Нападнаха ме бездомни кучета!

  • 1 598
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 560
Да ме прощават природозащитниците,но всичките тези бездомни кучета трябва да се убият по някакъв хуманен начин.Изпоядоха народа.
Мен ме гониха с колелото веднъж,но се разминах с хапането.

# 16
  • Мнения: 2 159
Най-добре на лекар той ще реши какво да прави.
винаги изтръпвам от тези глутници по улиците #2gunfire

# 17
  • Мнения: 5 468
По ТВ казваха телефон за подаване сигнали за бездомни кучета (за гр. София) и аз го записах - 931 41 60 Peace.

Graciela, преди време сестра ми също така леко я ръфна едно бездомно куче, ходи в Пирогов и й сложиха инжекция.
 
 

# 18
  • Мнения: 8 952
Да ме прощават природозащитниците,но всичките тези бездомни кучета трябва да се убият по някакъв хуманен начин.
Цитат


А какъв точно е хуманният начин за убиване???
По-скоро разрешението на проблема е в кастрацията и изграждането на приюти. Поне в моя град това са мерките, предприети срещу бездомните кучета. И мога да кажа, че има ефект.  Peace

# 19
  • Мнения: 958
Много обичам кучета и всякакви животинки но според мен куче което се е хвърлило да хапе човек не може да бъде озъптено само с кастриране да тия добричките по улиците разбирам да ги кастрират.
Една колежка миналата година я нахапаха 4 кучета точно пред офиса, охраната ги храни и твърди че са кастрирани, момичето още го е страх да излезе само да не говорим че имаше сериозни проблеми след това един месец се влачи по болници.
За мен решението е куче което е скочило на човек да бъде убивано !
Защото утре 100% ще скочи и на друг или на малко дете а ако това дете е ваше уважаеми природозащитници ?

# 20
  • Мнения: 8 952
Имам предвид бездомните кучета като цяло, а не тези, които са нападнали човек.
Не можем да отречем, че през няколкото години, откакто се прилага кастрацията броят на бездомните кучета значително намаля. Ако наред с кастрацията се използват и приюти,  смятам, че възможно най-хуманно ще се реши този проблем.

# 21
  • Мнения: 46 520
Ужас, дано вече си по-добре  ooooh!

utro77, аз не забелязвам намаляване на кучетата, даже напротив Confused

Общи условия

Активация на акаунт