Отговори
# 645
  • Мнения: 2 346
Чак да рева не...... ама и мен много ме кефи Мертоооо 😍😍

# 646
  • София
  • Мнения: 2 053
Гьозде е качила тази снимка. Дали е от серията или е зад кадър...



Охоо, в ютуб са ни пуснали покана

# 647
  • Мнения: 2 346
Гьозде е качила тази снимка. Дали е от серията или е зад кадър...



Охоо, в ютуб са ни пуснали покана



Многоо хубава поканаа.... много креативно, браво
Сигурно Ферит се е събудил от комата и е почнал с шегите 😂 та чак дядо му се засмял...

# 648
  • София
  • Мнения: 2 053
Още снимки от Гьозде



# 649
  • Мнения: 1 197
С Мерт незнам, но с Халис и насила да ме карат  няма да си снимам никога. Още от Аси ми и някак неприятен.

# 650
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
За тези които искат да се снимат с Мертиньо,  предлагам да бърз курс по актьорско майстроство с цел да подобраване на реването, припадането или каквото там искате... Явно помага!!
Да ви кажа честно, аз направо се срамувам, че има такива хора... ама карай... аз вече съм и на години!

# 651
  • Мнения: 2 346
Юсуф няма да бъде в сезон 2. А тази новата ще бъде физиотерапевт на Ферит.....

Има снимка от същия ден и с Таро... не знам дали е същото момиче ама
сигурно са имали сцена с Мерт, съдейки по устата на Таро..... 🤣

Последна редакция: чт, 14 сеп 2023, 19:58 от Kirilovaa98

# 652
  • Мнения: 2 497
Има снимка от същия ден и с Таро... не знам дали е същото момиче ама
сигурно са имали сцена с Мерт, съдейки по устата на Таро..... 🤣

Или със Сейран. Като чета явно изобщо няма да стои с наведена глава на масата и пред дядката.

Joy Joy Joy

На видеото, в която рекламират епизода, тази Нюкет толкова мило излъчване има, за разлика от мърлявия й син.
Все едно е минала през някоя клинка за зависими и го е довела в къщата. Така ми изглеждаха, когато бяха за ръчичка на входната врата.

Последна редакция: чт, 14 сеп 2023, 20:36 от Бл@гуна

# 653
  • Мнения: 2 346
Феновете са лудиииииии 😂 хахах
Прекалено е вече.......

# 654
  • Мнения: 9 669
Акиф е хванал Таро ама ми е симпатично момчето де идеален за Суна направо ги харизах...
Никакво ходене при Сейран от Кая.Таро как сладко казва - Рамо ;д чувства го близък хубави неща каза и за екипа.
Е момичета шега мега най-сетне дойде денят след половин час сме 15-ти така не съм чакала нито една 15-та дата.Признавам си ха-ха-ха.

# 655
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355


Амииии от доста дълго време не съм се чувствала толкова ентусиазирана за нещо…. След около 20 часа, 2ма невероятни актьора ще се завърнат на екрана ииии ние пак ще седнем и ще се захласнем по тях.
На мен ужасно ми липсваха!!
Колко пъти превъртях епизодите само и само да чувам гласа им, да видя как се смеят и карат.
След около 20 часа нова глава от една приказка ще се отвори!! За най-великата любовна история която сме виждали!!

Да им се насладим!!!
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

# 656
# 657
  • Бургас
  • Мнения: 852
Петък е... Нашият ден....денят на СейФер!
Дългоочакван, изпълнен с много надежди за красива и силна любов, за постигане на мечти и победа над злото!
Букетът от емоции ще конкурира водните лалета на Сейран, но красотата, финеса и най-вече нашите любимци ще ни върнат в реалността! Не остана...Kissing Heart
   

# 658
  • Пловдив
  • Мнения: 211
Добро утро, момичета!
Дойде дългоочакваният момент да гледаме любимия сериал - след има - няма 11 часа.
Пожелавам на всички безпроблемен нет и де се насладим максимално на брилянтната игра на тези двама сладури. Да  видим какво са ни подготвили сценаристите този сезон.
Желая Ви хубав ден и до довечера пред екраните!

# 659
  • Мнения: 9 669
Хайде новия сезон дано ме накара още по хубави неща да правя за тук си пожелавам и цифрите му да са хубави като на предния...


Общи условия

Активация на акаунт