изневериха ми жестоко

  • 11 433
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За бой е съпругът, извинявай, не сестра и.
Що за изказване?!? #Crazy Съпругът си е съпруг... рано или късно всички кръшват... Освен това днес е един, утре може да е друг. Но подобно предателство от родна сестра за мен е непростимо... Аз не бих й проговорила повече.
От съпруга си си зависима толкова, колкото ти пожелаеш... Детето може да ходи на ясла, а ти да работиш.
Баси извратените хора! Толкова ли няма с кого друг да си начешат крастата?!  Close

# 16
  • София
  • Мнения: 903
За бой е съпругът, извинявай, не сестра и.
Що за изказване?!? #Crazy Съпругът си е съпруг... рано или късно всички кръшват... Освен това днес е един, утре може да е друг. Но подобно предателство от родна сестра за мен е непростимо... Аз не бих й проговорила повече.
От съпруга си си зависима толкова, колкото ти пожелаеш... Детето може да ходи на ясла, а ти да работиш.
Баси извратените хора! Толкова ли няма с кого друг да си начешат крастата?!  Close



Абсолютно подкрепям РЕНИ.  newsm10 Такова нещо на собствената си сестра НИКОГА не бих простила ( освен ако не я е изнасилил, което май не е така). 

# 17
  • София
  • Мнения: 903
Извинявай за усмихнатия емотикон. Сбърках го с един друг подобен.

# 18
  • Мнения: 4 629
Мога само да ти съчувствам. идея си нямам как да постъпиш в тази ситуация

# 19
  • Мнения: 47
Защо чак сега!След повече от 2 години?Аз бих го оставила и се върнала при родителите си.Бих им разказала всичко,мисля, че имат право да знаят каквш ги върши дъщеря им и зет им #2gunfire #Cussing out

# 20
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
        Историята ми прилича много на пързалка Naughty

# 21
  • Мнения: 1 425
        Историята ми прилича много на пързалка Naughty
Ако ти се струва пързалка - значи си щастливка  Simple Smile
На мен след предните 2 години - историята ми се струва напълно възможна и  реална.  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 1 418
А ти сега ли чак разбра и как? newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 15 466
        Историята ми прилича много на пързалка Naughty
Не вярвам да е пързалка,същото ми се случи и на мен 1:1, но преди 29 години.Боли ужасно много.

# 24
  • Мнения: 550
Щях да напиша нещо друго, но като гледам развоя на събитията, май ще ме изядат с парцалите. Нищо ново и чудно под слънцето.

# 25
  • Мнения: 836
  ooooh!Sick Oтвратително!
Не мисля, че след този факт може вече да имаш този за съпруг, а и сестра...аз не бих могла  Tired
Съжалявам, че са ти причинили това!

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 09:50 от SilIli

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 69
Мила,за подобно предателство прошка НЯМА!!!!!!!!!!!!!!!!!Аз имам две сестри.Представям си какво би се случило сьс сьпругьт ми ако предложи секс на някоя от двете!Те ще го накарат да сьжалява доста горчиво.
Каква е тази твоя "сестра"?!?!Извинявай,но напират доста мрьсни думи по нейн адрес!За мьжа ти няма какво да коментирам!!!Еднакво виновни са и двамата.Аз не бих им простила НИКОГА!
Какво те притеснява да разкажеш на родителите си случая,а с тези двамата да приключиш завинаги?
Помисли и вземи правилното за теб решение!

# 27
  • Мнения: 86
Боже господи, как е възможно подобно нещо. Как може да имаш такава сестра. Дано никога не ми се случи подобно нещо, но директно му давам "начална скорост". Аз съм на мнение, че щом го е направил веднъж ще го направи пак, пък дори не със сестра ти.

# 28
За мое огромно съжаление всичко това  е истина. Confused Много ми се иска всичко това да е просто един кошмар, но не е! И аз си мислех, че това става само по сериялите, но дойде и на моята глава. За това как съм разбрала , стана така, че се оплаках на сестра ми, че съпругът ми не иска да кръстим детето и тя се изпусна , че тя е виновна и почна да плаче. Тогава на мен ми светна една "лампичка "и я принудих да ми каже. Не не е изнасилена, просто ситуацията била такава( думи и на двамата). Това е станало веднъж преди 2 години. Сестра ми живееше при нас, за да не плаща квартира, а и да има кой да ми "помага". Нашите живеят в едно село, а ние в град, който е доста далече от  това село.  Мисля много за развод, но трябва да мисля и за детето. В селото където са родителите ми закриха училището, няма детска градина. Трябва да пътува до съседният град, а той не е много близо 1h. път, докато тук  всичко е близко, а и възможностите за работа в този град са повече . Съпругът ми ми каза , че ме обича, но аз не му вярвам. Каза ,че ако искам развод, ще ми даде.
А това да кажа на родителите си трябва да го забравя, защото не мога да им причиня това( имат  си достатъчно проблеми), а и баща ми като го знам, може да направи някоя глупост и после да имам още един проблем. Аз съм от тези жени дето избягват проблемите, но те все пак си идват сами, за съжаление. Sad  

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не знам как точно бих реагирала в такава ситуация. Най-лесното е да те съветваме да го зарежеш и да го забравиш този "мръсник". Но би било лекомислено и прибързано да се реагира емоционално. Претегли всички За и Против. Заради едната наранена гордост можеш да си причиниш много нови неприятности.
Знам само, че на твое място нямаше да кажа на родителите си. Предполагам, че би било голям шамар за тях. И пак не се знае какви могат да бъдат последиците.
Само ти си знаеш можеш ли да преглътнеш това предателство от толкова близки хора. Може пък и да си заслужава да опиташ.
Желая ти да решиш проблемите си по най-безболезненият начин и никога повече да не бъдеш наранявана толкова жестоко!

Общи условия

Активация на акаунт