Къде се мажете с фон дьо тен

  • 2 218
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
И аз с гъбичка, но понякога, като не попие , или по-скоро веднага след като си нанеса ФДТ, кожата ми стои на резки така да се каже, от гъбичката и са в посоката, в която нанасям ФДТ. Аз ли не правя нещо като хората?  Thinking

А перете ли гъбичките за ФДТ или ги хвърляте след акто се изцапат след известно ползване? Аз ги пера, така трябва, нали?  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 941
Нанасям фон дьо тен само с пръсти. Първо защото е по -лесно, второ защото върху пръстите се затопля и размазва по добре и трето защото гъбичката попива почти цялото количество, а пласта върху лицето остава нищожен. А и така отива много фон дьо тен. Незнам де, на някои може да им е по -удобно с гъбичка... Освен върху лицето не слагам никъде другаде. Количеството, което поставям на брадичката го размазвам надолу към врата. И постепенно ако има разлика между двата цвята тя прелива.

# 17
  • Мнения: 99
По добре е да се нанася с пръсти, така от топлината на кожата ФДТ се нанася по равномерно върху лицето и изглежда по естествено....
От гримьори знам, че когато ползваш гъбичка, е добре тя да е леко влажна, така нанася равномерно и на по фин слой ФДТ.. както и не задържа в себе си толкова голямо количество от него.

# 18
  • Мнения: 5 103
Нанасям с пръсти, гъбичка много рядко ползвам.

# 19
  • Мнения: 1 645
Нанясам с пръсти,като започвам от челото към брадичката,и от средата каъм края на лицето.Разнасям по шията и ушите,клепачите и над горната устна.Също много добре към корените на косата,след това потупвам леко с ръце.Според мен гъбичките са за тъй наречените пудра-фон дъо тен които са на блокчета в кутийка а не в тубичка.Те се и продават с гъбички.Много хубав ефект например се получава с навлажнена гъбичка.

# 20
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Последният ми ФДТ се оказа малко по-тъмен от моята кожа, затова като го сложа само на лицето и има разлика. МНого се дразня. А като го пробвах в магазина не беше така. НО там намазах само една малка част и тази разлика не беше видима  Tired

Аз пък искам да питам- с какво слагате ФДТ? С гъбичка или с пръсти го нанасяте?

И аз имам същият проблем от днес Cry  Нанасям с пръсти,никога не съм ползвала гъбичка  newsm78

и аз така, а би трябвало да е по-удобно с гъбичката

# 21
  • Мнения: 764
ФТ нанасям с пръсти.Повечето,а май че дори всички гримьори,които съм виждала да работят и те така го нанасят.Че то иначе тази гъбичка ще ми изяде ФТ-чето,бе хора?!А и наистина от топлината на пръстите омеква и според мен се нанася по-добре. Grinning

# 22
  • Мнения: 830
Нанасям го със спец.гъбичка,много е удобна с пръсти не мога да го разнеса така равномерно.Започвам от челото и слизам постепенно надолу по лицето,не забравям клепачите и деколтето ако се вижда Peace

# 23
  • Мнения: 1 288
нанасям на лицето и след това размазвам в посока на шията, така че да прелива. използвам винаги гъбичка, по-удобно ми е и по-равномерно се нанася. не пера гъбичките, изхвърлям ги и взимам нова. а гъбичката след като попие известно количество фон-дьо-тен, спира да пие  Wink и не се хаби толкова материал.

# 24
  • Мнения: 5 622
А кога ги хвърляте гъбичките?След колко време? Щото ми се струва, че ако така хвърлям, не знам къде ще му излезе краят..Последно си купих гъбички на Артдеко и хич не бяха без пари.....

# 25
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
В гъбичката се събират всякакви гадости, зацапва се. По-добре с пръсти

# 26
  • Мнения: 7 186
Нанасям го с гъбичка. С пръсти не ми е удобно и става по- напластено, докато с гъбичката се получава равномерно и се нанася по- тънък пласт, колкото да тонира лицето. И по врата и деколтето слагам, но съвсем малко, каквото е останало по гъбичката.
Иначе гъбички ползвам на Титания, много са хубави, пера ги доста често, а като вземат да се захабяват ги хвърлям.

# 27
  • Мнения: 4 076
Kаква е разликата между ФДТ и течна пудра?

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 21:06 от lilac

# 28
  • Мнения: 2 152
Както обичам да отговарям на такива въпроси с ясен отговор....ами по дупето Joy

Къде се мажа, по лицето и шията естествено, къде другаде Peace И го нанасям с пръсти, с гъбичка ми е по-нехигиенично.Освен ако не използваш чисто нова всеки път...

# 29
  • София
  • Мнения: 1 914
Не мога да си представя да си намажа и шията. Нали ще си изцапам дрехите  newsm78
Слагам с пръсти на лицето и то не цялото. Където има нужда само Wink

Общи условия

Активация на акаунт