сол едвам ги прекарвам.Успех на всички

Браво добри резултат
Аз предпочитам салати да меля пред яйца ама
вече се справих и с това ям едно яйце с един домата само така мога да погълна  Sick

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 23:14 от GlaDneSS

# 81
  • Мнения: 6 167
GlaDneSs, anit, браво! Peace

При мен измина и 11тия ден, преди малко ми стана лошо в банята, но излязох навреме Mr. Green

Утре наобяд чакам с нетърпение рибата, после в петък вечер - край.

в края на февруари ще я направя отново и ще съм решила голямата част от проблема.

Успех на всички!




# 82
  • Мнения: 1 169
GlaDneSs, anit, браво! Peace

При мен измина и 11тия ден, преди малко ми стана лошо в банята, но излязох навреме Mr. Green

Утре наобяд чакам с нетърпение рибата, после в петък вечер - край.

в края на февруари ще я направя отново и ще съм решила голямата част от проблема.

Успех на всички!



Lennie - много ти се възхищавам на теб  newsm51 много си борбена  boxи почти си избутала диетата браво на теб дано така бързо се разделиш и с останалите килограми, а моя път е дълъг  newsm49 имам да свалям сумти килца и дали ще издържа е най важното  newsm12

# 83
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
И вчера беше успешен ден.
Момичета нинам как ще ги ям тея яйца. НЕ ИСКАМ ПЪК!  kyllmg
Интересно ми е дали не мога на обяд поне яйцата днес да ги заменя с 1 ябълка + сок от моркови примерно.
А не 2 яйца + сок от моркови, че вече почнах да куткудякам!!
Иначе да се похваля -2кг съм  newsm44, но и не я спазвам стриктно диетата, а си позволявам да си взема примерно 1-2 пържени картофки, за да не се откажа нацяло от диетата поради гига лишения.  Mr. Green
И така пожелавам на всички УСПЕХ! И след 2 седмици да сме още по хубави от колкото сме сега  Heart Eyes
Сега отиваме с малката ми да домакинстваме  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 1 130
Здравейте! И аз издържах вчера, но голям зор!!! Нямам проблеми с пиенето на вода и без да съм на диета си пия по много и ми се чудят всички, но исках да попитам - ама съвсем без сол ли трябва да се ядат яйцата   Sick- съвсем малко не може ли?

# 85
  • София
  • Мнения: 2 530
Aetera, защо не пробваш менюто със червените букви. При него няма толкова много яйца.
Иначе и аз издържах втория ден и съм - 2 кг, но чувството за лекота е страхотно  Party

# 86
  • София
  • Мнения: 6 743
Браво на всички които продължават да се борят  Hug
Шапка ви свалям   bouquet
Лени    bouquet
На мен Бифана ми набива канчето  Joy (съседка ми е в Люлин) , ама нека ми  Mr. Green

Не знам, защо, но тази сутрин се измерих и не съм мръднала  Sad (кантара ми НЕ е електронен) и ми се дорева.Кога ще видя поне 2 кила надолу  Close
Да ви кажа гладна съм си.... Crazy ...дали ще поизчезне това чувство след днес или утре  Thinking
Дано уститскам  Praynig

# 87
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
bifana, така и така съм почнала първоначално тази с яйцата ще си я довърша.
От другата седмица може да премина на червената :Р
Ох пия сок от моркови вече аз, и мисля към 12 да си обеля 1 ябълка и това да ми е за обяд. Не мога яйца аз.
Довечера ще си направя смеска - яйца, доматки, шунка на кубчета като салатка и ще си го хапна с удоволствие.
Дано само да мога да сколасам да си хапна, че довечера сме на концерт на Лили Иванова  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 1 169
Здравейте  wavey
Вчера издържах геройски и днес резултата е 64 кг. - 1.3 кг.  goodscale
и съм много щастлива  newsm44 newsm68
Сега си хапвам сухарчето и пийвам кафенце  kaffeetrmker_2
Aetera - и на мен ми е гадно от тия яйца затова ям един домат и едно яйце
така по-лесно преглъщам  Mr. Green

# 89
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
 Embarassed Моето постижение беше 1 седмица - от 8. до 14. януари. Ефект кой знае какъв не забелязах. А ми се ще точно тези 5-6 килца да смъкна. Ама освен смъкната захар и претреперване по този повод, май друго не постигнах.  Sad
Тази седмица няма да е, защото днес любимият има рожден ден, който официално ще празнуваме през уикенда (ако не ни мине котка път Wink). Обаче да взема да се пробвам пак, а? Най-ми е трудно вечер. Той си пийва аперативчето, вечеря си като хората, пък аз рупам зеле и моркови като за световно - уши и зъби ми поникнаха от тези салати.  Laughing
Ама трай, бабо, за хубост - ще взема да направя още един опит. Ще влизам по-често в темата за подкрепа. Айде, пък като почна, ще се отчета.

Общи условия

Активация на акаунт