Септемврийски листопаден СПАМ с бира 01.09 - 30.09.2023

  • 10 708
  • 337
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 18 730
Умиращсезон.

# 61
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Къв е тоя дъжд, връщам се на морето.
Недей

Скрит текст:




# 62
  • София
  • Мнения: 2 070
Инче, на Амулияни.
 Поне времето днес ме предразположи да работя спокойно на сухо и да не пропусна плажен ден. Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 11 393
Опа, добър вечер!

Прибрах се, сготвих, тренирах домашния любимец, апнах, пийнах и сега дремя! Епа, яко!

# 64
  • Мнения: 18 331
Е, красиво е морето и така!
(То и аз ще ходя скоро за последно Relaxed) Нищо му няма. Супер си й!

# 65
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Не, че е твърде лошо, но повечко духа

# 66
  • София
  • Мнения: 18 730
Нека духа нека вее хич на.. ми нее.

# 67
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
смених си рингтона - вече не пее Анелия, некак си ми уипсва Simple Smile

# 68
  • Мнения: 11 393
А, добър ден!
Норче, ти ли уееее докара лошото време бре! Bowtie

Обичам и такива дни! Снощи малко кулинарствах и днес донесох малко вкусотийки на работа - любеница, баница със сирене и постен сладкиш с много ядки. Казвам постен, а не диетичен хъхъхъ! Чакам да додат колежките и сядаме на раздумка Simple Smile Ех, живот!

# 69
  • Мнения: 17 630
Не, че е твърде лошо, но повечко духа

духа липа - певичка неква

# 70
  • София
  • Мнения: 2 070


Бурно и мрачно е днес.

# 71
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Да се отбележа и в тоя спам.
Разбрах, че е лошо времето в бг, ама се надявам нас да ни посрещне слънце. Стига ни толкова дъжд - валя ни във всичките държави, през които минахме. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 6 403
Аз и без тва съм носталгична, та ако съм на морето сега и вали ... настроението ми шъ съ нулира. Та явно не съм чак такъв любител на морето. Е, има и друго - че съм шило в торба не стои. Joy Аз затва ритам за замък - там винаги ще си намеря работа. Joy

Янче, у Пловдивъ не вали от 5-6 часа поне. Идвайте. Joy

Дайсче, Норче, как сте? Grinning

# 73
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 425
Ина, вали е меко казано. Небето просто се излива. На моменти с гръмотевици и доста силен вятър. Ток има през повечето време, но не постоянно. От 17 ч вчера не можем да излезем от караваната, дори на верандата.

# 74
  • Мнения: 9 572
Оф, точно за вас днес се сетих като видях какво чудо е, че повечето сте на морето. Исе, дано само с това да се разминете, да няма други кофти неща. Норито и Дайс да вземат да се отчетат и те как са. Насам при нас е поне само дъжд, дори не е и студено. Обаче на юг е страшно, дано няма жертви и да са само материални щетите от торнадото и потопа.

Общи условия

Активация на акаунт