Важен ли ви е джинсът при избор на партньор?

  • 19 631
  • 533
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: X
Спомняте ли си преди години даваха по телевизията една история. Американско семейство беше осиновило 2 деца от ромски произход от тук. Осиновени много малки, почти бебета май. Много добре гледани в америка от семейството, те нямаха биологични деца, един ден се прибират и заварват момчето, вече на около 15 години да прави секс с 11 годишната си сестра. Децата не бяха свързани кръвно, от различни родители бяха, но все пак.

# 526
  • Мнения: 1 879
Проблемът беше, че момчето не е осиновено малко, а по-голямо и вече се беше научило да посяга...

# 527
  • Мнения: 5 282
Ами ромска работа...

# 528
  • Мнения: 2 226
Регистрирам се в Тиндър и изобщо няма да ми пука бразилеца с какво потекло е. Не съм на годините на анонимната, но споделям мнението и относно факта, че българи готини гаджета  няма. Или са рядкост и са отдавна заети.

Бях си инсталирала Тиндър да видя какво има и понеже бях до границата с Румъния ми излизаха профили на румънци - всички имаха коса, страхотно облечени и без мутренско излъчване и ланци, татуировки, снимки до кола. От къде навлезе тази мода българският мъж да е с гола/остригана глава и брада като на Христо Ботев? Все си мисля, че може да имат въшки и за това се стрижат..... (изключвам тия, които оплешивяват естествено).


Даа сега като каза, верно половината колеги ходят така Grinning

Има и по-лошо.Като се вържат горе на “man bun”, или си острижат картинки по косата.

# 529
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 451
Аз пък помня случая с ромско дете осиновено в Америка, което е кандидат за сенатор в САЩ.

# 530
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 944
Веднъж попаднах на осиновено от американци българско дете. Играехме със сина ми на детската площадка и една тийн дойде и ми каза че разбира езика ни. Искаше да се виждаме, за да практикува езика. Казах и че това може да стане само с разрешението на родителите и, като те трябваше да ми се обадят. Явно не разрешиха.

# 531
  • SF
  • Мнения: 21 564
Има чудесни примери за смесени бракове, въпреки различията във възприятията, възпитанията и културата.
Ако хората са интелигентни, ги преодоляват.

# 532
  • Мнения: 1 257
Аз пък помня случая с ромско дете осиновено в Америка, което е кандидат за сенатор в САЩ.

Много вдъхновяваща история, пускам линк към статия на български, ако някой е пропуснал. В статията го има и рекламното ѝ видео от кампанията. Отделно в интернет има много видеа с нейни участия. Много ѝ се радвам.
https://boulevardbulgaria.bg/articles/desi-andersan-ot-balgarsko … senata-na-ilinois

# 533
  • Мнения: 1 887
Разбира се,че има единични случай в които всичко се развива добре,въпреки обстоятелствата.
но има и други случаи.Спомнете си за ромския младеж,осиновен и отгледан в Италия,който се завърна в гетото,търкаляше се по миндерите в порутена къща и каза,че там му е добре.
Мои познати в Германия,също си осиновиха дете от етнос,имаха и свои.Е в пубертета в чудо се видяха.Всички характерни черти на етноса се проявиха,накрая избяга от къщи.

Общи условия

Активация на акаунт