Парфюмни размисли и страсти - 285 тема

  • 63 304
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 379
Не познавам Zen, но сега потърсих информация и видях, че има Zen Moon. Кой е по-траен?

# 736
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 425
Не познавам Zen, но сега потърсих информация и видях, че има Zen Moon. Кой е по-траен?
Оригинала Zen

# 737
  • Мнения: 187
Здравейте! Съжалявам за глупавия въпрос, но имам нужда от помощ. Поръчах си отливка от VCA Orchidee Vanille (от fb група), обаче мирише на спирт и върху кожата се усеща до 2 часа, това нормално ли е?

# 738
  • София
  • Мнения: 4 483
Не е нормално да мирише на спирт. Трайността е относителна. Многократно е коментирано. Simple Smile Изкючително траен парфюм на моята кожа и една от най-хубавите ванилии. Heart

# 739
  • Мнения: 187
Благодаря!

# 740
  • Мнения: 1 435
При мен също е много траен, макар и не особено излъчващ и не, определено не мирише на спирт (на моята кожа).

# 741
  • Мнения: 916
Не трябва да мирише на спирт, поне не силно и само кратко, след директно напръскване. До секунди трябва да се е разнесла алкохолната миризма.
За мен е с относително добра трайност, но е "мек" аромат - стои близо до кожата и си иска подновяване, но чак на 2 часа не. По-скоро на 4-5.

# 742
  • Мнения: 2 257
Здравейте. От скоро заглеждам арабски парфюми и сега поръчах едни по-евтин за проба https://www.notino.bg/rasasi/fattan-pour-femme-parfjumna-voda-za … duct_list-product
Някой има ли мнение за него? Харесвам плътни и тежки аромати. Този дали е такъв? Трудно се ориентирам в съставките...
Fattan е лек и не особено траен, макар и много приятен като аромат.
Получих парфюма, за щастие ми допада много аромата му. Но определено не е лек, доста си е тежък дори.

# 743
  • Мнения: 586
На 19.10 Елинор ще представи Maison Crivelli, а на събитието ще присъства основателя на марката. Инфо има във FB.

# 744
  • Мнения: 919
Здравейте! Съжалявам за глупавия въпрос, но имам нужда от помощ. Поръчах си отливка от VCA Orchidee Vanille (от fb група), обаче мирише на спирт и върху кожата се усеща до 2 часа, това нормално ли е?
не е нормално,  много красив още от самото начало, траен,  изобщо спирт не се усеща в никой от тази серия

# 745
  • Мнения: 511
Оставете поне ден да постои и да се стопли и пак пробвайте. При мен беше същото при първата проба на този парфюм, а бях купила бутилка(и не от фб група).

# 746
  • Мнения: 187
Благодаря за отговорите! Heart Оставила съм го, и без това нямам друг избор, но при първа възможност ще го тествам в Дъглас.

# 747
  • София
  • Мнения: 1 250
Здравейте Simple Smile
За голяма моя радост, последните месеци приключих няколко парфюма (и да, не е легенда, че можело да се види дъно). Сега обаче се чудя какво да правя шишенцата - втриса ме от обявите за купуване на празни бутилки, мъчно ми е просто да ги метна в контейнера, а пък мястото вече изобщо не ми стига.
Вие как го отигравате тоя момент?

# 748
  • София
  • Мнения: 4 483
Изхвърлям в контейнера за стъкло. Simple Smile

# 749
  • Мнения: 3 295
Веднага изхвърлям, не бих трупала шишета? През лятото за два месеца изхабих един от 30 мл.и не ми застоя като много други. Сега съм на път да изхабя и втори пак за два месеца.

Общи условия

Активация на акаунт