Забременели след инвитро 53

  • 41 954
  • 829
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 243
Стерилна урина пускаш ли си?

Не съм,правени са ми изследвания с пкк 10 показателя и всичко е ок

# 796
  • София
  • Мнения: 1 436
Редно е да пуснеш. Simple Smile Това, че имаш ПКК нищо не значи. Такива симптоми има при цистит също, така че не е за пренебрегване.
Аз имах инфекция без да подозирам. По време на бременност сме предразположени повече към инфекции.

# 797
  • Мнения: 243
Редно е да пуснеш. Simple Smile Това, че имаш ПКК нищо не значи. Такива симптоми има при цистит също, така че не е за пренебрегване.
Аз имах инфекция без да подозирам. По време на бременност сме предразположени повече към инфекции.

Благодаря ти за съвета,писах на доктора да знае ..ще видим какво ще ми отговори

# 798
  • Мнения: 2 675
Задължително се пуска стерилна урина и CRP. Бързо да минава 🍀

# 799
  • Мнения: 992
Момичета, дайте съвет…. Имам инфекция от утрогестана, който поставям ( сържеж), пуснах микробиология не е окей, но доктора ми каза, че на този етап нищо не може да се направи. Някой нещо ако е правил в домашни условия за успокоение

# 800
  • Мнения: 96
И аз бях в подобна ситуация. Хванах гъбички, но докторът каза, че докато не вляза във втори триместър не може да се лекуват. Купих си интимна пяна гинексид и гледах да огранича сладките храни, които предизвикат растежа им.

# 801
  • Мнения: 992
Тези от вас? Които сте имали отлепване на плодния сак за колко време се възтановихте горе долу?

# 802
  • Мнения: 243
Тези от вас? Които сте имали отлепване на плодния сак за колко време се възтановихте горе долу?

Здравей ,първото ми отлепяне в 6с и 4 дни(14.04) ,беше малко 1см и в 7с и 2д(19.04) го нямаше вече..при следващото нямах кървене нищо..8с и 1д(25.04) беше голямо ..90% ..при следващия преглед 9с и 1д(02.05) беше станало на половина ..и вече на 11с и 2д(17.05) нямаше спомен от отлепяне ..всичко беше залепено..с едно изречение за първото 5-6 дена с второто повече от 20 дни ,но то беше голямо отлепяне..дано съм ти помогнала Hug

# 803
  • Мнения: 140
На мен АГ ми казаха да сложа последен пролутекс на 10+6 г.с. Това малко противоречи на репродуктивния, който каза до 12та г.с., но АГ ме убеждава, че 10+6 означава, че завършваш 11та седмица и навлизаш в 12та. Не съм сигурна, че е права, но…
Честно казано се отказах да мисля повече и просто спирам инжекциите както ми каза с надеждата, че всичко ще бъде наред. А и не ми дадоха нова рецепта за пролутекс (тук без рецепта не мога да си ги набавя). Та.. дано! 🍀😅

# 804
  • Мнения: 992
На мен АГ ми казаха да сложа последен пролутекс на 10+6 г.с. Това малко противоречи на репродуктивния, който каза до 12та г.с., но АГ ме убеждава, че 10+6 означава, че завършваш 11та седмица и навлизаш в 12та. Не съм сигурна, че е права, но…
Честно казано се отказах да мисля повече и просто спирам инжекциите както ми каза с надеждата, че всичко ще бъде наред. А и не ми дадоха нова рецепта за пролутекс (тук без рецепта не мога да си ги набавя). Та.. дано! 🍀😅

Нама ли да замените инжекциите с нещо вагинслно зс още време или напълно сприрате прогестерона?

# 805
  • Мнения: 140
Каза ми изцяло да спра прогестерона. Репродуктивният също каза след като спра пролутекс да не минавам на циклогест.

# 806
  • Пловдив/Хихон Испания
  • Мнения: 62
Аз спрях прогестерона в 12 седмица постепенно и оттогава нямам допълнително никакъв. Вече съм 26 седмица. Доктора обясни, че след 12 седмица плацентата която вече е напълно функционираща поема производството му и няма нужда от допълнителни хормони.

# 807
  • Мнения: 140
А в началото или в края на 12та седмица?

# 808
  • Мнения: 307
И аз спрях пролутекса рязко, в края на 12та седмица и не приемам друг прогестерон.

# 809
  • Мнения: 243
И аз спрях пролутекса рязко, в края на 12та седмица и не приемам друг прогестерон.

Няма ли странични ефекти ,защото доктора ми каза че като се спре рязко може да се получи кървене

Общи условия

Активация на акаунт