имам питанка за тестовете за бременност:)

  • 1 375
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 536
Не мога да си обясня защо толкова къно ти е отчел резултат положителен много,много странно!Моя цикъл е най много на 28 дни и като не ми дойде дотогава на 29 си направих тест и беше положителен.След3 дни го повторих и вече бях на 100% сигурна. newsm78

# 16
  • Мнения: 245
гледай ти какво стана Grinning незнам защо така  се получи при мен Thinking първият тест( sure check),който си направих беше отрицателен, втория го правих около месец по-късно и вече беше положителен,а на другия ден доктора каза че съм в 3 месец. така по план си родих октомври Simple Smile мн странна работа Crazy

# 17
  • по света
  • Мнения: 1 587
Незнам какви тестове си ползвала,но при мен дадоха точен резултат преди закъснението.

# 18
  • Мнения: 5 026
 Аз си направих 5 дни след закъснението и отчете.

# 19
  • Мнения: 147
и при мен ми отчиташе, че не съм бременна, а бях

# 20
  • Мнения: 59
винаги има грешки, но при мен отчете на 7 ден от закъснението на цикъла. Предполагам зависи и от това какъв тест ползваш-аз си взех ШУЪРЧЕК newsm10

# 21
  • Мнения: 4 555
При мен хвана преди 7-мия ден дори. Когато отидох на гинеколог с положителния тест се оказа, че оплодената яйцеклетка дори не е имала време да се придвижи до където й е мястото  Mr. Green
За сметка на това, има жени с наистина "слаби" хормони и при тях и до третия месец не отчита.
Както казах вече:
Цитат
Има такива случаи, но те са просто много малък процент изключения и не може да се водим по тях.
Имам предвид, че не може, понеже някога се е случило, да се смята, че по принцип тестът си отчита толкова рано.

# 22
[quote author=Карина link=topic=158106.msg3063860#msg3063860 date=11693 Mr. Green
Не знам за тест, който може да отчете бременност 7-10 дни след оплождане, независимо какво пише на опаковката му.
При мен хвана преди 7-мия ден дори. Когато отидох на гинеколог с положителния тест се оказа, че оплодената яйцеклетка дори не е имала време да се придвижи до където й е мястото  Mr. Green
За сметка на това, има жени с наистина "слаби" хормони и при тях и до третия месец не отчита.
[/quote]

# 23
  • Мнения: 2 677
Правих три теста - и трите отрицателни! Накрая разбрах, че съм бременна в средата на третия месец!  Embarassed

# 24
  • Мнения: 245
еееееее най-после някой като мене Crazy вече бях започнала да мисля че не ми е в ред нещо Blush Пуполино как си го обясняваш?

# 25
  • Мнения: 2 677
еееееее най-после някой като мене Crazy вече бях започнала да мисля че не ми е в ред нещо Blush Пуполино как си го обясняваш?

 Mr. Green
Обяснявам си го с това, че и най-добрата стока дава брак, от една страна. От друга, както каза една мама по-горе, тестовете за бременност работят на хормонална основа, а те при различните жени са различни. Едва ли някой ще намери универсалния начин за измерването им при всяка дама. Затова като реша да правим второ бебе - око да види, ръка да пипне!  Laughing А не като шашавите - всеки ме пита да не съм бременна, а аз - категорично не, правих си тест, всичко е тип-топ! Тинтири-минтири!
И не се бой, paia4e, една съседка разбра в края на петия месец, че е бременна.  #Crazy Жената мислела, че влиза в критическа, пък и тестовете били отрицателни.... Има и по-трагични случаи от нас (без лоши чувства, разбира се).   bouquet

# 26
  • Мнения: 3 069
Тъй като беше планирана бременност 1-я тест го направих точно на датата в която трябваше да ми дойде и ми показа положителен резултат.

# 27
  • Мнения: 1 294
За първи път чувам за подобен случай ShockedНезнам, аз си го обяснявам с това че всички сме различни и вероятно в твоя организъм натрупването на хормона, който отчита теста, става по-бавно Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 11 004
и при мен ми отчиташе, че не съм бременна, а бях

И при мен! Отчете когато вече бях в 7-ма седмица  Party

# 29
  • Мнения: 2 271
Правих няколко вида тестове още през 4-5 г.с.,но даваше отрицателен резултат.Чак 10 г.с. беше вече положителен.

Общи условия

Активация на акаунт