SERI ?

  • 10 726
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 311
ползвала съм силикон/кристали/ за коса.Много съм доволна
Peace

# 16
  • Мнения: 1 269
Ползвам маската за боядисана коса- страхотна е и как мирише!!! Много си я  харесвам, вече втора кутия от 500гр си купувам. Косата ми живна! Имам и лак за коса, хубав е, но е прекалено силен за всекидневна употреба, сигурно само за по-специални поводи е подходящ. Боите им не съм ползвала, но фризйорката ми препоръча тяхна червена и ме предупреди, че е силна и хич не щади косата. А някой ползвал ли е маската с оранжевата капачака? Добра ли е и тя?

# 17
  • Мнения: 1 564
Аз в момента ползвам щампоана за боядисана коса-много съм доволна.
Ползвам маската за боядисана коса- страхотна е и как мирише!!! Много си я  харесвам, вече втора кутия от 500гр си купувам. Косата ми живна!
Би ли казала каква е цената на маската?

# 18
  • Мнения: 5 362
Ти какъв цвят искаш да докараш?
Пепелно-бежово ,може и неправилно да се изразявам, newsm78незнам всъщност има ли такъв цвят.Така си го нарекох аз Grinning,не мога точно да ти го опиша.
А тези бои ги видях скоро(те може и да са стари,но аз не съм им обръщала внимание Wink), та за това питам за отзиви.

# 19
  • Мнения: 1 269
Аз в момента ползвам щампоана за боядисана коса-много съм доволна.
Ползвам маската за боядисана коса- страхотна е и как мирише!!! Много си я  харесвам, вече втора кутия от 500гр си купувам. Косата ми живна!
Би ли казала каква е цената на маската?
Цената и е 10,50 - 11лв в различните магазини. Има и по-малки разфасовки, но тази голямата е по-икономична.

# 20
  • Мнения: 50
вси4ки продукти които съм ползвала на seri бяха хубави кестенявото направо е като естествен цвят. имат и козметика за тяло- супер. близо до бившия ТОХ в пловдив имат склад и там цените са с по 1-2лв по ниски

# 21
  • Мнения: 1 269
вси4ки продукти които съм ползвала на seri бяха хубави кестенявото направо е като естествен цвят. имат и козметика за тяло- супер. близо до бившия ТОХ в пловдив имат склад и там цените са с по 1-2лв по ниски
Супер! Ще се възползвам от информацията и ще се заредя с някои неща! Може ли да ми кажеш къде по-точно е този склад? Може и на лични Wink

# 22
  • Мнения: 1 418
Ползвала съм от професионалните им продукти-ми да ви кажа хич не съм доволна.Имам предвид стилизиращи.А за боята-аз лично не съм рискувала с нея.Много малко фризьори работят с тази марка.Има по-евтини бои с много по-добро качество.

# 23
  • Мнения: 30
ползвала съм почти всичко от тази марка.много съм доволна.в града ни има фризиорски салони,които работят само с продуктите на СЕРИ

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 415
вси4ки продукти които съм ползвала на seri бяха хубави кестенявото направо е като естествен цвят. имат и козметика за тяло- супер. близо до бившия ТОХ в пловдив имат склад и там цените са с по 1-2лв по ниски
Супер! Ще се възползвам от информацията и ще се заредя с някои неща! Може ли да ми кажеш къде по-точно е този склад? Може и на лични Wink

Е, защо пък на лични, нека и ние да видим  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 50
 склада се намира в улицата, която пресича бул.Руски след ТОХ (посока ГЕРДЖИКА)т.е. на светофарите в дясно в двора на една къща ,то си пише

# 26
  • Мнения: 1 269
Благодаря за обяснението!

# 27
  • Мнения: 658
Що да изгарят косата боите бре. Аз руса се боядисвам и то платина, не бих казала че е по-различна отпреди. Друг е въпроса дали след това поддържате косата с маски, балсами и т.н. Аз Винаги съм с такива след баня и вече 8-9 години си имам коса на главата Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 364
на мен ми се омазнява мн бързо косата и ми препоръчаха ампули на Seri, но от тях косата ми става още по зле. Така че не съм много доволна.  SadА за боите незнам. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт