Най-тъпата обява за работа, която сте срещали

  • 6 538
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 446
А аз много обичам една, дето излизаше във в-к "Марица"

Търсим Осеменител за кравеферма в с. .....

Имаме един приятел, на когото прякора му е Бика и му я изпратих по факса!

# 16
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Попадам на адски много бисери, понеже ми е част от работа, но днес беше:
Сервитьорки за Пловдив, заплата 500 EUR. Изисквания: Да могат да танцуват.

А тази с красивите домашни помощнички в Марица ми е една от любимите.

С колежката се просвещаваме и на тема готвачи:
- Суха и мокра кухня

Всъщност май се оказва, че има още мнооооого какво да учим  Mr. Green

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 14:12 от Beloslava

# 17
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Аз веднъж в "jobs.bg" видях една обява за нео като офис сътрудник с около 10-ина  изисквания, и заплата 180 лева... #Crazy Shocked newsm78

# 18
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
А това е хит от днес в jobs.bg

Работа на смени в магазин - 8 часов работен ден
осигурена храна + заплатата
Изисквания
средно образование, компютърна грамотност, умение за работа с хора, владеенето на английски език е предимство

Явно вече заплата е към екстрите  ooooh!

# 19
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз пък днеска съвсем случайно попаднах на следната обява в Труд : "Елитен бар /в София/ търси викачи с английски език, атрактивна външности техническа грамотност".  newsm78 Не я предавам дословно, но нещо такова беше

# 20
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз пък днеска съвсем случайно попаднах на следната обява в Труд : "Елитен бар /в София/ търси викачи с английски език, атрактивна външности техническа грамотност".  newsm78 Не я предавам дословно, но нещо такова беше
Това по принцип си го има, като професия. Не си ли срещала на морето хора, които те спират на улицата и те канят да посетиш еди си кое заведение?

# 21
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Любимите обяви на мъжа ми " Търсим готвач с компютърна грамотност и английски и френски". Сигурно е много важно да комуникираш със английския стек на родния му език- не знам  Thinking
Мъжът ми се беше регистрирал в зората на Джоб Тайгър- "Мъж - икономист- София". Получи в отговор обява за работа- "Търсим Жена- Гинеколог- Бургас"  Joy hahaha Joy hahaha

# 22
  • Мнения: 25 615
Мъжът ми се беше регистрирал в зората на Джоб Тайгър- "Мъж - икономист- София". Получи в отговор обява за работа- "Търсим Жена- Гинеколог- Бургас"  Joy hahaha Joy hahaha

И той квоооооо? Прие ли работата?  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 251
Запомнила съм две обяви от в-к Марица:
Търсим продавачка-втора употреба(не е ясно кое е втора употреба) Laughing
Магазин за месо търси жена( интересно за какво) Laughing

# 24
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Мъжът ми се беше регистрирал в зората на Джоб Тайгър- "Мъж - икономист- София". Получи в отговор обява за работа- "Търсим Жена- Гинеколог- Бургас"  Joy hahaha Joy hahaha

И той квоооооо? Прие ли работата?  Mr. Green
Ми какво да ти кажа- от тогава не съм давала пари за гинеколог Mr. Green

# 25
  • Мнения: 47 983
ох,не ми е смешно,че и аз сега търся работа и посвечето са в тоя дух-търсят млади,красиви,образовани,с опит,без ангажименти,на малка заплата,голямо раб време и граждански договор Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз пък днеска съвсем случайно попаднах на следната обява в Труд : "Елитен бар /в София/ търси викачи с английски език, атрактивна външности техническа грамотност".  newsm78 Не я предавам дословно, но нещо такова беше
Това по принцип си го има, като професия. Не си ли срещала на морето хора, които те спират на улицата и те канят да посетиш еди си кое заведение?
Абе и аз така ди помислих, но като я видях тая техническа грамотност...викам  си нещо май не съм разбрала!

# 27
  • Мнения: 57
Попадала съм на обява от адвокатска кантора, която гласеше долу-горе следното: Секретарка с висшо образование, до 25 год, с отлична компютърна грамотност и английски език; да е готова да работи и извън работно време, да може да прави кафе, 5 години стаж. Заплатата беше под 100 лева, това беше преди 5-6 години. Една приятелка много се подразни и се обади да провери за какво става дума, като се правеше на 23 годишна, естествено не беше на толкова. Влезе тя в роля, разбра къде се намира канотрата и беше поканена на интервю  Mr. Green Е сещатете се какъв скандал им направи в офиса за безумните изисквания  Joy


А мен лично на интервю за работа са ме питали дали мога да ОБЕЩАЯ, че няма да раждам в близко бъдеще #2gunfire. Не че тогава съм имала подобни планове, но ме подразни фактът, че някакъв сульо ще ми се бърка в живота.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
преди години имаше една в "Марица" за продавач в склад с висше. Обажда се съквартирантката ми и пита каква специалност, а отсреща й отговарят "Няма значение". Друга една от времето когато взеха да затягат контрола над работодателите : търсеха жена с висше образование и по възможност втора специалност. С два западни езика и две деца. Да бъде на възраст до 23 години. Сигурно са искали да избегнат евентуални бременности и майчинства, ама всичко това на 23 години!!!

# 29
  • София
  • Мнения: 5 605
преди години имаше една в "Марица" за продавач в склад с висше. Обажда се съквартирантката ми и пита каква специалност, а отсреща й отговарят "Няма значение". Друга една от времето когато взеха да затягат контрола над работодателите : търсеха жена с висше образование и по възможност втора специалност. С два западни езика и две деца. Да бъде на възраст до 23 години. Сигурно са искали да избегнат евентуални бременности и майчинства, ама всичко това на 23 години!!!

#Crazy hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт