Лидл 178 - септемврийско-октомврийски вълнения

  • 115 136
  • 1 434
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 15


Здравейте на всички! Бих искала да изкажа разочарованието си от ЛИДЛ ,марката Milbona и конкретно сиренето Котидж ,което беше ПЪЛНО с буци масло (или по-скоро маргарин)! Прикачила съм снимки.Не искам да си мисля с какво се храним всъщност и какво ни продават по магазините…. Ужасно е ,че в днешно време няма нищо качествено… 🤮

# 1 426
  • Русе
  • Мнения: 5 356
Това изглежда брутално.

# 1 427
  • Мнения: 39 612
Задрасквам този продукт. Покажи им го.

# 1 428
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 817
Редовно купувам този продукт. Никога не ми се е случвало подобно нещо...

# 1 429
  • In transit
  • Мнения: 11 985
И аз, като Лита. Не разбирам как продукт, който принципно е нискомаслен има толкова мазнина в него. Освен, ако да е бил замразен или залепен за гърба на хладилника, където да е замръзнал и да се е пресякъл. Не виждам друго обяснение за мен.
Но не пречи да го рекламирате с касовия бон в Лидл или на мейл. Със сигурност ще ви върнат парите. Може да е проблем на самата партида.

И между другото пишем в стара тема. Simple Smile

# 1 430
  • Мнения: 15
И аз често купувам и не ми се беше случвало. Не става въпрос за връщането на парите ,за това какво ни предлагат… не знам дали има смисъл да пиша имейл или да отида до магазина ,качеството няма да се подобри и ще продължават да ни продават това. Очевидно вече не е достатъчно да се чете опаковката ,защото понякога дори и тя не е вярна и не знаем дали са истински съставките описани на нея. Просто бъдете внимателни ,за това го качих. И се извинявам ,не знаех че има друга нова тема ,просто попаднах на тази. Весели празници на всички!

# 1 431
  • Мнения: 9 593
Прилича на неправилно съхраняван и/или замразяван продукт.

# 1 432
  • София
  • Мнения: 5 752
Здравейте! Чудя се дали да си купя ултразвуковата машинка за почистване на бижута.Мнения?

# 1 433
  • Мнения: 588
Ползвах само веднъж и добре ми изчисти бижутата. Питай и в новата тема, тази е стара.

# 1 434

Общи условия

Активация на акаунт