Харесвате ли коси до кръста?

  • 5 431
  • 121
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 958
Ами зависи. По принцип харесвам и искам. Но не права, без бритон, малко ми селянее така. Харесвам чуплива, на вълни, да има някаква форма. И ако е маааалко над кръста - ще е супер.
За мен най-голямото украшение на една жена е косата й, така че си падам по дълги и хубави коси.

И аз се стремя към дълга, чуплива - с добре оформени кадрици и не съвсем до кръста коса... Също така много си зависи и от гъстотата на косата, вида на цвета й и най - вече подстрижката... Но с малко повечко грижи и добър вкус ефекта може да е поразителен   bouquet

# 46
  • Мнения: 2 673
На 35 съм, изглеждам по-млада. Не си и помислям да съм  с къса коса, още повече, че ми е жизнена много повече от на доста 25-годишни.

# 47
  • Мнения: 4 362
Ами аз мисля,че е съвсем нормално повечето срещане на дълги коси,това сякаш е запазена марка на българките,като започнем още от Райна Княгиня  Peace
Да определено ми харесват  Peace

# 48
  • Мнения: 5 476
Да,определено дългите коси са доста секси.

 Peace

# 49
  • Мнения: 2 220
Изобщо не харесва толкова дълги коси. Типични са за циганките. Не искам да засегна никого, но това е моето мнение!

# 50
  • Мнения: 1 384
Аз харесвам, но само когато косата е гъста и добре подържана! Peace А има някои девоики, които в стемежа си да имат коса до кръста оставят косата им да се изтощи и да запрлича на метла, а да не говорим когато тя е и рядка  #Crazy

# 51
  • Мнения: X
Зависи от косата, но ДА Peace - харесвам оформената дълга, гъста и лъскава коса! Изтеглих си едни филмчета с едни арабки, които имат невероятни коси до дупето. Много, много красиви коси, наистина. Но в арабския свят косата е красотата на жената - може и ние да носим ориенталско наследство в кръвта си Thinking

# 52
  • Мнения: 13 512
Не, не харесвам одеала по главите на жените...каквито и да са те! Като видя такава и  ми се иска веднага да и дам визитка на фриз.салон. В повечето случаи такива коси са и опърпани и неподдържани, защото такава коса за да се боядиса....струва много пари  и време. Даже ме е гнус от такива коси

# 53
  • Мнения: 14 499
Не!
дори да и поддържана, а не опърпана с цъфтящи краища и мазни корени ooooh! е изключително демодирано.
отделен въпрос е че голямата коса превзема индивидуалността на жената - виждаш една коса и това е!
освен това дългата коса според някои може да е много секси но всъщност е една примитивна женственост и сексуалност. в 21 век никоя жена не се нуждае да доказва женствеността и сексуалността си с проскубани пирги. освен фолкаджийките, които естествено са идоли на посредствените тийнейджърки, търсещи образ от който да заимстват наготово сексуалност и чар.

# 54
  • Мнения: 655
Гласувах с "не". Колкото и добре поддържана да е косата, ако е до кръста , ми изглежда някак селско.

# 55
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
не.

# 56
  • Мнения: 7 186
Аз харесвам дългите коси, но най- много до средата на гърба или малко по- надолу. До кръста и надолу- не. И все пак не всяка коса изглежда добре, като е много дълга. Виждала съм жени с доста дълги коси, но рядки и е много грозно.
И моето мнение е, че е демоде самодивският вид и честно казано досега не съм видяла по улиците хубава и поддържана коса /естествена/ с такава дължина. Не знам защо, може и аз да не съм случила на хора.
За мен основното е косата да е поддържана- редовно подстригвана, лъскава, без израстнали корени и що годе оформена.

# 57
  • Мнения: 5 317
пОнякога.Има хора на които не им отива.

# 58
# 59

Общи условия

Активация на акаунт