Купувате ли на децата си дрехи втора употреба

  • 4 020
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
Миналата година купих страхотно яке за Гери от Силвър центъра в Люлин 6, за 1.81 лв. Peace. Чисто ново и ако не знаеш, че е от такъв магазин, няма да разбереш, че се води "втора употреба". Който го е видял, го е харесал. Гери го носи с радост цяла година Simple Smile. Мъжът ми още не вярва, че струва 1.81 Crazy. Ами да... Ако ми хареса нещо, купувам оттам без да се червя Simple Smile.

# 16
  • Мнения: 11 004
Да  Peace За себе си също купувам и не страдам от предразсъдъци - важното е дрехите да са запазени, без петна и да изглеждат добре.

# 17
  • Мнения: 3 491
Купувам - и за тях, и за себе си. Имам си един любим магазин, от който с празни ръце не излизам.

# 18
# 19
  • Мнения: 1 877
Чисто новото за мен си остава най добро.Може да е малко по скъпичко а ма си е чистичко и новичко
[/quote  Е да де,ама не знаеш тези" чистички и новички неща" по кои мръсни складове са се търкаляли.Аз понякога съм попадала на толкова смърдящи на прах дрехи,че какво да говорим....

# 20
  • Мнения: 5 577
Аха, купувам му употребявани дрехи. За мен не, нищо не ми харесва, но за детето има чудни неща.

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами, понякога. Ако намеря нещо подходящо.

# 22
  • Мнения: 1 731
Купувам ами .Те някои са доста запазени,пък и като се има впредвид колко ги носят,не ме е яд поне ако го скъсат. Whistling
Бях купила на каката дънков гащеризон за 7лв .Кога ще стане да и взема нов за 7 лв,поне три пъти по 7 ще трябва да се изръся.И като падне и го скъса ,ще ми се скъса сърцето. #Crazy

# 23
  • Мнения: 2 891
Не ме е гнус от такива дрехи, но като знам с какви препарати ги третират, преди да стигнат до магазина - БЛАГОДАРЯ, но НЕ  Naughty !!!

# 24
  • Мнения: 1 416
Не. Нямам навика да пазарувам втора употреба. Иначе не страдам от кой знае какви предразсъдъци...

# 25
  • Мнения: 4 668
Не, гнус ме е и това си е!
И мен ... даже много  Sick

# 26
  • Мнения: 1 485
Дрийп шоп!?!? #Crazy
Не!

# 27
  • Мнения: 3 537
Не съм,за сега.Не съм влизала от години в такъв магазин просто. Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 10 825
Не. Не влизам в такива магазини.

Анкетка що няма? Sunglasses

# 29
  • Мнения: 165
Купувам винаги когато имам възможност и късмет като си подбирам винаги нещата.НЕ страдам от някакви предрасъдъци защото взимам само маркови и запазени неща,а да ви кажа честно най малките дребосъци  бързо растът и поради тази причина носят малко време дрешките затова и техните са най запазени.Е разбира се че има и много боклуци но всеки си предценява.Винаги като взема нещо задължително го изпирам даже и да е чисто ново!Не мисля че си заслужава да купувам много скъпи дрешки и да го облече няколко пъти и после какво?Дребния носи дрехи 90%от такъв магазин и ако го видите никога няма да предположите че е облечен от там и като се измърля не ме боли сърцето че съм дала сумати пари за едикво си,е каката е в пубертета и се срамува но като и взема нещо рядко съжалява,тя вече е достатъчно голяма и вече си иска кецове от 160 лв.и по скъпи дрехи като дънки от 50лв.нагоре и тн. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт