движения на бебето

  • 9 709
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 273
Моя сладур се движеше нон стоп, включително и деня в който се роди. Преносих го 4 дена  и предизвикаха раждане заради лоши тонове, но това не му пречише да скача като лудо Laughing. Роди се 2,990кг 51см.

# 16
  • Мнения: 689
Не се притеснявай.
Моят Криси се роди 4.100 кг и до последно доста си ме подритваше.

# 17
Благодаря ви много, 4е така бързо ми отговорихте. Сега се чувствам по-спокойна.

# 18
  • Мнения: 3 069
Няма нищо тревожно!
Вики риташе като бесен до края.....бях на операционната маса и пак риташе.Чак когато поставиха спиналната упойка се вдигна нагоре рязко, горкия той, само където не ми се качи в гърлото Joy

# 19
 А може ли да вмъкна и аз подобен въпрос, за да не отварям нова тема.  Grinning
 Кога за първи път усетихте помръдване на бебето и в какво се изразяваше? Мисля, че му е време вече да помръдва, но се чудя дали е то или си внушавам. Rolling Eyes Усещам нещо като леко гъделичкане и пулсиране, но под ребрата в ляво и ми се струва доста високо. Възможно ли е да е бебето? В коя част на корема се усеща?
 Охх, май много глупави въпроси задавам, но ми е за първи път.  Embarassed  Grinning

# 20
  • Мнения: 1 273
А може ли да вмъкна и аз подобен въпрос, за да не отварям нова тема.  Grinning
 Кога за първи път усетихте помръдване на бебето и в какво се изразяваше? Мисля, че му е време вече да помръдва, но се чудя дали е то или си внушавам. Rolling Eyes Усещам нещо като леко гъделичкане и пулсиране, но под ребрата в ляво и ми се струва доста високо. Възможно ли е да е бебето? В коя част на корема се усеща?
 Охх, май много глупави въпроси задавам, но ми е за първи път.  Embarassed  Grinning
Ами аз лично го усетих около 18-19 седмица, нещо като пулсиране, но беше по-долу и от ляво. Може и по-рано да се усети ама аз нищо не усещах (неща от сорта"пърхане като пеперуда" или нещо такова, както го описват в дебелите книги)

# 21
  • Мнения: 683
Моята кукла толкова се въртеше, че в предродилна зала я губеха докато слушаха тоновете - тъкмо се нагласят и тя се врътне... И акушерката в ужас - с часове ме слуша  Joy

# 22
  • Мнения: 2 039
Най-много ми се движеше бебето в последните дни,ама направо така ми се гънеше коремът,че чак ме болеше и се шашках  Laughing Не се тревожи,готви се да излиза малкото   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 233
Много риташе през цялото време, а наякрая вече не се търпеше направо. Grinning

# 24
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Много риташе през цялото време, а наякрая вече не се търпеше направо. Grinning
[
,
Така си беше./quote]

# 25
  • Мнения: 76
Zdravei,iskam da ti kaja, 4e s moqta pyrva bremennost be6e taka. Daje bqh prenosila 4 dena i sina mi ne se sprq na edno mqsto,a se rodi 3.750kg i 52sm.Taka 4e tova da ne te pritesnqva!Sega 4akam vtoroto si dete i moga da ti kaja 4e e po buino i ot pyrvoto i mi kazaha 4e pak 6te e edri4ko.Leko rajdane i ne se pritesnqvai!

# 26
  • Мнения: 1 008
Na 24g sum i sum bremenna v 18gs. Izpulnene sum sus strahove,nai-veche zashtoto oshte ne sum usetila dvijeniata na bebeto. Vchera byah na lekar i tya me uveri,che do sega bremennostta proticha normalno, dori az vidyah na ekrana, che to se dviji. Vsyaka vecher sanuvam ujasni koshmari, i se molya po-skosro da zapochna da useshtam bebeto, za da se uspokoya.

Общи условия

Активация на акаунт