Мрънкат ли жените и тъщите ви?

  • 2 120
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 252
Не мръмкам и много лошо правя.За това простира ми за дрехи беше монтиран 9 месеца след дадената от мен поръчка.В мазето не са поставени стилажи от както сме се нанесли(2 години), а пердетата ми си стоят не сложени вече месец, щото няма кой да ми монтира релсите SadВече взе да ми писва и ще се превръщам и аз в зла вещица.Реших се Twisted Evil
Момчета(е, хайде някой от вас) вие ни превръщате в мрънкала, не ни е генетично заложено това.Някой неща просто не се случват ако не замрънкаш.
Да, да, да апсИлютно вярно.Ех сродна душице,а си мислех, че само аз съм така.

# 16
  • Мнения: 75
STORM 64 , ти потвърди съмненията ми, че мъжа, като си избира съпруга , я търси да е подобие на майка си. bowuu... заради перпетуум мобилето ще да е, сигурно   Thinking

       Един мъж гони една жена,докато.....тя не го хване!Толкоз по въпроса за избор на съпруга.

# 17
  • Мнения: 15
за тъщата не мога да кажа, не се виждаме чак толкова често, за да се стига до мрънкане... по-скоро си се радваме при тези ни срещи  Heart Eyes Shocked

иначе жената мрънка, но с това се свиква... и винаги има нещо интересно по телевизията.....

# 18
# 19
  • Мнения: 830
[[/quote] По-нежно,моля!Казва се-свекърФЕЯ.             
[/quote]
Ами моята откакто си загуби вълшебната пръчица и яхна метлата определено не е свекърФЕЯ Mr. Green

# 20
  • Мнения: 7 474
Мрънкам понякога  Laughing , а тъщата го гледа кат писано яйце  Laughing

# 21
  • Мнения: 302
Здравейте,

Не мога да се оплача. Бившата ми тъща кат' ми каже Пламенчо-о-о-о-о ... И все питаше к'во искам да ми сготви и т.н. И до ден днешен ми се радва, нищо, че с щерка и отдавна сме разведени.

Поздрави!

# 22
  • Поморие
  • Мнения: 51
Моят,като се събере с тъща си /разбираите маика ми/,просто се налага да се изнасям на 5тата минута.Критики за щяло и не щяло,добре че от време на време тати ме спасява. Blush

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Все има за какво да мрънкам.

# 24
  • Wonderland
  • Мнения: 702
У дома само мъжо и детето мрънкат Crossing Arms

# 25
За да не ти мрънка жената, трябва да не и даваш повод за това. Поне аз така правя и нямам проблеми. А за тъщата- имам тъща МЕЧТА! bowuu

# 26
 Simple Smile Ейййй, к'во става тука бе??? И аз имам страшна тъща. Ще развалиме митовете за тъщите. С нея се разбираме много добре. И със жена ми де, но тя мрънка повече от майка си. Сега като се замисля нито тъщата нито тъста мрънкат!

# 27
Simple Smile Ейййй, к'во става тука бе??? И аз имам страшна тъща. Ще развалиме митовете за тъщите. С нея се разбираме много добре. И със жена ми де, но тя мрънка повече от майка си. Сега като се замисля нито тъщата нито тъста мрънкат!

ми то тъщичка за кво да ти мрънка, че не се сещам ?

# 28
Oooo, за каквото се сети. Има такива, които винаги си намират за какво да мрънкат. Познавам една от Враца, която само куршум можеше да я спре. Не знам как издържаше сетя. Всички го съжалявахме. Скоро разбрах че е духнал най-накрая.

# 29
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
ТъЩа му не го познава....а на него майка му на галено му вика Мрънкалото.

Общи условия

Активация на акаунт