Смотани ли сте?

  • 6 748
  • 113
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622
 Ей това ми е питането. Всеки да отговаря както го разбира  Mr. Green

Пускам и анкета...

# 1
  • София
  • Мнения: 10 825
Ти що не отговаряш?

# 2
  • Мнения: 5 622
Е, чакай де. Сега пуснах темата и анкетата. Търпение му е майката  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 239
Майките седят в нета, домакинстват и готвят, а мъжете им 'работят'. И това всеки ден стига да имат пари мъжете, че в наши дни даже и ученичките искат почерпки. Кой е смотан според вас?

# 4
  • Мнения: 5 622
А кой си призна, че е смотания? Никой нищо не казва...  Crazy

# 5
  • Мнения: 1 520
Айде, пуснах моя глас.

Днес съм на тая вълна - Да, смотана съм. Що ли не съм по-отракана в някой ситуации, и откровенно казано даже по-нахална.
Ама, всеки с късмет. Close

Ей, Буба, колко бързаш, не мога да си напиша обосновката.  Laughing

# 6
  • Мнения: 3 576
Тц, не съм смотана, мнооо съм отракана  Mr. Green

Умея да се справям във всякакви ситуации, за мен това е от значение Crossing Arms

# 7
  • София
  • Мнения: 10 825
 'Баси! Три пъти ме изхвърля!

Искам разяснение, та да гласувам. К'во е ССФ?

# 8
  • Мнения: 7 723
Че съм смотана, смотана съм  Sick
но това не е най- тъжното  Mr. Green
Иначе съм отракана  Laughing

# 9
  • Мнения: 1 629
пълна смотла, ама се правя на готина Flutter

# 10
  • Мнения: 5 622
Аз още не съм гласувала. Чудя се смотана ли съм или не съм?  Thinking

То е много субективно това понятие и за всеки включва различни неща. Затова само вие можете да се самоопределите, евентуално....

# 11
  • Мнения: 5 622


Искам разяснение, та да гласувам. К'во е ССФ?

Е, как бре? Средно статистическа форумка  Crazy

# 12
  • Мнения: 2 180
ССФ = "Супер смотана фитка"  newsm78

# 13
  • 7800
  • Мнения: 243
Аз съм ССФ!  Crazy  newsm47 smile3534 Innocent

# 14
  • София
  • Мнения: 10 825
[Е, как бре? Средно статистическа форумка  Crazy

Уффф, че съм смотана! Как не се сетих!

Тамън си отговорих и как да гласувам! Mr. Green

# 15
  • София
  • Мнения: 2 271
Не, не съм смотана.
Оправна съм и се гордея с това. Sunglasses
И мразя смотаните хора  Confused

# 16
  • Мнения: 5 622
И мразя смотаните хора  Confused


Много силна дума е мразя

# 17
  • Мнения: 495
като бях ученичка, ме бяха нарекли така, щото бях отличничка /т.е. за другите зубър/ и при това не пушех цигари  Rolling Eyes
откакто пораснах обаче, никой не ме е наричал така  Wink
за едни може да съм, за други - не....
не деля хората на смотани или не, имам по-различни критерии за оценка

# 18
  • Мнения: 6 039
изобщо не съм смотана, никога не съм си мислила, че съм смотана

# 19
  • Мнения: 6 914
Ами не знам, май да...

# 20
  • Мнения: 5 140
пълна смотла, ама се правя на готина Flutter

И аз като Мю. Heart Eyes Hug

На моменти съм наистна голяма смотла...., но понякога съм си и отворенгяс. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 46 548
Аз съм нормална.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 689
Смотана,по-смотана,най-....и после аз!
До каквото се допра,съм го разрушила.

# 23
  • Мнения: 109
Не съм смотана.
Досега никой не ми е казвал това. Естествено на моменти и аз се чувствам глупаво...

# 24
  • Мнения: 1 006
Не съм смотана, категорично. Naughty И никога не съм се смятала за такава.

Рядко е имало ситуация, с която да не се справя.Ако се е случвало, е било по независещи от мен причини или поради комично стекли се обстоятелства. Laughing

# 25
  • Мнения: 410
Ич не ми е познато "смотаното",ама и аз не му се потдавам smile3521

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Бих казала, че съм класическа смотла  Grinning

# 27
  • Мнения: 2 891
Не, не съм смотана. Често пъти околните разчитат на мен. Sunglasses

# 28
  • София
  • Мнения: 900
Май скапания ми ВИСОК морал се отнася към нещо подобно на смотан  newsm78
Ич, ама ич не сам им благодарна на мойте парентс  Mr. Green
До ся са сам милЯрдерка, ама ей мъ на

УЛАВА, РАБОТЕЩА УФСЪ! #2gunfire

# 29
  • Мнения: 747
Смотана се чувствам- следователно съм смотана. Иначе за околните съм голяма работа. Проблемът ми се влачи от детството, така ми е внушавано. Тъжничко Sad

# 30
  • Мнения: 3 818
Трудно ми е да отговоря без да си казала какво разбираш под смотан, но по моите разбирания съм смотана само тогава, когато мога да си го позволя. когато ми се налага да не съм смотана, не съм. И като цяло съм доста по-смотана като себеусещане, отколкото околните могат да забележат.

# 31
  • Мнения: 5 622
Трудно ми е да отговоря без да си казала какво разбираш под смотан, но по моите разбирания съм смотана само тогава, когато мога да си го позволя. когато ми се налага да не съм смотана, не съм. И като цяло съм доста по-смотана като себеусещане, отколкото околните могат да забележат.

Ми ето- добре си го казала, аз не мога да уточня какво е смотано, щото и аз  даже не знам. Просто питам за собственото себеусещане. Това е.

# 32
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
естествено, че не съм смотана. Никога и не съм си мислила, че съм смотана Naughty

# 33
  • Мнения: 1 272
Не сме!

# 34
  • Мнения: 2 180
Темата ми заприлича на теорията за лудите, дето се мислят за нормални и не си признават, и "нормалните", които се смятат за луди  Wink
Естествено, че има моменти, когато човек се чувства смотан /във всичките му аспекти/.Разбира се всеки разумен човек би се опитал да промени това у себе си, да изкорени слабостите си и да намали грешките, които водят до чувството му за "смотаност".
Така че който си казва, че не е смотан - много поздрави!  Stop

# 35
  • Мнения: 1 080
Голяма смотанячка съм .

# 36
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Я някой да даде определение за "смотан/ смотаняк"... нещо не мога да се самокатегоризирам smile3506

# 37
  • Мнения: 7 186
Не съм смотана, и аз съм от лудите, дето се мислят за нормални Mr. Green

# 38
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ами да, смотанка съм си  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 14 497
хич даже не съм смотана и никога не съм била. друг е въпросът че една съученичка беше разправяла че съм задръстена, но дори и тогава не съм си и помисляла че съм смотана.критериите на завистливи градски к...не могат да ме накарат да си мисля че съм смотана.

# 40
  • Мнения: 2 759
         Много съм смотана, но обикновено е преднамерено. Поради което хич не ми е тъжно. В моментите, в които не мога да си го позволя- просто не съм. Отделно, често си умирам да заблуждавам хората, че съм по-смотана, отколкото съм реално. Незнам защо имам такова влечение към създаване на нереален собствен образ в другите хора  newsm78.
         От друга страна понякога имам моменти на тотална несигурност от сорта на "Може ли пък чак толкоз да съм смотана..?"на които си отговарям според ситуацията...

# 41
  • Мнения: 4 629
Не съм смотана

# 42
  • Мнения: 3 447
Смотана съм и аз, като другарките Мюриела и Дафодилия  Blush

# 43
  • Мнения: 7 837
Доста хора оставят такова впечатление у мен напоследък, та нищо чудно и аз да съм в кюпа...Но пък, по-добре смотан, отколкото съвършен въздух под налягане  Grinning

# 44
  • Мнения: 5 317
Малко май съм смотанячка.

# 45
  • София
  • Мнения: 1 244
абсолютен пън, да не кажа чвор....  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 3 205
Ни съм, бе. Нит' съм задръстена, нит' съм смотана. Умна съм и съм 'убава.

# 47
  • Мнения: 5 370
Нормална с тенденция към "оръгана".
НЕма такава опция. Mr. Green
Това, последното, оръганата, се придобива с времето.....иначе се пробват да те газят.Справка - темата на Надеждица.

# 48
  • Мнения: 811
 newsm12 според зависи....,но по скоро НЕ  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 2 212
Ако трябва да съдим по форумската дефиниция, а именно, че името на тази иконка е смотан, то явно съм и аз от смотлите...не за друго, ами щото това човече много ме кефи как смотано гледа   Mr. Green

# 50
  • Мнения: 3 447
Ако трябва да съдим по форумската дефиниция, а именно, че името на тази иконка е смотан, то явно съм и аз от смотлите...не за друго, ами щото това човече много ме кефи как смотано гледа   Mr. Green
Е тогава трябва да пуснем и тема "Ехидни ли сте"  Mr. Green Mr. Green

# 51
  • Мнения: 5 370
Ако трябва да съдим по форумската дефиниция, а именно, че името на тази иконка е смотан, то явно съм и аз от смотлите...не за друго, ами щото това човече много ме кефи как смотано гледа   Mr. Green
Е тогава трябва да пуснем и тема "Ехидни ли сте"  Mr. Green Mr. Green
те тогава вече анкетката ще се пука по шеФовете. Mr. Green

# 52
  • Мнения: 857
Mда!На моменти съм смотанка  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 2 212
Оооо, Доне, всички сме ехидни, така ще знаеш...мен това просто ме кефи максимално как се е озъбило  Mr. Green а в този ред на мисли, като едни смотанячки, дайте да помислим коя е иконката отъждествяваща анкета: ССФ ли сте?

# 54
  • Мнения: 3 447
дайте да помислим коя е иконката отъждествяваща анкета: ССФ ли сте?
bowuu тази като основна, в допълнение с  Naughty #Cussing out #2gunfire

# 55
  • Мнения: 1 533
От най-смотаните съм! Едва се трая! И зодията ми такава - неуверено пиче, дева.

# 56
  • Мнения: 2 212
А моето предложение би било това :  #Silly или  afwitch в краен случай  smile3537/ако трябва да е само едно/

# 57
  • Мнения: 7 723
  4uu и този е доста смотан

# 58
  • Мнения: 3 740
Смотана съм, че и задръстена. Само в изключително критични моменти не съм.

# 59
  • Мнения: 7 837
Аз пък предпочитам, като подхождам ехидно, да използвам тази муцунка -   Grinning

# 60
  • Мнения: 822
Ами смотанячка съм си и околните постоянно ми го напомнят...На опашката в магазина,в автобуса...Дори и милото нежно ме нарича "смотличка",а една приятелка по телефона винаги започва със :"Смотло,как си?"Това е второто ми име и ако не го чуя поне два пъти на ден,се депресирам...

# 61
  • Мнения: 10 758
Средна хубост Wink
Да, обичам да смотавам туй онуй Mr. Green

# 62
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ето няколко ССФ

 Innocent   newsm68  newsm08  newsm03  newsm53   umnikuu  newsm39

# 63
  • Мнения: 2 212
Аз пък предпочитам, като подхождам ехидно, да използвам тази муцунка -   Grinning

хахах, ние това много добре го знаем  Grinning /тук не съм ехидна, а изцяло щастлива от факта, че съм схванала поне едно нещо от Кейси'с психолъджи трикс  Mr. Green/

# 64
  • Мнения: 5 622
От най-смотаните съм! Едва се трая! И зодията ми такава - неуверено пиче, дева.

Тъкмо по-напред в темата писах, че не мога да прецена дали съм смотана или не и ето, ти ми даде отговорът  Wink

# 65
  • Мнения: 560
Па писах,че не съм смотана.
А тва ССФ мноо ме осмоти.Прозвуча ми нещо като СФА /София франс ауто/-баси само пежа са ми в кратуната.
Ама нещо не разбрах смотана в живота ил` само във форума.Щот` аз никъде се нямам за смотана.Абе тая дума мноо мъ кефи,баси.

# 66
  • Мнения: 5 622
Смотания си е смотан независимо къде се подвизава....   Wink

# 67
  • Мнения: 2 936
Смотания си е смотан независимо къде се подвизава....   Wink

Бубе,много груба тема си пуснала... Mr. Green

# 68
  • Мнения: 1 813
На моменти се смотвам. Тоест като настроение го имам в предвид. Например сега  Tired

# 69
  • Мнения: 5 468
В някои моменти се чувствам смотана, в някои - герой Crazy. Откакто надебелях, обаче, се чувствам по-скоро смотана.

# 70
  • Мнения: 3 248
Смотана съм само в шофирането. Въпреки, че напредвам прогресивно (в положителен смисъл). Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 2 792
 Да понякога съм смотана, понякога не съм....В момента съм в смотания си период...

# 72
  • Мнения: 2 495
Мисля, че всеки човек в даден момент се чувства смотан.Понякога  човек е разсеян, а пък друг го мисли за смотан, понякога е бавен или пък срамежлив, ама пак го мислят за смотан...и т.н.То си зависи от самия човек.За мен смотан означава, че в повечето ситуации не знаеш как да се справиш и твърде често се дъниш WinkНезнам вие как го разбирате, но това е моя критерий.Лично аз, не съм смотла Peace

# 73
аз пък не смятам че съм смотана,а и не са ми го кавали до сега.Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз понякога се чуствам смотана,
понякога върха на сладоледа,
така че според зависи, но
можеби съм мъъъъъъничко смотана
и повече отракана  bowuu

# 75
  • Мнения: 2 309
Опасна съм,не съм смотла!

# 76
  • Мнения: 677
Смотан съм и плах!

# 77
  • Мнения: 2 309
Определено положителни качества за мъж - харесват ми!Дано всички станат,като теб...само да не ме прочете жена ти Mr. Green

# 78
  • Мнения: 3 423
Каква е разликата между
втора и трета опция, а?
Моят отговор е понякога
съм смотана, понякога не.

# 79
  • Мнения: 3 491
За някои хора - съм. За някои - не. Това много ме радва, защото ме предпазва от противопоказни за мене хора и обстановки. Не ми се налага да ги филтрирам и да си харча времето с тях, те сами ме избягват.   

# 80
  • Мнения: 4 392
Бе хич не съм у ред!  hahaha(Това смотано ли е?)
Харесвам се такава! Grinning

# 81
  • Мнения: 4 473
Ха, сега някой да пусне тема за `колко голямо е самочувствието ви...` и гледайте сеир. Mr. Green

Не съм смотана, пък. На моменти може да се чувствам не във форма, ама чак пък смотана  Naughty

# 82
  • Мнения: 3 537
Ми може и да съм смотана,знам ли! Mr. Green
Иначе до сега никой не ми е казвал,че съм смотана. Grinning

# 83
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бях смотана и задръстена като ученичка. Сега - не.
Имам си и аз сривове, но не се чувствам смотла.

# 84
  • Мнения: 293
Това е второто ми име и ако не го чуя поне два пъти на ден,се депресирам...

 Joy Ей, как ме разсмя Mr. Green

Та смотана съм - сичката ми работа става с толко усилия.. как па едно нещо не стан́а от раз!

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Само понякога, когато съм сама в къщи... Инак - не!  Crazy

# 86
  • Мнения: 814
Според мъжо хич не съм смотана, а само  замотана,  newsm78, ама друг не го е забелязал! Та... newsm78

# 87
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Не е хубаво да има човек таквоз ниско мнение за себе си и да гласува в разни анкетки, че е смотан. Туй е признак на простащина или на депресия пък. Въобще виждам го като болестно състояние и да вземе да се отстрани. Вредно е, мислете позитивно. Такъв си, какъвто си. Туйто.
Мое да съм шматка, ама не съм смотан. Може двете нещо да се припокриват като смисъл, разбирайте го както щете, но душевното си здраве Вий пазете!

# 88
  • София
  • Мнения: 1 654
И при мен е по-скоро настроение- по време на ПМС-то се смотвам и винаги съм се питала дали ми личи newsm78.

# 89
  • Мнения: 877
Добра, смотана и мила...такава съм си, това е истината..

# 90
  • Мнения: 2 229
Особено в момента се чувствам подобаващо смотана...

# 91
  • Мнения: 1 802
Е, па...Ми де да знам и аз, май съм смотана  Crazy

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 01:01 от Елеонора_76

# 92
Оф, полагам огромни усилия да изглеждам смотана, ама ми прозира моженето и уменията ,колкото и да ги крия. Смотаните живеят по-лесно,защото ги съжаляват и им помагат. А отраканите ги спъват на всяка крачка,че даже и преди да са направили крачката вече има кой да им подлее вода. ooooh! ooooh! ooooh!

# 93
  • Мнения: 1 100
Не знам дали съм точно смотана, но сутринта съм меко казано ужаснааааааа. Много съм лоша и много ми е криво, заяждам се с хората около мен или ги игнорирам напълно без причина или по някакъв малък повод. Чувството ми за хумор се събужда след 9 сутринта  Joy

# 94
  • Мнения: 5 622
Странно как повечето възприеха "смотания" като неможещ, неоправен и подобно..Моето усещане за нещата е съвсем различно, обаче...и няма нищо общо с това до колко си оправен или не(но лошото е, че все пак не мога да го обясня така добре, както го разбирам и усещам)явно за всеки "смотан" носи различен смисъл и разбиране  Wink  Peace

# 95
  • Мнения: 5 370
Странно как повечето възприеха "смотания" като неможещ, неоправен и подобно..Моето усещане за нещата е съвсем различно, обаче...и няма нищо общо с това до колко си оправен или не(но лошото е, че все пак не мога да го обясня така добре, както го разбирам и усещам)явно за всеки "смотан" носи различен смисъл и разбиране  Wink  Peace
Добре де-дай твое тълкуване на думата и тогава може пък да получиш и други отговори? newsm78
За мене "смотан" е наистина някаква комбинация между почти всичко, изброено дотук.
Ти как смяташ?

# 96
  • Мнения: 5 622
Аз мисля, че смотан е нещо като усещане за даден човек. Дали самоусещане или виждането ти за друг човек, няма значение.

Например има хора, които като ги чуя как говорят и първото, което си помислям за тях е, че са смотани...За мен е нещо като съвкупност на излъчването. Нещо такова  Thinking

# 97
аз не-готин съм Mr. Green
но вие половината форум сте задръстенячки-това се уверих,като прочетох че слушате естрада

# 98
  • Мнения: 125
Че кой не е малко смотан? Joy

# 99
  • Мнения: 125
аз не-готин съм Mr. Green
но вие половината форум сте задръстенячки-това се уверих,като прочетох че слушате естрада

и ти си в кюпа,щом пишеш тука,тия дет на са смотани са с мацки в бара....... Mr. Green

# 100
аз не-готин съм Mr. Green
но вие половината форум сте задръстенячки-това се уверих,като прочетох че слушате естрада

и ти си в кюпа,щом пишеш тука,тия дет на са смотани са с мацки в бара....... Mr. Green
къв бар бе-,кой ходи в 16 часа на бар
в 16 ходят малките деца на сладолет и пасти  Mr. Green

# 101
  • Мнения: 5 622
къв бар бе-,кой ходи в 16 часа на бар
в 16 ходят малките деца на сладолеT и пасти  Mr. Green

Значи задръстеняк и смотаняк са синоними според теб?  Thinking И изключват да бъдеш готин, така ли?

На мен все още не ми е много ясно...Аз може и да съм готина, но това не ми пречи понякога да се чувствам самотана....Значи едното не зиключва напълно другото...

Що така?Състояние на духа ще да е това newsm78....

# 102
# 103
сички сте зле,при  Grinningположение че питате подобно нещо

# 104
 hahaha  hahaha  hahaha хора без работа.....  Grinning  Grinning  Grinning..... явно сам достатъчно смотана за да вися в тоя форум и да ви 4ета простотиите  Shocked  Joy  Joy  Joy

# 105
  • Мнения: 747
аз не-готин съм Mr. Green
но вие половината форум сте задръстенячки-това се уверих,като прочетох че слушате естрада

сички сте зле,при  Grinningположение че питате подобно нещо

hahaha  hahaha  hahaha хора без работа.....  Grinning  Grinning  Grinning..... явно сам достатъчно смотана за да вися в тоя форум и да ви 4ета простотиите  Shocked  Joy  Joy  Joy

Давайте, новаците, днес ви е деня да ни отсмотате! Joy

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 16:53 от prascho

# 106
  • Мнения: 1 006

...Давайте, новаците, днес ви е деня да ни отсмотате! Joy


Не така негостоприемно. Naughty Остави хората на спокойствие да се замотат още повече. Laughing Поне да бяха грамотни...

# 107
  • Мнения: 4 585
   Ниското самочувствие задължителен елемент ли е на смотльото?
   Ниското самочувствие причина или следствие е от това че си смотан?
   Много бисери видях за БисИри и правописни историй 7  Нови. Дано има още.

# 108
  • Мнения: 4 585
аз не-готин съм Mr. Green
но вие половината форум сте задръстенячки-това се уверих,като прочетох че слушате естрада
   Светни ме, готините чалга ли слушате? Упса! Упса!

# 109
  • Мнения: 464
Самотна съм, да. Такава е професията на мъжа ми......разделени сме доста често за дълги периоди....Свиквасе, въпрос на приоритети е

# 110
  • Мнения: 2 180
Самотна съм, да. Такава е професията на мъжа ми......разделени сме доста често за дълги периоди....Свиквасе, въпрос на приоритети е
Миличка, и аз съм като теб все сама и ми е ясно каква ти е болката, но заглавието е "Смотани ли сте?", а не "Самотни ли сте?".
Май ще трябва да си отворим отделна темичка с теб.  Hug

# 111
  • Мнения: 2 407
Не, втора опция.

# 112
  • Мнения: 48 005
смотана съм,много даже,ама гледам повечето време да не ми личи ...

# 113
  • Мнения: 2 258
Много ясно,че съм смотана,омотана и замотана.Добре,че е мъж ми,да ме отмотва отвреме на време Laughing

Общи условия

Активация на акаунт