Мери е родила мом4еееееееееее

  • 2 863
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 195
ей човек да не си почине малко и вие изпородихте Crazy
Мери да ти е жива и здрава втората голяма любов в живота ти, много здраве и щастие ви желая и следващата ви голяма любов да е момаа  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 671
ЧЕСТИТОООООООО!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 623
ЧЕСТИТО МЕРИ !!!

ПОЖЕЛАВАМ ВИ ГОЛЯМО ЩАСТИЕ,

ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ !!!


Колко странно - вчера си мислех за Мери
и без да знам изобщо бях сигурна, че ще е момче Simple Smile
Толкова красива бременна беше, че изобщо не
се съмнявах, че ще роди момченце  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 39 759
Браво, браво, Мерка, добута го най-сетне Simple Smile
Да са ти живи и здрави всички мъже, много да те обичат Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 463
Честето и от мен ,Мери! Да сте живи и здрави! Пожелавам на новия  член на семейството ви безоблачно детство и да бъде отгледан с много обич! Hug ,а на теб здраве ,сили и да те даряват с много положителни емоции!  bouquet

# 20
  • Мнения: 908
Да й е честит малкият юнак! Simple Smile Да са живи и здрави и да се гледат с любов и разбирателство!   bouquet  Hug  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 878
Честито на мамата  Hug за големия юнак  Hug
  bouquet
  bouquet
  bouquet

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Честито на мама Мери!!!  bouquet
Да е жив и здрав малкия Никола и много да радва мама и тате!!!

# 23
  • София
  • Мнения: 35
Мери, честит ти син ! Да е жив и здрав, да расте доволен и щастлив ! А на теб леко гледане и да те слушат мъжете ти!  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Мери,честито ти момченце и от мен.
Да ви е жив и здрав малкият Никола и много радост да ви носи.  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 2 210
Честито!
Да е жив и здрав!

# 26
  • Мнения: 4 181
Честито и от мен  bouquet
Да й е жив здрав, да порасне голям мъж и да глези мама Hug

# 27
  • Мнения: 2 494
ЧЕСТИТО НА МАМА МЕРИ!!!!!!!ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ МЪЖ НИКОЛА И МНОГО ДА ВИ РАДВА!!!!  bouquet

# 28
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Момичета,много благодаря на всички ви за прекрасните пожелания Hug Hug

Ние от 4 дена сме си в къщи, свикваме с новият режим,папкаме,спинкаме,акаме - както си му  е редът Mr. Green Mr. Green

Аз се възстановявам сравнително по-бързо,от колкото с Алекс, въпреки ,че зорът ми беше по-голям  Crazy Crazy Но,такава ни е главната  ролята  в живота- да бъдем майки Crazy А моята майка казва,че майките са като  земята - попиват и водата и оцета/тоест и доброто и лошото/  bouquet

Вчера ми свалиха конците,още сядам малко на чомпи,ама който е минал през това - знае #Crazy Mr. Green

Никола е едно прекрасно момченце, много красив/има си хас, то с такава майка Mr. Green Mr. Green/ , засега се разбираме добре, вярно,спи ми се много от нощните хранения,ама и това не е вечно,така,че ще се справим Mr. Green

# 29
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Мери, честито и от мен!!!
Да расте здрав и силен малкия Никола, пълен с енергия да е, да тича след батко си и да се гледат двамата, а ти и Рик да им се радвате много!
Прегръщаме ви с Кайо и ще ви чакаме на гости като се постопли в пълен състав! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт