Вашето мнение за тези уреди

  • 17 675
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 127
всичко е много хубаво-само едно не разбрах и ти се чудя-защо са ти тези мелачки на отпадъци,та ако добавиш тези 240 лева от мелачката към парите за футната,ще имаш върховна фурна-нов модел със страхотни екстри.По-добре изхвърляй боклука с торбите, ще пестищ и 4-5 лева ток на месец(в кръга на майтапа) Simple Smile))))

# 16
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
nikij1979,значи какво?!Да не се ядосвам ,ако не е лак ThinkingХмммм...Ами добре тогава,пдч ще е.Значи не се поддържа лесно?Абе то и каквато и да е друга плоскост да е пак парцала си иска,ама тоя лак е направо върха .Много готина става кухнята,но май само ще е вече в мечтите ми,какво да се прави ConfusedМерси за споделеното.
А Джемма,моят аспиратор е 90см.и е с 3 касетъчни филтъра.Надявам се да е добър.Даже от магазина от който го купихме продавачката ме насочи именно към този с тази марка,като каза,че не отстъпвали на Фабер.За толкова голям на Фабер щях да дам около 650 лв.а този е 400.Има разлика......дано и качеството е добре Praynig

# 17
  • Мнения: 1 449
Джемма, направо ме разби с тази цена на мелачката за отпадъци! Как я намери?!! Дали ще е качествена? Бих си я купила, защото излиза доста по-евтино от другите марки, само ме е страх да не сдаде багажа на втората седмица Grinning Имаш ли отзиви за тях?

# 18
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
 Party Момичета, току що се връщаме от Варна. Имам си мечтаната фурничкаааа ! Урааа. Взехме тази с пиролизата и термосондата за 1249 лв (първо минахме през аптеката за валидолче- за мъжа ми. Шегичка ! Joy). Плотът обаче е другия модел на Горене, пак същия като този дето съм показала, но няма уширение (то всъщност си е намамление, защото са големия котлон се намалява по желание) иначе е същия като функции и с 10 лв по-евтин. Нямаше нито в Техномаркет, нито в Технополис от този, който си харесах. Но няма значение , доволна съм. Обначе се разочаровах за мелачката- и в двата магазина я нямаха и не знаят кога ше получат.

Мама То_ни, и аз това се чудя- да не сдаде багажа на втората седмца. Хайде някой от Варна да каже къде има със сигурност мелачки, че иначе ще поръчвам тази от интернет.

Абсорбатор ще  избираме  другата седмица. Rolling Eyes

Сега от мерак отивам да изучавам упътванията на фурната и плота. Laughing

# 19
  • Мнения: 1 449
Честито!!! Със здраве да си ги ползваш! Дизайна на АЕГ-то си е №1! Grinning

Като вземеш мелачка пиши!:-)

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
nikij1979,значи какво?!Да не се ядосвам ,ако не е лак ThinkingХмммм...Ами добре тогава,пдч ще е.Значи не се поддържа лесно?Абе то и каквато и да е друга плоскост да е пак парцала си иска,ама тоя лак е направо върха .Много готина става кухнята,но май само ще е вече в мечтите ми,какво да се прави ConfusedМерси за споделеното.
А Джемма,моят аспиратор е 90см.и е с 3 касетъчни филтъра.Надявам се да е добър.Даже от магазина от който го купихме продавачката ме насочи именно към този с тази марка,като каза,че не отстъпвали на Фабер.За толкова голям на Фабер щях да дам около 650 лв.а този е 400.Има разлика......дано и качеството е добре Praynig
Ами да -не се ядосвай!Вярно е,че изглежда по-лъскава кухнята като в списание,но за съжаление не е практично в реалния живот.Когато правихме тази кухня не живеехме постоянно в този апартамент и я ползвахме изключително рядко,естествено като заживяхме тук останах доста неприятно изненадана,даже в магазина ме навиваха за мат,ама аз не-лак!В края на краищата решението е само твое,но е хубаво ако можеш да я видиш някъде вече ползвана кухнята.
Пожелавам ти каквото и да решиш да имаш една прекрасна кухня!

# 21
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Мама То_ни, много благодаря за пожеланието.   bouquet Отправих запитване по имейла за страната производител на въпросните мелачки и разни други подробности, та ако отговорят ще те уведомя.

# 22
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ще се включа само с мнение за цвят на кухнята- определено жълто!

# 23
  • Мнения: 3 640
Джемма, кухнята ми е приблизително 2,00*2,80м. Със всички механизми и с включени транспорт и монтаж излезе 2 670 лв. без мивката и батерията. Мивката е 410 лв. и батерията е 199 лв. Честито за придобивките! Да приготвяш най-страхотните ястия с тях и винаги да им добавяте най-важната подправка - щипка любов!  Heart Eyes

danidji, фирмата, която ми прави кухнята е "Бит Мебели". Доволна съм засега. Отнесоха се с много внимание, съобразиха се със всичко, което исках и ми обясняваха през цялото време всяко нещо до последния детайл. Не правят лак, но съм виждала изработени техни кухни и са с добро качество. На едни приятели кухнята е от 8 години и не е мръднала. Няма да имам иноксови ленти, но обкантването, което правят изглежда доста добро.
А относно лака и аз се присъединявам към мнението на nikij1979 за поддържането, пък и ще си спестиш някой лев. Късмет с избора и се въоръжи с повечко търпение.  Peace

# 24
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Sun, благодаря за отговора и пожеланията. Доста добра цена за метража. Браво.

Отговориха ми за мелачката- китайска е, има 18 месеца гаранция и се сервизира в София.

# 25
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Sun,дай координати на фирмата да ида да видя и тях.и ако може обяснение за мострената зала или цех или магазин ....няма значение,но да ги намеря по лесно.На 7 ,02 .съм в пак в Русе.

# 26
Здравейте на всички,
Казвам се Симеон и съм управител на Провиас ЕООД - вносителя на споменатите мелачки.

Първо - моля не се притеснявайте, че ще работят само 2 седмици  Simple Smile . Досега не е постъпило нито едно оплакване от тях, а са на пазара от половин година. Освен това, както Джемма каза, имат гаранция. Аз самият съм си сложил такава отдавна и съм много доволен. Не бих си позволил да продавам нещо, за което не съм сигурен, че е здраво и работи.
За Джемма и всички останали искам да направя едно уточнение, което не споменах в имейла до нея. Разликата между нашите мелачки и тези на Дженерал Електрик, за които тя е дала линк, е, че при GE трябва да си купите отделно ел.прекъсвач, да разглобите мелачката отдолу, и да свържете ел.захранването на уреда към прекъсвача, за да имате пусков бутон.
При нашия модел бутонът е включен в цената и е ВЪЗДУШЕН - не се сглабя и разглабя нищо и е безопасен,защото се задейства от въздух и можете да работите с мокри ръце, което е обикновения случай при работа с тези уреди.
Моля, ако имате каквито и да въпроси за уреда, пишете тук или на имейла office@kuhniata.com

# 27
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
А може ли да ни отговорите и на въпроса за мощността. Дали е достатъчно 350 вата, не е ли слаба? Както по-нагоре беше споменато, че са взели по-мощна на ФАбер 400 вата, защото консултантът е казал, че 350 била слаба. От такова голямо значение ли са 50 вата? Дали 350 или 400- не е ли долу-горе едно и също. Благодаря.

# 28
Джемма, това е ел.мощността, но при тези уреди е прието да се мерят конските сили на двигателя Simple Smile
Най-общо има 3 вида - 1/2 к.с., 3/4 к.с. и 1 к.с. според размера на домакинството. Когато се консултирах кой вид е най-разпространен всички бяха единодушни, че 1/2 к.с. е най-популярен,защото е идеален за 2 до 5-членно семейство. По-мощните са за ползване от по-голяма група хора. Има разбира се и т.нар.промишлени - за ресторанти и т.н., което вас не ви засяга предполагам. С други думи ватовете не са решаващи - просто трябва да прецените колко души сте в дома, но иначе не става дума за слаби и силни. Една обикновена 1/2 к.с. мелачка мели същите неща, които и тази от 1 к.с. -  или казано иначе - всичко без големи кокали и някои специфични остатъци като миди например.

# 29
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Много благодаря за отговора, вече Ви писах на имейла. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт