Четвърта януарска седмична темичка - 22-28 януари

  • 5 158
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 860
 Лека и успешна нова седмица и от нашите географски ширини!  Hug

 Гери, тук съм, но днес цял ден спах.  Blush Купих се една книга на Сидни Шелдън (много го харесвам този автор, нищо че е супер предвидим) и цяла нощ четох. После имах малко работа и излизах, наваля ме град и после докато се стопля в къщи...
 
Миленка, девойка ли последно чакате? И Меги и тя май в розово ще облича?!  Rolling Eyes Остана само на Деси да се покаже... Wink

 

# 16
  • Мнения: 7 914
Привет, момичета  Hug

Днес не съм писала,ч е или сървъра беше стресиран или кредора беше на кафе Crazy Mr. Green...

Да ви се оплача в събота ми се отчупиха цели две пърчета от един зъб и... днес отидох на зъболекаря който ме "зарадва", че ще трябва да се прави коронка... и от четвъртък съм на короноправене... ooooh!

Giorgia
хубава темичка си ни отворила   bouquet

dunda
как си днес? Hug

Slavy
как мина уикенда? Hug

mcdirock, аз докато се включа и ще стане вторник - така че има и по зле от теб Crazy Mr. Green Как е тумбачето? Heart Eyes

vnr
их дано дано  Hug Hug

pepelyashka
ее не е лошо начало на седмицата, ако питаш мен Whistling


rien
и на теб спорна седмица  Hug

Вечерница
хайде бързо оздравяване  Hug

sonita

как си бременлийке?  Hug Кога точно беше прегледа, нали беше тази седмица? Thinking

ДИдка БГ пиТКа

кажи как я карате вие? Hug

Балалайка,
иииххх как завиждам за прекрасното времееее Flutter

nana_cool

хубаво е човек да поразпуска с книжка в ръка Hug

Отивам да спинкам -  до утре Hug

# 17
  • Мнения: 2 959
Снежни привети, Момичета!

...За първи път ми се случва да имам честта да отворя новата седмична темичка...
Джорджа, честта не е за Теб, а за нас, които вземаме участие. Имаш афинитет към красивото и цялостно оформяне. А Лигурно някакъв курорт ли е при Вас, защото и Макдирок и Сонитка го споменаваха преди време? А Борянка учи ли холандският?
Звездице, дано това са Ти бременните болежки- новата коронка. Хапвай повече сирене и мляко, зъбите са доста податливи по време на бременност. А Ти все още ли си на вегетариански режим?
Меги, честита ти хубава розова новина. Успех с ремонтите.
Макдирокче, а Джулката как Ти приема коремчето, говори ли на Александра/ много хубаво име е избрала, няма да я пренебрегнете, нали?!/
Сонитка, Успех на прегледа таз седмица и да се пазиш да не се разболяваш!
Дундичке, успех с колата. Нова ли ще я вземате?
Вечернице, а кой ще гледа Мирелката и Лени в събота или и Те ще аплодират Мама?
Слави, няма ли да разкажеш за кръщането, как мина, какви хапки направи за да изненадаш гостите? Попа как се представи, кой ви беше кръстника, ей такива въпросчета са се натрупали?!
Балалайчице, а кога са при вас годишните отпуски, като сега сте в летният сезон?
Наничка, работиш ли още с Ейвън?
Дидолинката- царицата на тримата мъже, как е новият компютър?
Тролска Принцеске, а как е Марти с норвежкият, сиурно вече без проблеми се оправя в училище?
Ивалекс, докъде стигна с шиенето?
Морки, как си Бременелке, знаеш ли вече пола на бебочето?
Мамо Щтрумпф, Сърфлайн, Мамо Б, Зайченце, Щтрумпфетка, Тали Дан, Кита, Тедсан, Карилиус, Мимката, Коко Бенд, Риен, Пепеляшчице, ПетяЛ, Чумби, Набабатихвърчилото, Румянка, лека и спорна седмичка Ви желая!

Хубав и слънчев нов ден, а за тез който искат сняг, дано да се изпълнят мечтите им!

# 18
  • Мнения: 378
Привет, момичета!!!

Лека седмица и от мен!

Както е писала Балалайчето, времето тук тези дни е разкошно и не остава време за компа, пък и ще посрещаме баба в събота /на Габи баба, на мен свекърва Laughing/, та се втуркам малко с подбедби, че да създам добро впечатление - хи хи хи.
Пиятен и изпълнен с емоции ден ви желая!!!  bouquet

# 19
  • Мнения: 11 315
Калида, аз си намерих детегледачка за вечерта. Имам една позната българка тук, работи на черно като домашна помощница, та от време на време за такива събития идва да ми помага при това без да ми иска пари - много обича децата.
Та сега тя ще спаси положението, щото не ги виждам да издържат 3 часа концерт без да подлудят баща си. Да не говорим, че и ще им се приспи и ще стане едно мрънкане.....
Така поне ще знам, че те са в добри ръце, а татето най-накрая да гледа един цял наш концерт.
Като си спомня само какво тичане беше миналата година Crazy. Човекът нищо не разбра от подвизите на жена си на сцената Joy

Вие новозеландките само ни дразните с това време. Тук взе да настъпва най-накрая зима. А какъв вятър фуча цяла нощ, не съм мигнала. Кирилчо не беше толкова силен  ooooh!
А уж го дават да падне снежец днес.
Ха да видим! Naughty

# 20
  • Мнения: 1 017


Добро утро, сладурки любими  Hug

Докато не ми е "запецнал" форума, да ви изпратя мноооого снежни, замръзнали  Hug и   bouquet от Севера. Ама исктински север си е вечЕ, вчЕра 25 под нулата  Party Аз съм зиморничЕва по принцип, но на студа тези дни му се радвам като невидяла...Щото ми писна от "Софийска" зима тук: дъжд, кал и прочие  Rolling Eyes

И какво сега? аз съм ви изпуснала края, то се е видяло, ама пак ЩЕ ви попрочЕта  Heart Eyes

Гого си дойде в неделя вечерта, хареса си стаята, но иска повечЕ цветове  Crazy Аз Ще пусна снимки като сколасам с последните рафтове  Hug

Много ви мислих европейките миналата седмица с тези бури  Heart Eyes Никой не е пострадал, нали?

ВечЕрнице, да се оправяШ  Hug
Бременилки сладки, гуШ на коремчЕтата  Hug И на вас  Hug Hug Hug

Майка, радвай му се на временцето  Heart Eyes

ВчЕра Гого се пързаля като луд, с новата придобивка: получи Шейна тип "чук и гек"  Grinning, с кормило, спирачки, и пр.

А в момента сме на вълна "Междузвездни войни"  Crazy Та ЛЕГО, сериите, корабът на Люк...изобЩо: нова цел за "оползотворяване" на паричните ни средства  Crazy

Аз малко като монолог го карам, ама спирам, та а ви прочЕта, и после адекватно да си поговоря  Hug

Дидка,  Hug Heart Eyes Hug Как сте всички вкъЩи??

Сервирам зелен чай за Калида, и кафенце с мляко за всеки, който иска да ми прави компания  Hug

ПС: Стисках палци на Амейката миналата седмица за неЩо, което така и не разбрах какво беШе, ама дано да е станало  Hug  bouquet

# 21
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Иииии мам4е Б,появи се най_накрая  Hug Тъкмо бях по4нала да се 4удя къде се загуби....ЛипсваШ  Hug Heart Eyes  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 017
Иииии мам4е Б,появи се най_накрая  Hug Тъкмо бях по4нала да се 4удя къде се загуби....ЛипсваШ  Hug Heart Eyes  bouquet

  bouquet  bouquet  bouquet
Много ми беШе натоварено през последните месеци, а и този форум хич не ме искаШе...

Как се чустваШ, Макдирокче? Буйна ли е девойката в коремчЕто Heart Eyes?
А малката принцеса в хубавата си стая направила ли е място за бебе  Hug?

# 23
  • Мнения: 1 017


Оооох, аз да поспамя оЩе малко, и ви оставям  Embarassed..но понеже видях, чЕ поздравителната темичка за Гоговия р.д. е в календарните...да ви благодаря и тук, от сърце за поздравленията, мили виртуални дружки  Hug Hug Hug
оЩе не сам ги показала на Гого, Ще ги видим довечера  Heart Eyes  bouquet Heart Eyes

# 24
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Иииии мам4е Б,появи се най_накрая  Hug Тъкмо бях по4нала да се 4удя къде се загуби....ЛипсваШ  Hug Heart Eyes  bouquet

  bouquet  bouquet  bouquet
Много ми беШе натоварено през последните месеци, а и този форум хич не ме искаШе...

Как се чустваШ, Макдирокче? Буйна ли е девойката в коремчЕто Heart Eyes?
А малката принцеса в хубавата си стая направила ли е място за бебе  Hug?

Предполагах,4е си имаШ извинителна бележка покрай новата къЩа и работата Wink
Аз съм ОК ( пу пу да се самонаплЮя  Laughing ).Имам оЩе месец да работя и после оставам в къЩи в о4акване на Годо.  Grinning Девойката в корема така рита,4е би засрамила и трите Кунгфу кидс  Joy В сравнение с нея Джулия беШе като херувим4е. Crazy
За бебата има място кооолкото ЩеШ ама ние мислехме първона4ално да спи до мен ( за ли4но удобство  Mr. Green ) за да не ми се налага да се разхождам от едната стая до другата по ноЩите като някой сомнамбул. Пък и ако пла4е поне няма да буди кака си. Wink

# 25
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет от мен слънчеви момичета. Hug Hug Hug
Почти не се задържам и дома, защото ни почнаха ремонтните работи по новото жилище и съм с Мишо всеки ден там.
Иначе Калида вече съм ушила доста неща, обиколника и чаршафите..имам само една снимчица ето я :http://i55.photobucket.com/albums/g142/mihof33/100_7874.jpg
ДИдка-( супер са новите снимчици на към аватара ти ) и mama B благодаря за погалването, то коремчето ми прогресивно расте...
Уж щяха да ми правят УЗ милата седмица, ама ми се размина и сега чакам да стена 32 и най-накрая да се види .. Rolling Eyes Нещо останах недоволна от миналия ми преглед ..не беше там моята докторка и всичко претупаха.. ooooh! ooooh!
Сонитка   bouquet, mcdirock bouquet  много поздрави от мен .
Вечерницче успех на концерта. Hug
Хай де милички ще бягам , че ми е наложено ембарго ... Mr. Green
Лека усмихната седмица и от мен.

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 02:35 от Дивиана

# 26
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хей Ван4е,здравей  Hug

Аз съм пропуснала да ви 4еститя новия дом  Hug Само хубави моменти и много Щастие и усмивки в него ти пожелавам   bouquet

Вие оЩе ли не знаете ниЩо за пола на бебо4ето ( ей ама съм лЮбопитна  Embarassed Rolling Eyes )?

# 27
  • Мнения: 7 914
Добро и от мен   bouquet

Колко е рано за мен, нали? Ами-и-и-и нашите "любезни съседи", които строят в момента буквално на прозореца ми не сметнаха за необходимо да ни кажат снощи, та тази сутрин ме вдигнаха на пожар за да им отварям вратата на градината , за да си слагат скелето #Cussing out...

Бременлийки да ви питам имате ли проблеми с  мускулите на таза  newsm78 ...  ( бившите бременлийки да се чувтват включени  Hug ) На мен вчера по телефона тази диагноза ми поставиха... понеже  едвам вървях и направо ми се виеше от болка... та в петък шЪ ходя и на физиотерапевт   Crazy

Kalida
ами уж доста си хапвам...ама явно, че ми се рушат зъбите  Rolling Eyes... а още съм без месо... по едно време се насилих да ям 2-3 пъти, ама сега нищо не може да ме накара дори и да кусна месце Sick

Rumyana
как изкара РД-то... май не си споменавала, а? Hug Hug Много гушки на малката красавица  Hug Hug Hug

Вечерница при нас е само заскрежено Crazy ...ама ако ни прескочи снега тази година няма да се оплаквам обещавам  Flutter .. че то и сняг колкото да  си зъзнем от студ и после дъжда идва Crazy


mama B
а наистина ли е толкова студено при вас -  в смисъл жули ли студа... Thinking

mcdirock
а напазарува ли вече бебешките нещица? А Джулия учасва ли в избирането на  цветове и играчки за малката си сестричка? Heart Eyes


ivalex
колко си сръчна  Hug И по-полека -  много да се пазиш , само да командваш , нали? Hug Hug Hug

Коко къде се покри напоследък?  Thinking

# 28
  • Мнения: 368
 wavey от задокеанските земи! Wink
Тук е среднощ, но и аз ще кажа "добро утро" на всички "подранили" във вторник сутрин! Joy
Много рядко го посещавам форумчето и любимата седмична темичка, но това не означава, че съм ви забравила виртуални приятелки. На всички ви пожелавам много късметлийска седмичка и много топлина в зимните нощи! Hug На мен понеделник ми беше късметлийския ден, защото майка ми получи виза и скоро ще е при нас, живот и здраве! Ето - похвалих се! Simple Smile
Сърдечни  Hug на всички бременни сладурки и безброй   bouquet  на всички мами и мъници!  Heart Eyes

balloon Love is all around! balloon

# 29
  • Italia
  • Мнения: 4 492
....
mcdirock[/color] а напазарува ли вече бебешките нещица? А Джулия учасва ли в избирането на  цветове и играчки за малката си сестричка? Heart Eyes
......

Звезди ами аз всъЩност оЩе ниЩо не съм купувала ама то всъЩност няма и кой знае какво за купуване,заЩото си имам по4ти вси4ко запазено от Джулия. Най_много да взема някое ново гаЩеризон4е ,ей така за идеята,един нов комплект ШиШета,да си имам за всеки слу4ай и някоя и друга игра4ка. Rolling Eyes
А ти купи ли ве4е туй онуй?

Общи условия

Активация на акаунт