Рицарки на бялото кантарче - 22.01 - 28.01.

  • 14 688
  • 544
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 1 642
Леле, каква слаба активност днес, къде сте бе хора, ще изпаднем от списъка така.
Искам да питам рицарките, които са от доста време на НВД - случвало ли ви се е да ви боли стомаха, че мен нещо от снощи ме цепи яко, а не съм яла нищо забранено. Дори зеленчуци снощи не съм яла само месо и варено яйце. Ако продължава така ще се наложи да хапна обикновени бисквити, щото на всичко отгоре имам кофти гастрит.
Споделете опит моля  Praynig

# 466
  • Мнения: 2 956
Аз набързо отивам в ъгъла да се срамувам  newsm43
Няма да казвам к'во ядох,че като видях 395кал за 100гр и  #Crazy
Отрано се отчитам и отивам да поспортувам да изкарам поне тая вредност дет погълнах и сювсем заслужено оставам без вечеря днес  Naughty
Сутринта- млечнотричав бъркоч
Къмто 11ч. 1 киви,1 орех
Обяд -(13:30) 150гр зелева салата, 2 варени яйца, 50гр варено пиле, 2 лъжички сметана
16:30- вредност голяма (към200гр) ooooh!
Водата ще я докарам днеска 2 л и нещо, 2 чая съм пил, а може и още и 2 кафета . Туй то
Stop

# 467
  • Мнения: 1 290
Аз набързо отивам в ъгъла да се срамувам  newsm43
Няма да казвам к'во ядох,че като видях 395кал за 100гр и  #Crazy
Отрано се отчитам и отивам да поспортувам да изкарам поне тая вредност дет погълнах и сювсем заслужено оставам без вечеря днес  Naughty
Сутринта- млечнотричав бъркоч
Къмто 11ч. 1 киви,1 орех
Обяд -(13:30) 150гр зелева салата, 2 варени яйца, 50гр варено пиле, 2 лъжички сметана
16:30- вредност голяма (към200гр) ooooh!
Водата ще я докарам днеска 2 л и нещо, 2 чая съм пил, а може и още и 2 кафета . Туй то
Stop
Каква е тази вредност,аз съм любопитнаа  bowuu

# 468
  • Мнения: 2 956
Б-ца Embarassed  newsm43

# 469
  • Мнения: 1 290
То пак добре,аз хапнах половин шоколад,ама ми идва да изплюскам и другата половина.Абе събота и неделя съм много несериозна  #Cussing out

# 470
  • Мнения: 2 956
Хич не е добре..там дето смятам калориите за 50гр шоколад за 265...а предтсави си за 200гр от мойто-790 кал  ooooh! чак не искам да се познавам...как изтраях 4 дни без грам прегрешение-сега се из**** на метеното дет се вика Rolling Eyes

# 471
  • Варна
  • Мнения: 5 193
За какво пуснах статията а?
За какво се измъчи момичето да ви я превежда а?
Да ми ядете баница и шоколад ли?
Утре някой ще пита що не мърда кантара и ще упули ей такива очи #Crazy
Със сигурност няма да съм аз

# 472
  • Мнения: 1 531
Благодаря на всички, които станахте съпричастни с депресивното ми настроение. Ние в професионален план с моите колеги сме доста малка общност и доста клюкарска. Та в крайна сметка не отидох. Хапнах диетично според режима, разходих се с децата. Пратих благодарствена картичка за това, че съм била поканена и обясних, че ще направя всичко възможно да присъствам на следващата презентация:).
Да, наистина, много се радвах на свалените 10 кг, но откъдето и да го погледне човек, съм си 100+ кила и съм точно като слон балон. Добре, че поне с фитнеса почнах малко да прибирам от обиколки. Та да видим как ще вървят нещата като цяло.
Аз и тая седмица няма да дам мерки, но от другата ще съм стриктна. Доктук съм свалила 10 см от талията и успях да се вмъкна в един панталон, с който бях бременна в 6 месец, но това са подробности. Успях и да си вържа връзките на анцуга, с който ходя на фитнес. Надявам се след две-три седмици да успея и да ги постегна:) Засега мисля, че кило, кило и половина на десет дена-две седмици не е голямо изхвърляне от моя страна.
Асса, ако има интерес, за другата тема да ти дам ли какво съм попревела за действието на колагена при диети?

# 473
  • Мнения: 1 290
За какво пуснах статията а?
За какво се измъчи момичето да ви я превежда а?
Да ми ядете баница и шоколад ли?
Утре някой ще пита що не мърда кантара и ще упули ей такива очи #Crazy
Със сигурност няма да съм аз
Хамчи кантарът ще е виновен и никой друг   angel008
tonimirka каква статия?аз ли съм пропуснала нещо? newsm78

# 474
  • Мнения: 1 290
Хич не е добре..там дето смятам калориите за 50гр шоколад за 265...а предтсави си за 200гр от мойто-790 кал  ooooh! чак не искам да се познавам...как изтраях 4 дни без грам прегрешение-сега се из**** на метеното дет се вика Rolling Eyes
Ама откъде си сигурна,че си омела 200 грама,може да са по-малко.Трябва да се мисли позитивно  bowuu

# 475
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ами обещах си да не го правя повече,ама там едно момиче ме помоли и затова-в темата на Небесната,
и наистина за последно го правя-Край!Не си заслужава откъдето и да го погледнеш,
а Небесната знае къде да чете, тъй че няма да има сърдити

# 476
  • Мнения: 2 956
Тонимирче   love001 kiss аз не се сърдя на никой освен на себе си...и утре ,ако кантара сочи повече от вчера пределно ще ми е ясно откъде ще са...а статията много внимателно я прочетох и даже запомних,но след като бях яла вече  Blush не че това е извинение де...аз си знаех,че ще ме е яд, но въпреки това я сложих в устата си на риск...толкова съм горда,че от 10 дни не ям хляб(освен Бонус през ден-два,че чак се възгордях май  Rolling Eyes) ама ще си нося последствията де  Hug
Играх плътни 30 мин Тае-бо ..отделно разпускането...обаче това не ме успокоява хич...дебела глава и това си е...на път съм да се поправя....за мен ,ако щете вярвайте тия 4 дни без кръшкания са си цяло геройство...макар,че съм свалила тия 27кг досега никога не съм си налагала 100% ограничения към някоя храна,и когато ми се е дояло съм я яла...още май не съм свикнала със мисълта,че вече не съм онова тяло ,което беше  Rolling Eyes а е крайно време... Tired
п.п. Гледката е супер  Hug много добре ти седят пантальоните  Heart Eyes

# 477
  • Мнения: 1 290
Мисля ,че ядосахме tonimirka със съботните прегрешения  Rolling Eyes
И аз си нося последствията,не пия,не пуша,по мъже не ходя,на диета,е по някоя издънка ми се прощава.. Shocked

# 478
  • Мнения: 684
 Хей спите ли?smile3524

Къде се губите всички?
Аз искам компания.

Тони наистина статията от темата за НВД отговори на много мои въпроси и е много полезна за мен.
Има една диета на Мишел Монтиняк и той има там някаква теория свързана с нивото на кръвната захар и отделянето на инсулин и от там до теглото, но за мен е твърде сложно.
Единственото, което мен ме притеснява с яденето основно на белтък е отделянето на пикочна киселина /т.к. доколкото знам тя е причина за подагра/ и нейното кристализиране в организма. Но знанията ми недостигат в тази област. Може би пиенето на много вода спомага за отделянето й извън организма.
А и както знаем всеки организъм е индивидуален и не се потдава на правила.

# 479
  • Мнения: 684
Тристаниа стига да не ти стане навик  Joy

Тонимирка не може да се сърди дълго.

Знам от опит. Тя е стрелец. Да ви кажа под секрет и аз съм стрелец.
 Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт