Капсули за отслабване или номера на китайката - 2

  • 29 894
  • 286
  •   1
Отговори
# 210
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Привет на всички китайки след дълго умуване реших и аз да се присъдиня към отбора и днес направих един тур по аптеките в града, но навсякъде ме гледаха учудено  като питах за тези  капсули и чая Инхуа,  но накрая в една аптека открих само че зелената опаковка  12 капсули за 17 лв .
 Офф и сега се чудя от всичко, което изчетох разбрах, че в розовата опаковка са по- ефикасни май ще трябва  да ги поръчам по  интернет
Искам да попитам в розовата опаковка 2 по 12капсули ли са или само 12 ?

# 211
  • Мнения: 65
И аз да се отчета.Аз пих от розовите,пих ги само няколко дни като ги редувах само през деня- веднъж жълта, веднъж селена. Тъй като в "упътването" не е оказан състава на двете по отделно, реших че нямат разлики. Да ви кажа и двете ми подтискат апетита еднакво. Свалих близо 2кг, но като ги комбинирах с чай Инхуа свалих още. Сега съм ги спряла, защото мисля да забременявам пак, а ме е страх- не се знае какво има в тях. Карам само на чай и пак не ми се яде. Комбинирам го с таблетки Хром за подтискане на желанието за сладко. Много съм доволна!!!

# 212
  • Мнения: 13 512
Аз  пък тази вечер за първи път имах такъв апетит/ сигурно вече отслабва действието Laughing/. Изядох половин тел. стек, половин порция пържени картофи и половин пърленка..ще видим утре какво ме чака

# 213
  • някъде там
  • Мнения: 1 473
Към края на опаковката ,първата,също ми се възвърна апетита newsm78Въпреки всичко не хапвах много. Доволна съм ... след седмица пак ще ги пия. Peace

# 214
  • Мнения: 13 512
Успокоявам се , като разбера, че в аномалите не съм сама:-)
аз обаче утре продължавам с втората опаковка.

# 215
  • София
  • Мнения: 2 079
Давай, Monda!  newsm51 newsm10
И аз ще продължа като теб, когато свърша първата опаковка след 2 дни, въпреки че съм само 3 килограма минус засега. Tired И въпреки безсънието понякога ..... smile3507
И на фона на 13 -те килца, които трябва да сваля тези -3 не се виждат.   smile3515
Но аз си ги усещам по дрехите.  newsm03

# 216
  • София
  • Мнения: 2 896
Такаааммм, вчера започнах да взимам от остатъка от по 8 капсули от 3-тата опаковка, след почти 2 седмици почивка. Пак действат срещу апетита! Усетих го, въпреки че през тези почти 2 седмици апетита ми не беше кой-знае какъв (дори и в ПМС го нямаше) и не съм качила кг. Искам още 3-4 кг да си отидат с тези 2х8 капсули и още 1 опаковка. Да стана поне 65 кг. Praynig

Монде, не се навивай предварително, че 2-рата опаковка няма да действа. Наистина темповете на сваляне намаляват, но това е нормално, тоест това е по-добре за едно по-трайно отслабване. Това ти със сигурност го знаеш де.
При мен с 1вата оп.свалените кг бяха 3-4, а с 2рата оп. 1-2, но съм доволна. И аз като теб съм най-доволна, че най-накрая се намери нещо, което да спре моят ужасен апетит (именно този толкова силен ефект ме кара да се замислям какви ли кънкошънс има в тия капсули)

Ще докладвам след 1 седмица пак!

# 217
  • Мнения: 1 455
Монде не се притеснявай за апетита.Аз от един месец съм спряла хапчетата (още не съм почнала втората опаковка),но има дни в които мнооого ям,а в други дни малко.Килограмите са ми все така-не съм качила свалените  Wink Сигурно другата седмица ще започна втората кутия.
Иренка на твое място ще ги спра за една,две седмици и пак ще пробвам,дано всичко е наред Praynig
Солетка капсулите в розовата са 2 по 12.

# 218
  • Мнения: 525
Аз след първата бях -3.Сега съм в края на втората и съм -2(още).Вечер се събуждам и не мога дълго да заспя.Получавам понякога сърцебиене,но не често.
Монде аз имах застой на втората половина на първата опаковка.Мисля да ги пия поне два месеца.

# 219
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Ден последен на първа опаковка -

около 2 кг по-малко ( струва ми се, че са поне 3), като не съм се ограничавала да не ям тесто, сладко и т.н., но определено ям много по-малко количество.

Като цяло - слаб апетит, нарушен сън.

През последните 3-4 дни - почти гадене при ядене, липса на сън ( около 3 часа на вечер с междувременни събуждания), съответно водещ до изтощение ( вече приличам на зомби Simple Smile ), световъртеж с главоболие.

И така - въпреки това смятам да пробвам с втора опаковка след няколко дни, може и дане я изкарам докрай.

# 220
  • Мнения: 1 809
Момичета, сърцебиенето отминава ли или да взема да ги спра? Днес много често ми притупква сърцето, дори и в момента, и взех да се притеснявам. Tired Да не се гътна, заради 7 кила, които може и да не сваля. Blush И се чудя защо го има, четох съдържанието, ама не видях да има кой знае какво. От Редуктила това не ми се е случвало чак така.
Спри ги незабавно.Аз си изпатих от това ,падна ми много кръвното ...една седмица не можах да се съвзема.не пия капсулите от повече от седмица и от време на време пак ми претупква сърцето.Не посмях да кажа на лекарката какво съм пила EmbarassedПри мен по-сериозното сърцебиене започна на 2-та опаковка,но съм убедена че е от капсулите.Сега съм по-добре вече!

# 221
  • Мнения: 1 809
Момичета, как сте, как се чувствате?
Аз за резултат няма да говоря, рано ми е. Трети ден ги пия, апетит нямам, но хапвам по малко. Просто се чувствам от време на време доста отпаднала, а и имам сърцебиене, не непрекъснато, но го има. Главоболие също, но то май е от друго. Confused
Не искам да се натрапвам пак с моето кръвно и т.н.,а само да предупредя...пък както си решите.Освен това ужасно сърцебиене имах и главоболие,което от нищо не минаваше,отпадналост на моменти..Докато една вечер започнах да потъвам направо.Меря кръвното ...70/50...Изкарах кошмарна нощ,седмица след това не можех да се съвзема.От както спрях капсулите нещата се нормализират.Така,че не пренебрегвайте тези симптоми!

# 222
  • София
  • Мнения: 5 832
При мен пък нищо  Thinking  нито сърцетуп, нито виене на свят, спах си като къпана, снощи си бях гладна като вълк, ама аз ги пия от вчера де, пък и съм с нормално кръвно, пък и с ПМС  Confused  само дето нервата ме тресеше снощи, ама то си имаше защо  ooooh!

# 223
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Охх, не знам какво да правя. Cry Искам да ги изпия, защото днес установих, че съм кило по- малко за три дни. Днес ми е четвъртия, сутринта го пих, но все още се чудя дали да продължавам. Забравих да допълня, че имам невероятно безсъние, тази нощ ми се събира 3- 5 часа сън на пресекулки и резултата е една изчетена книга. Crazy Ако усетя, че ми става все по- зле ще ги спра със сигурност, но ако задържи така, ще се пробвам да изкарам до края. За пръв път ми се случва да имам толкова странични ефекти. Cry
А мъж ми ги пие и той заедно с мен, четвърти ден му е и на него, но няма резултат никакъв- нито отслабва, нито губи апетит- яде както преди, за щастие няма и от страничните ефекти.

# 224
  • Мнения: 59
Момичета , съдейки и по себеси, стигам до извода , че капсулите действат силно отслабващо при наличието на страничните симптоми.Аз съшо към края на 1 та и началото на 2 та (1 или 2 капсули) много ми се засили жаждата нощем ставах на 2 часа за пиене на вода и за тоалетна , и как да спиш при това положение?Вярно отслабнах , не много 3 кг , но като см по бедрата и ханша повече и това много ме стимулираше Laughing.Казвах си , ето отслабвам постепенно както е полезно, Hug точно в проблемните зони, непреяждам, не се лишавам от никакви витамини, минерали и т.н., имам енергия , НО  неспането и сърцебиенето, Naughty макар и не силни..Знам , че никога не съм имала проблем със сърцето , но всепак...Е това е Хем има страхотен резултат -хем ме е страх #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт