Въпрос за мюсли

  • 1 654
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 634
В нашия град не съм виждала  от това мюсли  Thinking ще взема да се поразгледам пак за него Peace
Вземи провери хубаво!Аз мисля, че има мюсли на Милупа в БГ, даже купувах от тях и давах на детето!Може и да греша, но нека кажат и другите майки!

Доколкото ми казаха в магазина от който пазарувам-преди ги е имало,но вече не ги внасят. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 27 524
Взимам на Милупа мюслите, на които е обозначено, че са за след 7-ми месец.

Поправка - след 10-ти, не след 7-ми  Peace

# 17
  • Мнения: 2 897
Блонди, тези мюсли има ли ги в БГ, защото аз май не съм ги виждала. Да знам да търся, защото и на мен много ми харесват продуктите на Милупа, а и на Вики също.

Да ти кажа, не знам. Може би ги няма, макар, че в БГ има огромен избор на продукти. Доста по-голям от Белгия и Франция, колкото и странно да звучи това. Ето оригиналната кутия

Тези не съм ги виждала,мисля Thinking Ще изчакам за сега с мюслите,защото и моят хубостник е фен на пасираните храни(с малки изключения).Давам овесени ядки,обаче и си хапва с кеф Simple Smile

# 18
  • Мнения: 480
Нашето диваче не иска такива неща. Преди около 2 мес. го пробвах с мюсли на Нестле-твърдо не, Чипикао-не, миналата седмица му купих Шокапиик-пак не!   #Crazy Но мисля, че ако детето си яде нормално твърда храна,не все пасирано, след 1 год. може.

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

Доколкото ми казаха в магазина от който пазарувам-преди ги е имало,но вече не ги внасят. Rolling Eyes
Бяях 100% сигурна, че ги имаше и, че съм ги купувала.Жалко, че са ги спряли.В Англия продуктите на Милупа са дефицит за мое разочарование.

# 20
  • Мнения: 1 186
благодаря ви момичета за съветите...ще се поразтърся из нашия град пък да видим дали ще намеря на Милупа  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 897
От скоро давам мюсли на Симона с плодове, без ядки, пасирам го и отгоре настъргвам ябълка или с банан. Става като каша с овесени ядки и плодове.  Не пасирано определено не иска и не може да го яде, а като добявя ябълка или банан вкусът и става по-познат и хапва малко. Но определено не му е фен.

Общи условия

Активация на акаунт