На заем от друг форум или ужасно ли е в бг-мама?

  • 13 375
  • 260
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
В другите подфоруми никой на никого не е отвърнал по подобен начин, както са го описали в менинята си тези момичета Simple Smile

Не съм писала нищо от гореспоменатите.
Не си спомням да бях посрещната зле тук.
Или сигурно не съм го изживяла толкова.
Знам ли. Май съм прекалено самовлюбена.

Забелязвам, че напоследък много неща не ти харесват, вярно е, че понякога прекаляваме с флууд, сексуалните теми и разменянето на реплики, но ти не подминаваш Simple Smile Преди като че ли не беше така критична?

Може и да си права. Обещавам ти, че от
февруари ще съм по-блага, честен ворт.
Но да се върна на темата, всеки има право
да се чувства така, както се чувства, и щом
са го написали, може би наистина ги боли.
Аз не си спомням лошо отношение към мен.

# 16
  • Мнения: 560
Аз също съм нова тук,но нямам впечатление да съм приета зле.Не познавам никого лично,но вече има хора,които се обръщат даже по име към мен /Карчева,пък Цомба направо си ме нарече "нащо Кате" в друга тема-и двете да са живи и здрави/.
Влизам в два форума-тук и на Пежо.Толкова са различни,че и дума не може да става за изразяване на мнение в Пежо за бг-мамма или тук за Пежо.

Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 20:23 от rushsf

# 17
  • Мнения: 7 186
Бас ловя, че е от Биберона Simple Smile
Там цитатите им излизат с
>
>

> ..........

# 18
  • Мнения: 6 206
Ами донякъде са прави момичетата, макар че лично аз бях посрещната много топло, радушно и обстоятелствено. Laughing
Но пък това е чара на бг-мамма иначе като се почнат едни лиги, едно миличка, ох, ах, любов страшна. И то между хората, които не се познават, то дори и виртуално. Не го разбирам това.

Това съм го чела, не е в биберона, някакъв нов форум е, не го помня кой е.
Момичетата от биберона са пекани.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ама верно отдавна не е имало тема за вътрефорумни взаимоотношения  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 88
Честно казано, изобщо не ме интересува кой кого по какъв начин приема или не приема. Смятам, че идеята е да се разменя някаква информация, предимно полезна. Ако я намеря-прочитам я, ако не я намеря-питам. Ако има въпрос, по които аз мога да съм полезна, ще отговоря с удоволствие. Обаче ми е най-малкия проблем дали някой ще ми обърне внимание или ще ме хареса. Не знам, може грешката да е в мен и аз да съм някакъв темерут, а да е по-нормално да си чувствителен на тема контакти в интернет?!? newsm78

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Бас ловя, че е от Биберона Simple Smile
Там цитатите им излизат с
>
>

> ..........



Не е за първи път....преди година-две пак там имаше тъжни вопли по темата колко гадно е в бг мама и колко лоши са всички...
Цикличност някаква сякаш има. Може би заради наближаващата пролет е.

# 22
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
че има крокодили, има. ръфат, късат, щом им прави кеф... пък който не му харесва, да не влиза... хора разни, свят широк.
аз лично не можах да разбера само, защо ми беше изтрито от модератор положителното мнение за един от джедаите... Rolling Eyes
имам и леко съмнение, че правилата не важат еднакво за всички, май Rolling Eyes

# 23
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Вие ме върнахме на 16.01.2004 - датата на регистрацията ми тук

3 години, я сега бой на новобранките, а-а-а, ма-ха, откъде накъде, тия след мен, които са, след 01.2004 - вън Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 951
Бас ловя, че е от Биберона Simple Smile
Там цитатите им излизат с
>
>

> ..........



От там е, да. Чичко Google знае всичко.

# 25
  • Мнения: 4 068
Няма да споря с някой неща в гореспоменатите цитати. В някои подфоруми тук е точно така както са го описали момичетата. Влиза, питаш нещо, защото си притеснен в момента и търсиш съвет и насреща ти зейват десет гърла да ходиш да ровиш из форума назад или с търсачката, щото видиш ли им губиш времето и ценното място на първа страница. За жалост нещата на места стоят точно така.
Иначе съм абсолютно съгласна с Каспър, че и другата крайност с точенето на безкрайни лиги е точно толкова крайно гадна. Абе кефи си ме мен БГ-мамма и това е то. Няма начин всички 30 000 потребители да се обичаме, но понякога трябва да сме по-гостоприемни. От това не боли.

# 26
  • Мнения: 6 155
Ренци, гостоприемни сме  Wink
Но не може да се регистрираш и първата ти тема да е "Колко пъти правите секс" или "Свекърва ми е ужасна"... и други такива  Crazy

# 27
  • Мнения: 1 849
Един психолог който много уважавам (Дейл Карнеги), казва, че движещата сила на хората е да се чувстват по някакъв начин важни.

Не им е обърнато внимание, сърдят се момичетата. Мен в биберона ме приеха много по-грубо от колкото тук! Макар, че старта тук започна с пререкание с един от моераторите и изтрити мои мнения... Какво от това. Мненията ми бяха вече доста, когато мамите от "Нашите деца" се изгавриха много гадно както с мен така и с Бога...незнам Той какво им беше направил, проблема беше, че не мисля като тях...и се бях изказала  против мастробацията. След тази гавра, която незнам как модераторите допуснаха (аз не се оплаках), мъжът ми забрани да пиша тук. След месец ми мина. С нищо не бих заменила този форум. Това, че има няколко грубиянки не означава, че всички са такива!! В крайна сметка никой с нищо не ти е длъжен!! Имам няколко чудесни запознанства от тук...
Ходила съм по много други форуми и повярвайте ми там хората са много по-груби когато ги предизвикваш да мислят различно.
А иначе страницата е изпипана и като чета други форуми се дразя постоянно...
Аз съм от големите фенове на форума и не спирам да го рекламирам на приятели...

# 28
  • Мнения: 4 651
Ренци, гостоприемни сме  Wink
Но не може да се регистрираш и първата ти тема да е "Колко пъти правите секс" или "Свекърва ми е ужасна"... и други такива  Crazy

Защо да не може бе Biby? Всеки е в правото си да се чувства толкова важен, колкото иска, па и да си пита каквото иска. Все ми е тая и по-зле заглавия от тия да изпраска някой - ако са извън нормите/правилата - има си модератори, ако са ми "под нивото" нито ги чета, нито отговарям. По-добре е тъп въпрос /по някакви/нечии критерии там/ да срещне мълчание, отколкото да се превръща в  размяна на реплики.

# 29
  • Мнения: 843
        Писала съм го .И  пак ще го напиша...първият ми опит тук бе катастрофален. Пуснах тема за картофеното пюре.в " Адапте-то" .. ми патка.    Но ми отговариха точно.   После опитах и постинг..  ..и така до сега. Laughing
      Сега липсва търсачката, макар, че за тъсещите" "друго "некво"мнение"." . търсачката е безполезна.   Виждам , че повечето от нас се съобразяват с намалените функции на търсачката  и отговарят отново.  И аз така.  За тези след нас:-))

Общи условия

Активация на акаунт