Препоръчайте ми шампоан за мазната ми коса

  • 1 868
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
А, заглавието ти е за мазна коса, намерих ти линк, пък вътре искаш за честа употреба  Crossing Arms

   

Това са на Елсев шампоана и балсама за нормална към леко мазна коса, мисля, че те ти допаднат. С цитруси са.

# 16
  • Мнения: X
Единствения шампоан за мазна коса който е имал ефект върху моята коса е този на DUCRAY - казва се Sabal използвах го 6 седмици и спрях на половината опаковка защото се притесних да не ми стане много сух скалпа и косата-но то си и беше казано 6 седмици по 2 пъти на седмица да се ползва. Така че сега половин опаковка ми стои и ако нещо пак вземе да се омазнява имам какво да ползвам. Продава се в аптеките около 16 лева е-но всички други шампоани от рода на Уош анд Го,Пантен и др. просто много добре измиват косата(силни са) и се създава впечатление че косата не е мазна-а всъщност така скалпа се провокира да произвежда повече секрет-тази тема се е коментирала много пъти във форума. А този който ти препоръчвам има за цел трайно да регулира секрецията

# 17
  • Мнения: 13 197
anonimna, много ме заинтригува с това, което си написала. А преди колко време си го ползвала? В смисъл - колко време е минало, че ефектът да се счита за траен?
На мен ми е голям проблем омазняването на косата, понеже трябва да я мия много начесто, а пък тя и без такъв тормоз си е една тънка и рядка, та се опасявам да не остана хич без нея...

# 18
  • Мнения: X
Ами Sabal го ползвах миналата зима и още ми стои половината опаковка дори си мисля да не би да се развали но си мисля че надали ще му стане нещо на един шампоан.
И все пак нещо което често се казва във форума-"Всеки човек е уникален" т.е. щом на мен ми помогна не е гаранция че на теб ще помогне-имай го пред вид,просто аз случайно уцелих правилното средство по препоръка на аптекарка. Но съм далече от мисълта че шампоаните от рода на Пантен и Уаш енд Го вършат работа особенно тези за мазна коса-поне аз незная в тях да има някаква лечебна съставка те просто мият по-силно но с това провокират отделянето на още повече мазнина, също както и спирта върху мазна кожа- чустваш в началото лицето си чисто но след няколко часа лъщи заради бързо отделения себум като реакция срещу силно изсушаващото действие на спирта-и се завърташ в един омагьосан кръг

Общи условия

Активация на акаунт