ДНЕВНИК - да отслабнем заедно - тема 114

  • 54 818
  • 758
  •   1
Отговори
# 90
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Добро утро!
Днес 60.2 кг.Не знам какво ще ям за вечеря още, но сега докато тренирам може да ми просветне нещо, хладилника не е особено пълен.Може би ще си купя нещо от магазина до аптеката и салата.Ше се пробвам да ям като на морето, но то пък там 12 часа лежах на плажа, а не работех.
Сега ще завъртя това на Каролин.
Скрит текст:
Другият петък ще сметна калориите, които съм приела за седмица.Разбира се не ги смятам фанатично.

Имайте хубава неделя, момичета!

Ядох доста над предвиденото-вечерта бях 60.8.Ранното ставане и дългия работен ден играят лоша шега.
От утре стратегията от морето-два пъти на ден, първо салатата, после 1 вид храна, сипан еднократно в чинията.

Последна редакция: нд, 03 сеп 2023, 21:23 от siska79

# 91
  • Мнения: 1 983
И аз съм на плюс близо кило след морето. Ама беше много безвкусен тоя all inclusive, та с количество съм компенсирала, знаех си. Това е то, да ядеш само зеленчуци и протеин и да качиш. Хем нищо не наруших, хем качих. 😂
Днес втори ден откакто се върнахме и съм на плодове и чай, малко да прочистя. Утре мисля да съм на салати и ядки. После каквото сабя покаже (или кантара).
Хубава вечер от мен.

# 92
  • Мнения: 7 810
справям се горе- долу с моното и фаста, то зимата дойде, аз на море ще ходя

# 93
  • Мнения: 4 636
справям се горе- долу с моното и фаста, то зимата дойде, аз на море ще ходя
Турни ските в сака за всеки случай 🤘⛷️⛷️⛷️

# 94
  • Мнения: 7 810
шарпчо, с два полара тръгвам Laughing Laughing Laughing

# 95
  • София
  • Мнения: 1 309
Минавам да се похваля - 67.9 видях. Малко по-емоционални са ми дните, такива ще бъдат и следващите. Хранене - предимно режимно, макар че и нормална баница и вафла ядох днес Grinning

Щетите от морето се оправят бързо обикновено. Стискам палци.

Херцен - внимавай с яденето в този студ Grinning

# 96
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Добро утро!Станах, но нямам сили да ходя на фитнес, ще пия кафе у нас и така.
Килограмите са 60.1, но съм видимо напълняла и отпуснала.Много ми идва всичко, особено дългите работни дни.Вчера храната беше отново повече.
За днес е"
по 250 грама пилешко фила на Бони и 200 грама сирене Бри.Около 1200 калории е.С чери домати ще ям.
14.30 и 18.30 ще са ми храненията.

# 97
  • Мнения: 1 597
От мен 36 часа фаст. Зверски ме боля главата вчера, отвикнала съм. За сметка на това, тази сутрин се чувствам добре.

# 98
  • Мнения: 10 031
Спрях кетото, но като по чудо не съм качила. Ще експериментирам на колко грама вгх не съм парцал, и не вдигам пулс като хипертоник. Като по чудо обаче, имах цикъл, та пиша експеримента за успешен.
Започвам с фастовете по-сериозно.

Херцен, хубаво време ти желая, страхотно да си изкараш!
Сиска, пиши, голяма мотивация си!

# 99
  • Мнения: 3 490
Добро утро и от мен.

@Мис Роузи, браво на теб!! Ти от колко почваше? Май бая свали вече! 👏

@Марена, мен ме боли зверски глава първи ден на диета какво остава за фаст.
После как не възтановяваш тия кг? Аз колкото и фаста да правя свалям, но до ден съм ги върнала.

Аз за последните 3 дена съм свалила 300гр или веднъж съм се мерила преди и друг път след кафето. Много бавно ми се получава.. не че за 3 дена очаквам чудеса. 

Усложних си упражненията сутрин. Точно един месец от както ги правя всеки ден с почивка 1 ден на седмица. Не мога да преценя дали имам някакъв резултат. Мм казва че ми се виждат плочки по корема 🙃, но това не ми е цел въобще. Вярно е че издържам усложнените упражнения.. но няма да пипам времето. 25мин. Толкова мога да отделя.

Сега се сетих нещо интересно. Една приятелка пътува с кола до работа и си постави за цел докато кара да си стегне корема ,за да не усеща колана. С 30мин трафик в посока си е добра тренировка и определено се вижда резултат. Simple Smile))

# 100
  • София
  • Мнения: 1 309
Eli Браво! Както си казвам сама на себе си - това не е спринт, това в маратон. Така че умерено и последователно към целта!

Започнах в началото на януари, 82.5 кг. Свалени 14,6 кг до момента. До голямата цел имам още 10-тина. После ще мисля дали и колко още. За септември ще се боря да видя 65-66 (в началото на 66 Grinning )

# 101
  • Мнения: 1 597
Eli, аз нямам много да свалям, по-скоро задържам. Повече от здравословна гледна точка правя фаста. Всеки понеделник ми е фаст, като лятото го спирам за 3-4 месеца.

# 102
  • Мнения: 1 983
Аз тази сутрин, след плодово-чаения ден вчера, съм 71,6. Единица не съм виждала от много време. Но вчера беше грандиозно отводняване, сигурно 20+  пъти ходих до тоалетна. 😂
Днес се изкушавам отново да съм на плодове и чай, но ще видя как вървят нещата и ще преценя в движение.

Последна редакция: вт, 05 сеп 2023, 11:00 от sis_ko

# 103
  • Мнения: 4 785
Брех да му се невиди трудно отлепят тези последни 5кг 😅 особенно тялото като е свикнало вече с тях ....пфуууу
Айде дано до ски сезона успея ...ама без демидж в циците и дупето ,че иначе няма смисъл...😕
Почти два кг съм надолу ,единият плаващ ...това за цяло лято...общо взето храната ми е 1600-1700 макс ,повечето пъти по надолу даже ,щото не ми се яде просто...това на око,де не траквам нищо официално
Примерно закуска :
Протеин в тренировъчен ден +две яйца ,чушка ,сирене или нещо такова...
Вечеря пилешко,зеленчук ,сирене ,ориз или картоф ....рядко хляб
ям всичко ,но количествата не са големи ...
Обаче въпреки упоритият кантар видимо съм поизчистила и не мога да си кривя душата ,че съм доволнаааа💪🙃

# 104
  • Мнения: 8 991
Ох, аз не знам дали изобщо да ви казвам на какво дередже съм...
Толкова хубаво си спазвах месец и нещо, после дойде отпуската и всичко отиде по дяволите.
Онзи ден се престраших да се кача на кантара - ами в изходна позиция съм. Всичко, което бях постигнала вече е спомен.
А на практика не съм се уливала с ядене.
Абе, явно от въздуха пълнея..........

Сега целта ми е постепенно пак да се върна към режима.
Установила съм, че постепенно свиквам с ограниченията. Не мога изведнъж, това ме плаши. Лека-полека ми е по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт