Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 2 055
На Йомер пуснаха в понеделник сутринта и аз се надявам на постер утре Simple Smile

# 616
  • Мнения: 9 675
Диди, голям оптимист си... Дали ще има постер за новия сезон? Thinking

Че за Йомер и  за Боклуджията имаше за нас що да няма 🤣

# 617
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 951
Защото ние и без нов постер пак ще сме номер 1 Wink 🧿 🧿 🧿
Онур бей може да спести някоя лира за другите си дизита...

Последна редакция: чт, 14 сеп 2023, 10:37 от Reni 🧿

# 618
  • Мнения: 4 741
Две от снимките.

# 619
  • Мнения: 852
Връщаме се към резюметата и промо снимките към епизодите 🤩😍


# 620
  • Мнения: 1 833
Сейран/Афра е просто прекрасна на снимката с подноса.
И по принцип де , но тук е като фея!🥰🧿

# 621
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 951
Резюме на 37-ми епизод:

След прострелването си Ферит е докаран по спешност в Истанбул. Сейран не се отделя от него, но всички, начело с Гюлгюн, са ѝ много ядосани. Операцията, на която ще се подложи Ферит, също е рискована. От друга страна, Суна бяга от къщата на Сафет Ага по време на тази бурна разправия, застава до Сейран и я подкрепя.
 
Като се среща със Сафет и Халис Ага, Хатидже предотвратява по-нататъшен хаос и гарантира, че проблемът със Сафет Ага е приключен. Любовта на Ферит и Сейран не познава пречки, това дава предимство на Казъм и той се възползва от тази позиция.
 
Ифакат е принудена да подкрепи връзката на Сейран и Ферит, които изживяват щастието отново да са заедно и отново да се оженят. След всичко случило се, Халис Ага вика дъщеря си Нюкхет и внука си Кая при себе си в Истанбул.


Питам аз... къде беше Хатидже цели 10 епизода, че не предотврати хаоса преди това? Новите сценаристи трябва много дупки да запълнят, дано да замажат положението без много щети.



Есме е много хубава тук Heart Eyes

Последна редакция: чт, 14 сеп 2023, 10:41 от Reni 🧿

# 622
  • Мнения: 1 188


Колко е красива Афра и Мерт колко е красив . Имат едно излъчване и двамата да не им се нагледаш😉

# 623
  • Мнения: 1 833
Според мен пък трябваше Тарък да е осъден за опит за убийство и някак си така да ги разкарат , много ми е плоско.Бабата казва две благи приказки и айде добре , няма вражда вече.Не са го доизмислили.
Наистина има много пропуски в сценария , дано успеят да ги замажат добре.

# 624
  • Мнения: 2 346
Дали ще има сцени със Сафет и Хатуч?
Може да са снимали в края на 1ви сезон нещо и сега да го излъчат....
Нямамм търпениеее за утреее и за сцените със Сейферрр , макар че няма  да разбирам много,много репликите...
Дано наистина да запълнят дупките със сценария...
Стилиста е отличен, браво.

Обаче пръстена на Сейран е един път... 😍

# 625
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 951
Според мен пък трябваше Тарък да е осъден за опит за убийство и някак си така да ги разкарат , много ми е плоско.Бабата казва две благи приказки и айде добре , няма вражда вече.Не са го доизмислили.
Наистина има много пропуски в сценария , дано успеят да ги замажат добре.
Именно... изобщо не звучи добре това, което е написано... Ще стреля онзи по внука ти, по сина ти, а после няма да искаш справедливост. Какво послание дават?

# 626
  • Мнения: 1 188
Не знам дали забелязахте,но на вчерашното стори от Афра,тя има пръстен и на двете ръце,т.е си носи пръстените,дори извън снимачната сцена.

# 627
  • Мнения: 460
Нюкят, дали не е повикана от Халис? Той не е много изненадан, а и с усмивка ги посреща.

Малко като пикаеща крава.
😂😂😂😂 Разби ме, много точно
не знам, но на този погледът му е по-тъп и от на Пело.... Прилича на маймуна, разбирам да имаше невероятен талант да го поканят, а този-нито талант, нито визия за нашия любим сериал. Има толкова хубави и стойностни млади актьори, обаче връзките са голяма работа

# 628
  • София
  • Мнения: 2 055
Снимките са много хубави. Сейран носи шоколад с шамфъстък



Дали Ферит ще пие солено кафе JoyJoyJoy

Афра е писала в туитър, че снимките с булчинската рокля, дето ги е обещала се зареждат (това е след като са пуснали днешните снимки). Дали няма предвид въпросния плакат?

# 629
  • Мнения: 1 197


Колко е красива Афра и Мерт колко е красив . Имат едно излъчване и двамата да не им се нагледаш😉

Младите имат толкова мило излъчване, а дядото убива с поглед. Какво е видяла Хатидже хубаво и мило в него не ми е ясно. Само дето си е погубила младостта да му е вярна цял живот. Той е тиранин и няма милост към никой. Не го понасям с неговото крещене, а уж го пазят от вълнения в семейството. Напълно му подхождат извънбрачната дъщеря и внук. Неприятни са.

Общи условия

Активация на акаунт