Предвид слънчевото време пак за СЛЪНЧЕВИТЕ ОЧИЛА!

  • 3 412
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Понеже и аз си търся очила горе долу на цената на която си взела или поне до 100 лв.
Дай повече инфо поне си ги разгледала всички. Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 626
Ами какво да ти кажа, разглеждах уж, ама се хванах за тези на Квят, и едни на Пако Рабан, защото си търсех точно тази форма на стъклата. А бяха само тези два модела. Аз исках да са по-широки стъклата, за да ми скриват веждите, с други модели просто не се възприемам. И затова гледах само тези двата чифта.
Тези на Пако Рабан се връзваха някъде към 100-120 лв с намалението, обаче ми бяха тежки. Усещах ги гадно на носа.
На другите не съм обръщала внимание.
Имаше и Каролина Херера. Погледнах стилажите и като не видях подходящ модел спрях да се интересувам. Даже информативно не погледнах цената  Blush

# 17
  • Мнения: 5 140
Мерси много за инфото, може тези дни да отида до Скай Ситито.
Ако ли не ще чакам инфо от писна ми. Hug  bouquet

# 18
  • Марс
  • Мнения: 439
Мерси много за инфото, може тези дни да отида до Скай Ситито.
Ако ли не ще чакам инфо от писна ми. Hug  bouquet

И аз Peace

# 19
  • Мнения: 2 534
Какво чакате  Heart Eyes
Мацата , честита нова придобивка , смятам , че ще останеш доволна
Синеочке , ако искаш ела в Ситито , след седмица чакам някакви нови модели от Франция , днес пристигнаха , ама какви са - незнам , избирали са ги на световното изложение преди два месеца  newsm78
Сега с намалението цените са 70 - 140 , Пако Рабан , Каролина Ерера , Айсберг , Блумарин , Лаура Биаджоти , Келвин Клайн , Гес , Томи Хилфигер , Роко Бароко , Палома Пикасо , Трусарди , Бенетон и Сисли

# 20
  • София
  • Мнения: 35 957
Какво чакате  Heart Eyes
Мацата , честита нова придобивка , смятам , че ще останеш доволна
Синеочке , ако искаш ела в Ситито , след седмица чакам някакви нови модели от Франция , днес пристигнаха , ама какви са - незнам , избирали са ги на световното изложение преди два месеца  newsm78
Сега с намалението цените са 70 - 140 , Пако Рабан , Каролина Ерера , Айсберг , Блумарин , Лаура Биаджоти , Келвин Клайн , Гес , Томи Хилфигер , Роко Бароко , Палома Пикасо , Трусарди , Бенетон и Сисли
  bouquet ще ги разгледаме обезателно  Grinning
Кажи моля те какви са новите тенденции в слънчевите очила.

# 21
  • Мнения: 2 152
Квят са много хубави Simple Smile.Сравнително евтини за качеството си.Купувай и не се замисляй, щом и ти стоят супер Peace

А да са ти честити и да си ги носиш със здраве  bouquet

# 22
  • Мнения: 117
Привет на всички  Flutter ,
и аз да се разпиша в тази тема. Първо Мацата честито за очилата
Аз на Kwiat пробвах няколко модела точно в същата оптика в Sky City скоро, но говорим за очила с диоптър -  но само толкова. Моделите на мен лично ми допаднаха - има доста, повечето са много свежи.
Аз пък преди 2 седмици се сдобих с нови слънчеви очилa, bolle - испански са, имат UV защита и са с поляризирани стъкла, измерваха им защитата на някакъв апарат в магазина. Имат нещо като кожено покритие на рамката; голямо обикаляне беше около тия очила, от магазина на Diel до НДК са. Дадената фирма имала много добри очила за ски. Аз съм супердоволна от очилата - много са удобни. Вярно, че са от старата колекция, ама аз много се харесах в тях.

# 23
  • Марс
  • Мнения: 439
А някъде да има каталог на Квят?

# 24
# 25
# 26
  • Мнения: 5 140
Женя до кога са намаленията?

# 27
  • Мнения: 2 534
Женя до кога са намаленията?
още един месец , до края на февруари

# 28
  • Мнения: 5 140
Женя до кога са намаленията?
още един месец , до края на февруари

Ок, мерси ще гледам да те посетя до края на февруари, е може и по рано. Hug Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 120
сега се връщам от сити центъра.честно казано нямаше много модели и нищо не си харесах-става въпрос за едната оптика,която е не е обособена като магазин,ами щандове във фоаето
в другата оптика харесах(тази до салона на визаж),но цените бяха космически.защо винаги си харесвам очила с 4 цифри  #Cussing out а и там намяше намаление
утре ако не вали,ще отида до магазините на витошка,дано там не са изкупили намалените  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт